پودینگ سیب

طرز تهیه پودینگ سیب


پودینگ سیب یک دسر منحصر به فرد و خوشمزه است. آن را درست کنید و بعد از شام، از مهمان هایتان پذیرایی کنید. با این دسر زیبا و خوش طعم همگان را شگفت زده خواهید کرد.
براونی با رویه شکلاتی سبز

طرز تهیه براونی با رویه شکلاتی سبز


این کیک خوشمزه در 1 ساعت و 15 دقیقه آماده می شود. با این مقدار مواد می توانید 9 قطعه براونی 5 سانتی با رویه سبز تهیه کنید که برای پذیرایی از 9 نفر مناسب می باشد. این شیرینی را تا 3 روز می توانید در ظرف در بسته تازه نگه دارید.
براونی مغز دار

طرز تهیه براونی مغز دار


هر کدام از مغزهای مقوی و خوش مزه مثل گردو، بادام، پسته، فندق و غیره را می توان برای این براونی استفاده کرد و بهترین حالت انتخاب مخلوط این مغزهاست. این شیرینی در مدت 3 ساعت آماده سرو می شود و این مواد برای تهیه 16 عدد براونی کافی می باشد.
کرامبل بادام

طرز تهیه کرامبل بادام


شیرینی بادامی را پس ازخارج کردن از فر در هوای آزاد قرار دهید تا خنک شود سپس درون ظرف در بسته قرار دهید تا از خشک شدن آن جلو گیری شود. این شیرینی برای 6 تا 8 نفر مناسب است. این دسر را در 1 ساعت و 20 دقیقه می توانید درست کنید.
شیرینی قلبی مربایی

طرز تهیه شیرینی قلبی مربایی


با این میزان مواد می توانید تعداد زیادی شیرینی‎ قلبی مربایی آماده کنید. شما می‎توانید خمیر پخته نشده این شیرینی را تا 3 هفته داخل فریزر نگهداری کنید.
نان موزی

طرز تهیه نان موزی


این مقدار بررای 4 نفر مناسب است. و 1 ساعت و 10 دقیقه برای تهیه آن زمان لازم است.
بروانی شکلاتی غلیظ

طرز تهیه بروانی شکلاتی غلیظ


طیف برجسته ای از شکلات را در این مدل براونی که با ترکیب چند شکلات درست شده، تجربه کنید. با این میزان مواد می توان 9 عدد براونی تهیه نمود.
کلوچه فومن

طرز تهیه کلوچه فومن


این کلوچه بسیار خوش خوراک بوده و می تواندخوراکیِ خانگیِ خوبی برای زنگ تفریح کودکان شما باشد. با این مقدار مواد می توانید 10 عدد کلوچه را ظرفِ مدت 1 ساعت درست کنید.
پنکیک رِد وِلوِت

طرز تهیه پنکیک رِد وِلوِت


می توانید از این پن کیک های خوش آب و رنگ به عنوان دسر شام ولنتاین هم استفاده کنید.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
براونی فندقی بدون آرد

طرز تهیه براونی فندقی بدون آرد


برای سرو کیک شکلاتی با فندق بدون آرد، 40 دقیقه برای آماده‎سازی محتویات و 55 دقیقه برای پختن آن زمان نیاز دارید. این کیک قابلیت نگهداری در فریزر به مدت 1 هفته را دارد.
نیویورک چیز کیک

طرز تهیه نیویورک چیز کیک


این شیرینی یکی از محبوب ترین چیز کیک های اصیل امریکایی است و همان طور که از اسمش معلوم است از شهر بزرگ نیویورک می آید.
براونی قهوه ای

طرز تهیه براونی قهوه ای


زمان آماده سازی براونی طی 25 دقیقه می باشد و زمان کل تهیه آن 3 ساعت است. این مقدار مواد مناسب برای 16 نفر می باشد.
براونی شکلاتی رنگی

طرز تهیه براونی شکلاتی رنگی


این براونی های لقمه ای و شکلاتی بدون لبنیات به شکل رنگارنگی تزیین می شوند که هم شیرینی خوشمزه و هم هدیه ای مناسب برای رفتن به خانه عزیزانتان هستند.