برو به :
نیوشا ضیغمی

تیپ های جدید نیوشا ضیغمی + تصاویر


نیوشا ضیغمی تصاویر جدیدی را از حضور در پروژه آدم باش در اینستاگرام خود منتشر کرده است. در ادامه عکس های جدید از نیوشا ضیغمی و سایر بازیگران در فیلم آدم باش را مشاهده می کنید.
بازیگر اخراجی ها

آتلیه عکاسی بازیگر اخراجی ها + عکس


سیروس کهوری نژاد بازیگر نقش کریم در اخراجی ها این روزها در وادی عکاسی مشغول به کار است. بازیگر اخراجی ها از تجربیاتی که در آتلیه عکاسی اش دارد سخن می گوید.
مهتاب کرامتی

زندگی شخصی مهتاب کرامتی


مهتاب کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون روش های خاصی برای حفظ زیبایی خود دارد، در ادامه مهتاب کرامتی درباره راز زیبایی و زندگی شخصی اش صحبت کرده که خواندنش خالی از لطف نیست.
الهام چرخنده

نماز خواندن الهام چرخنده در بیمارستان + عکس


الهام چرخنده که چند روزی است در بیمارستان بستری است در کنار عکس ها و پیام های تازه منتشر شده اش از سمت پسرش این بار عکسی از در صفحه شخصی او منتشر شد که او را در حال خواندن نماز نشان می دهد.
سعید امیرسلیمانی

جشن تولد سعید امیرسلیمانی + تصاویر


تولد 72 سالگی سعید امیرسلیمانی با حضور فرزندانش سپند و کمند امیرسلیمانی برگزار شد و کمند امیرسلیمانی تصاویری از این جشن را در فضای مجازی منتشر کرد.
اتاق مرتضی پاشایی

مهناز افشار پشت اتاق مرتضی پاشایی ماند + تصاویر


ممنوع الملاقات شدن مرتضی پاشایی در بیمارستان همزمان با رفتن مهناز افشار، محمدرضا گلزار و جمع دیگری از هنرمندان به بیمارستان بود و آنها فقط لحظاتی کوتاه توانستند با این خواننده ملاقات کنند.