نمناک سرگرمی

گوناگون

کودکی مهناز افشار

کودکی مهناز افشار و برادرش + تصاویر


مهناز افشار در جدیدترین پست خود در اینستاگرام گریزی به گذشته و دوران کودکی اش در کنار برادر زده که در ادامه تصاویر کودکی مهناز افشار را در کنار برادرش مشاهده می کنید.
پرواز کامبیز دیرباز

پرواز جذاب کامبیز دیرباز! + عکس


کامبیز دیرباز از بازیگران سریال کیمیا می باشد که به تازگی تصویری جالب از حضورش بر فراز خلیج همیشگی فارس در اینستاگرامش منتشر کرده است.
تولد امیرمحمد متقیان

جشن تولد امیرمحمد متقیان + تصاویر


امیرمحمد متقیان مجری توانمند برنامه کودک و نوجوان که سالهای زیادی را به همراه داریوش فرضیایی در برنامه عمو پورنگ کار می کند تولد نوزده سالگی خود را با همکارانش جشن گرفت.
چاق ترین انسان

مرگ چاق ترین انسان دنیا + تصاویر


چاق ترین انسان دنیا مردی به نام مارتین با وزنی بالغ بر 370 کیلو گرم بود که به گفته ی خودش روزانه 20.000 کالری مصرف می کرده و یکی از رکورد داران کتاب گینس بود مرگ زودهنگامی داشت.
زن مصنوعی چینی

زن مصنوعی چینی + تصاویر


امروزه چین که سازنده انواع موبایل ها، عروسک ها ، رایانه ها و ... هست ابتکار جدیدی برای جلوگیری از زاد و ولد و افزایش جمعیت به خرج داده و شروع به تولید عروسکهای بزرگی در قالب زن مصنوعی کرده است.
رامبد جوان و محمدرضا فروتن

رامبد جوان و محمدرضا فروتن در شیراز + عکس


رامبد جوان که برای حضور در برنامه خوشا شیراز به این شهر سفر کرده بود عکسی یادگاری در کنار محمدرضا فروتن بازیگر محبوب سینما و تلویزیون را در اینستاگرامش منتشر کرد.
الناز شاکردوست

الناز شاکردوست عضو تیم فوتبال! + عکس


در جدیدترین پست الناز شاکردوست در اینستاگرام عکسی از عوامل و بازیگران فیلم اسب سفید پادشاه با عنوان تیم فوتبال اسب سفید پادشاه منتشر شده است.
تولد نعیمه نظام دوست

جشن تولد نعیمه نظام دوست + تصاویر


نعیمه نظام دوست بهنرپیشه خوب کشورمان با معرفی سروش خلیلی وارد کار هنری شد نقشهای خوبی را تا به حال ایفا کرده است.این هنرمند تولد خود را با دوستانش جشن گرفت که در ادامه تصاویر آن را مشاهده می کنید.