نمناک سرگرمی

گوناگون

4 پاتوق ترسناک تهران

4 پاتوق ترسناک تهران را بشناسید


با ورود به پاتوق های مخوف و ترسناک معتادین پایتخت دلهره ای شدید تن انسان را می لرزاند. جایی که همه همدردند، حکایت انسان هایی که همه چیز خود را فدای اعتیاد کرده اند و در پاتوق های پایتخت دور هم جمع شده اند.
کارت ملی داعش

کارت ملی سه بعدی داعش + تصاویر


اقدام عجیب گروهک تروریستی داعش که اینبار نیز همگان را به تعجب وا داشته است چاپ و صدور کارت ملی رسمی برای اعضای خود می باشد که تمامی هویت اعضای گروه در آن درج شده است.
سلفی ناصرالدین شاه

سلفی های جالب ناصرالدین شاه


سلفی های جالبی که در زمان قاجار توسط شخص ناصرالدین شاه گرفته شده و این سلفی ها با توجه به زمانی که عکاسی پیشرفت زیادی نداشت در نوع خود بی نظیر می باشند.
عروسی پسر سلطان برونئی

عروسی مجلل و اشرافی پسر سلطان برونئی + تصاویر


مراسم اشرافی ازدواج پسر سلطان برونئی در کاخ 1788 اتاقه با شکوه ترین و مجلل ترین مراسمی بود که در برونئی برگزار شد در نخستین روز این مراسم که 11 روز به طول می انجامد 5000 مهمان حضور داشتند.
کله پاچه خوری احمد پورمخبر

کله پاچه خوری احمد پورمخبر + عکس


در این بخش عکسی منتشر شده از احمد پورمخبر بازیگر پیشکسوت طنز را مشاهده می کنید که وی در یکی از کله پزی ها در حال خوردن کله پاچه می باشد.
کباب کردن شتر

کباب کردن شتر 450 کیلویی! + تصاویر


باز هم اتفاقی عجیب در چین سوژه بسیاری از رسانه های خبری شد اتفاقی که در آن شتر بزرگی به وزن 450 کیلوگرم را با کمک جرثقیل روی یک کورۀ بسیار بزرگ کباب کرده و گوشت آن را بین مردم پخش کردند.
مادر لیدی گاگا

عکس مادر لیدی گاگا


عکس جالب مادر لیدی گاگا خانم کینتیا گرمانوتا در خواب جدیدترین عکس در اینستاگرام لیدی گاگا بود که به همراه جمله ای زیبا از لیدی گاگا منتشر شد.
بدل محمد رضا پهلوی

بدل محمدرضا پهلوی در تهران + عکس


بدل محمد رضا پهلوی با شباهتی باور نکردنی شکار جالب لنز دوربین بود که در حال گذر از یکی از کوچه های تهران گرفته و ثبت شد. در ادامه عکس بدل محمدرضا پهلوی را مشاهده می کنید.
تیپ بهنوش بختیاری

تیپ عجیب بهنوش بختیاری در کیش!


4 بازیگر زن کشورمان ، فلامک جنیدی و کتایون ریاحی و لیلی رشیدی و بهنوش بختیاری عکس جالبی را در کیش گرفته اند که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است.
دختر رضا رشیدپور

عکس های هلن دختر رضا رشیدپور


رضا رشیدپور مجری، تهیه کننده و کارگردان برنامه های تلویزیونی در جدیدترین پست اینستاگرامی خود عکس جدیدی از دخترش، هلن در پاسخ به درخواست برخی از هوادارانش منتشر کرده است که در ادامه همراه با تصاویر دیگر از این پدر و دختر را میبینید.