برو به :
فیلم بیگانه

مهناز افشار سرمایه گذار فیلم بیگانه + عکس


فیلم سینمایی بیگانه با بازی مهناز افشار و امیر جعفری و با سرمایه گذاری مهناز افشار از این هفته اکران خود را در 12 سالن سینمای تهران و سه سینما در شهرهای مشهد، رشت و اصفهان آغاز می کند.
سید جواد هاشمی

سید جواد هاشمی در کنار خانواده اش + عکس


سید جواد هاشمی بازیگر محبوب ایرانی که به تازگی تولد 47 سالگی اش را در آغوش مادرش جشن گرفت خانواده ای بسیار صمیمی و گرم دارد که در ادامه با دیدن تصاویری از او و خانواده اش به این نکته پی خواهید برد.
حمید عسکری

سلفی حمید عسکری وسط اجرا


حمید عسکری خواننده محبوب و مشهور پاپ یک سلفی متفاوت را در صفحه شخصی اش منتشر کرد که در ادامه میبینید.
عمو پورنگ

رازهای ناگفته عموپورنگ از زندگی شخصی اش


عمو پورنگ و مادرش گفتگوی بسیار شیرین و خودمانی را انجام داده اند و در آن از کودکی عمو پورنگ شیطنت ها و آشپزی عمو پورنگ صحبت کرده اند. خواندن این گپ دوستانه را از دست ندهید.
پسر آلن دلون

پسر آلن دلون در اتاق عمل + عکس


آنتونی دلون پسر آلن دلون بازیگر معروف فرانسوی در سریال اتاق عمل نقش یک پزشک و جراح را بازی میکند. در ادامه جزییات بیشتر این سریال را میخوانید.
گلاره عباسی در روسیه

گلاره عباسی در جشنواره فیلم روسیه + تصاویر


فیلم سینمایی اشیاء از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک ترند به کارگردانی نرگس آبیار در جشنواره اسب نقره ای روسیه مورد استقبال قرار گرفت. گلاره عباسی نیز در جشنواره فیلم روسیه حضور داشت.
جانی دپ

جدایی جانی دپ و نامزدش + عکس


جانی دپ بازیگر و کارگردانی معروف هالیوودی چندی پیش در حالت غیرطبیعی سخنرانی کرد که این سخرنرانی باعث ناراحتی نامزدش امبر هرد شده است.