برو به :
مهدی پاکدل

مهدی پاکدل در سوئیس + عکس


مهدی پاکدل کارگردان فیلم سینمایی فردا که در جشنواره فیلم ژنو در سوئیس حضور دارد در کنار ندیس و مقبره چارلی عکس یادگاری گرفت که در ادامه میبینید.
شهر موشها 2

جشن رکورد شکنی شهر موشها 2


شهر موشها با فروش بیش از 12 میلیارد به پر فروش ترین فیلم سینمای ایران تبدیل شده تهیه کننده این فیلم از برگزاری یک جشن برای این رکورد شکنی خیر داد.
 مریم امیرجلالی

مصاحبه با مریم امیرجلالی


مریم امیرجلالی بازیگر توانمند سینما و تلویزیون که اغلب اوقات در قالب نقش های کمدی او را دیده ایم روزهای کم کاری خود را میگذراند در ادامه دلیل حضور کم رنگ او را از زبان خودش میشنویم.
رضا کیانیان

واکنش رضا کیانیان به فوت مرتضی پاشایی


رضا کیانیان با ابراز تأسف و ناراحتی از درگذشت مرتضی پاشایی و مجید بهرامی از مسئولان خواست نسبت به سونامی سرطان که گریبان گیر جامعه شده است، سکوت نکنند.
الناز شاکردوست

الناز شاکردوست با اسب سفید پادشاه!


الناز شاکردوست در فیلم سینمایی اسب سفید پادشاه به کارگردانی محمدحسین لطیفی به ایفای نقش میپردازد، شاکردوست قبل از این در فیلم قلب یخی با این کارگردان همکاری داشت.
عمو پورنگ

عمو پورنگ با یک برنامه جدید


عمو پورنگ مجری محبوب برنامه های کودک ضمن رد شایعات اخیر از تدارک برنامه ای جدید خبر داد و اعلام کرد با ایده هایی نو به تلویزیون برمیگردد.
رضا عطاران

اسرار جالب رضا عطاران + تصاویر


رضا عطاران بازیگر سینما و تلویزیون که بیشتر او را در نقش های طنز و کمدی میبینیم. در ادامه گفتگوی رضا عطاران را درباره زندگی شخصی و کاری اش را میخوانید.