برو به :
ترامیسو ایتالیایی

طرز تهیه ترامیسو ایتالیایی


روش تهیه کیک خوشمزه ترامیسو ایتالیایی را به ساده ترین روش در سایت نمناک یاد بگیرید و در آشپزخانه منزل برای خانواده تان درست کنید.
کیک ایتالیایی

طرز تهیه کیک ایتالیایی


کیک ایتالیایی بسیار خوشمزه و با دستورالعملی ساده را در سایت نمناک یاد بگیرید و برای همسر و فرزندانتان درست کنید تا از خوردن آن لذت ببرند.
پیراشکی اسفناج

طرز تهیه پیراشکی اسفناج


درست کردن یک پیراشکی خوشمزه و بی نظیر را در سایت نمناک یاد بگیرید. روش تهیه پیراشکی اسفناج بسیار لذیذ را در ادامه بخوانید و در منزل برای خانواده خود درست کنید.
کیک اسفنجی شکلاتی

طرز تهیه کیک اسفنجی شکلاتی


روش تهیه کیک اسفنجی شکلاتی بسیار خوشمزه و دلچسب را در سایت نمناک آموزش ببینید. این کیک مواد اولیه بسیار ساده و روش تهیه آسان دارد.
بستنی-ویفری-توت-فرنگی

طرز تهیه ویفر توت فرنگی یخی


در گرمای طاقت فرسای تابستان خوردن خوراکی های سرد بسیار لذت بخش است. در ادامه برای شما طرز تهیه ویفر توت فرنگی یخی بسیار ساده و خوشمزه را آموزش می دهیم.
حلوای-پسته

طرز تهیه حلوای پسته


آب و شکر را در ظرفی ریخته روی حرارت ملایم قرار دهید تا شکر ذوب شود، سپس حرارت را بالا برده تا شربت چند جوش بزند، بعد از روی حرارت برداشته کنار بگذارید.
نان-خامه-ای

طرز تهیه نان خامه ای


ابتدا کره نرم، آب و شکر را در ظرفی ریخته روی حرارت قرار دهید تا کره در آب حل شود و چند جوش ریز بزند. آرد را به یکباره درونش بریزید و با قاشق چوبی هم بزنید تا مواد خمیر شده و از ظرف جدا شود.
قطاب

طرز تهیه قطاب خانگی


ابتدا روغن را با همزن زده تا پوک و سبک شود سپس شیر را اضافه کنید و هم بزنید . پودرهل را اضافه کرده سپس بیکینگ پودر و آرد الک شده را نیز کم کم اضافه نمایید تا زمانی که خمیر به دست نچسبد .
طرز-تهیه-شیرینی-گل

طرز تهیه شیرینی گل


آرد را الک می کنیم .کره و پودر قند را با قاشق مخلوط می کنیم بعد با همزن میزنیم تا جائی که رنگش کرم رنگ و حجمش دو برابر بشه .تخم مرغ و وانیل را بهش اضافه می کنیم و خوب به هم میزنیم .
شیرینی-اتریشی

طرز تهیه شیرینی اتریشی


طرز تهیه شیرینی اتریشی. ابتدا کف سینی فر را با کاغذ روغنی بپوشانید. فر را نیز با حرارت 135 درجه سانتیگراد روشن کنید تا گرم شود. مارگارین نرم شده و پودر قند را با هم بزنید تا مانند کرم شود.
کیک-سیب-هلندی

طرز تهیه کیک سیب هلندی


ابتدا فر را از قبل روی 200 درجه سانتی گراد، یا شماره ی 4 گاز، گرم کنید. تخم مرغ ، شکر و وانیل را در یک کاسه بزرگ آن قدر هم بزنید تا مایه ی خمیری سفت و ضخیمی به دست آید
حلوای-خرما

طرز تهیه حلوای خرما


ابتدا آرد را دو بار الک کنید و در روغن تفت دهید تا رنگ آن مایل به قهوه ای شود .سپس روغن را به آرد اضافه نموده و خوب هم بزنید .
طرز-تهیه-نان-بربری

طرز تهیه نان بربری در منزل


بربری از جمله نانهایی است که میان ما ایرانیها طرفدار زیادی دارد و بخصوص به همراه پنیر تبریز یک صبحانه جانانه خواهد شد. امروز سرآشپز ما می خواهد طرز تهیه این نان خوشمزه را در خانه آموزش دهد.
 نوشیدنی-برای-رفع-عطش

5 نوشیدنی بسیار مؤثر برای رفع عطش


در فصل گرما آب بدن آب زیادی را از دست میدهد که باید آن را با جبران نمود. 5 نوشیدنی وجود دارد که بیشترین تأثیر را برای رفع عطش و تشنگی دارند پس برای آشنایی ادامه همین مطلب را مطالعه کنید.