نمناک سرگرمی

گوناگون

سرنوشت یک کتاب

سرنوشت جالب یک کتاب + عکس


مردی که چندین سال پیش به عنوان یک دانش آموز کتابی را از مدرسه به امانت گرفته بود حال پس از 65 سال کتاب را با پرداخت جریمه ای بازگرداند.
زیباترین جزیره در اقیانوس آرام

زیباترین جزیره دنیا در اقیانوس آرام + تصاویر


در سرتاسر جهان جزایر زیبای بسیاری وجود دارد اما جزیره بورا بورا که در اقیانوس آرام واقع شده است زیبایی های خاص خود را دارد تا آنجاییکه از آن به عنوان زیباترین جای جهان یاد می شود.
درگوشی حامد بهداد

درگوشی خانم بازیگر با حامد بهداد + تصاویر


حامد بهداد در نشست خبری فیلم "خانه دختر " با حرکات عجیبش سوژه ی رسانه شد اما اینکه خانم بازیگر درگوشی به او چه گفت نمی دانیم اما بهداد بعد از این درگوشی دعایی برای سینما کرد که می خوانید.
سردترین نقطه جهان

سردترین نقطه ی جهان کجاست؟ + تصاویر


آیا تا به حال تصور کرده اید در مکانی زندگی کنید که از شدت سرما مژه های شما یخ بزند؟ در این مطلب شما را با روستایی آشنا می کنیم که سردترین نقطه جهان به شمار می رود.
انسان هایی شگفت انگیز

انسان هایی با بدن های شگفت انگیز + تصاویر


در طول تاریخ انسان هایی با ظاهری عجیب و باورنکردنی به دنیا قدم گذاشتند که اغلب آنها به دلیل بروز اختلالات ژنتیکی به این شکل به دنیا آمدند که در این مطلب به تعدادی از این انسان ها می پردازیم.
عصبانی شدن مورچه

عصبانی شدن یک مورچه + عکس


مورچه آتشین که در مقابله با حریف خود به جای نیش زدن مستقیم حریف، با مانور و روش جالب دیگری عکس العمل خود را نشان می دهد و ژشتی عصبانی به خود می گیرد.
عنکبوت عجیب

عنکبوت عجیب با تارهای برق دار


تارهای عنکبوت به عنوان حیاتی ترین عضو این موجود به شمار می رود که با آن میتواند شکار کند و به حیاتش ادامه دهد که در این میان محققان عنکبوت عجیبی با تارهای برقی را کشف کردند.
تنها هتل 8 ستاره جهان

آشنایی با تنها هتل 8 ستاره جهان + تصاویر


در این مطلب شما را با تنها هتل 8 ستاره جهان آشنا می کنیم که بسیار زیبا و حیرت آور است. هتلی که می توان هر اتاق آن را با یک کاخ مقایسه کرد. هتل کاخ امارات Emirates Palace را بیشتر بشناسید.
کفش تمام چرم

قدیمی ترین کفش تمام چرم جهان! + عکس


یک کفش چرم که قدمت آن به پنج هزار و پانصد سال قبل می رسد و در واقع قدیمی ترین کفش یافت شده از انسان بشمار می رود که طی حفاری های باستان شناسی در غاری در ارمنستان کشف شد.