نمناک سرگرمی

گوناگون

تعمیر استارت ماشین

تعمیر استارت ماشین با سیب زمینی! + عکس


تعمیرکار 59 ساله ای با استفاده از یک قطعه سیب زمینی به جای استفاده از قطعات و تجهیزات تعمیر خودر، سیستم استارت ماشین لندور قدیمی خود را تعمیر کرده است.
رستوران آبشاری

رستوران آبشاری شگفت انگیز در فیلیپین + تصاویر


جدیدترین جاذبه گردشگردی مربوط به رستورانی در فیلیپین می باشد که این رستوران در کنار یک آبشار لذت بخش و دیدنی افتتاح شده است.همچنین در مجاورت این رستوران چند چشمه آب درمانی نیز وجود دارد.
رستوران عجیب

رستورانی عجیب پر از پول + تصاویر


تصاویری جالب و دیدنی از یک رستوران عجیب و غریب که با پول و اسکناس های واقعی پوشیده شده است و گردشگران بسیاری را به خود جلب کرده را در این بخش از سایت نمناک مشاهده کنید.
قبض برق کاخ اردوغان

قبض نجومی کاخ 1000 اتاقی اردوغان! + عکس


کاخ مجلل رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه که هزینه ساخت آن بیش از 600 میلیون دلار اعلام شده بود حالا با یک رقم عجیب در قبض مورد توجه رسانه ها قرار گرفته و باعث انتقادات زیادی هم شده است.
تغییر شکل برج میلاد

تغییر شکل عجیب برج میلاد + عکس


به تازگی صفحه ای دایره ای شکل روی بدنه دکل آنتن برج میلاد نصب شده است و باعث تغییر شکل بدنه و نمای زیبای این برج شده است. برج میلاد بلندترین برج ایران با ارتفاع 435 متر می باشد.
صدف کوهی

دندان صدف کوهی محکم ترین ماده جهان + عکس


قوی ترین ماده طبیعی که تا به این حال به تار عنکبوت اختصاص داشت حال با تحقیقات و بررسی های علمی، محققان دندان گونه ای صدف کوهی را که حتی سخت تر از کولار و قویتر از ابریشم عنکبوت است را شناسایی کرده اند.
تست هوش

تست هوش جالب رنگها + عکس


تست هوش رنگها تست هوشی جالب و البته کمی سخت است که پیشنهاد می کنیم برای به چالش کشیدن مغزتان حتما امتحان کنید و منتظر مشاهده ی پاسخ ان بمانید.
آبگرم سرعین

آبگرم سرعین اردبیل در قدیم + عکس


تصویری منتشر شده از چشمه های آبگرم شهر سرعین که این چشمه در دامنه کوههای آتشفشانی سبلان در اطراف اردبیل قرار دارد و متعلق به چندین سال قبل می باشد.
عجیب ترین خانواده

عجیب ترین خانواده دنیا + تصاویر


خانواده عجیب و رازآلودی که 14 سال است هیچ ارتباط و ذهنیتی با دنیای پیرامون خود ندارند و همچنان در چهار دیواری خانه خود درگیر دنیایی که خودشان برای خود ساختند هستند.
ماهی با دو دهان

ماهی عجیب با دو دهان! + تصاویر


یک ماهیگیر استرالیایی به تازگی یک ماهی عجیب را صید کرده است که دو دهان دارد. این ماهیگیر از صید این ماهی بسیار متعجب شده و اعلام کرده تا کنون چنین موجود خاصی را ندیده بوده است.
تیپ داعشی در کارناوال

تیپ داعشی در کارناوال بلژیک + تصاویر


تیپ داعشی یکی از تیپ های متفاوت کارناوالی سنتی در بلژیک بود که به همراه پرچم های گروه تروریستی داعش و مردان و زنانی با ریش و نقاب در میان پوشش های دیگر خودنمایی می کرد.