برو به :
محمدعلی کشاورز

محمدعلی کشاورز در کنار دخترش + عکس


محمدعلی کشاورز در طول سال ها فعالیتش در عرصه بازیگری بسیار پرقدرت ظاهر شد و توانست با ایفای نقش های ماندگار و رعایت اخلاق هنرمندانه حضورش ر در ذهن مردم ماندگار کند.
امین-حیایی-و-پسرش-دارا

امین حیایی در کنار پسرش + عکس


امین حیایی بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها شاهد بازی او و همسرش در سریال نوروزی خوب بد زشت هستیم یک پسر 17 ساله دارد که در ادامه عکسهای امین حیایی را در کنار همسر و پسرش میبینید.
مهران مدیری

مژده ی مهران مدیری به مردم در سال 93


مهران مدیری هنرمند توانای کشورمان که مدتها از تلویزیون دور بود دیشب در برنامه ویژه تحویل سال نو در شبکه سه با عنوان سه ستاره به همه مردم ایران مژده داد که سال 93 ....
بهرام رادان و میترا حجار

جدیدترین عکسهای فیلم سینمایی آتش بس 2


فیلم سینمایی آتش بس 2 به کارگردانی تهمینه میلانی با بازی بهرام رادان و میترا حجار در مرحله تدوین است. در ادامه جدیدترین عکسها و اخبار از آتش بس 2 را ملاحظه نمایید.
آزاده زارعی ، مهران رجبی ، گوهر خیراندیش و امیرحسین رستمی

بازیگران معروف در تعطیلات نوروز + عکس


بازیگران هم برای تعطیلات نوروز برنامه هایی دارند، مثلا گوهر خیر اندیش در تعطیلات میخواهد به شیراز سفر کند و امیرحسین رستمی نیز راهی خارج از کشور میشود.
هانیه توسلی

هانیه توسلی به اتاق جراحی رفت + تصاویر


عارضه مغزی و تردید در پذیرش یا عدم پریر جراحی داستان زنی است که هانیه توسلی در فیلم سه ماهی ایفاگر نقشش می باشد. در ادامه تصاویری از هانیه توسلی در فیلم سه ماهی را مشاهده می کنید.
بهنوش بختیاری

اعتیاد بهنوش بختیاری! + تصاویر


بهنوش بختیاری این روزها مشغول بازی در سریال خوب بد زشت ویژه نوروز 93 میباشد. بهنوش یختیاری در این سریال نقش زنی را بازی میکند که به فضای مجازی اعتیاد دارد.
مونا و مارال فرجاد

شباهت زیاد دو خواهر بازیگر به هم! + تصاویر


مونا و مارال فرجاد که هر دو از بازیگران سینما و تلویزیون میباشند دختران جلیل فرجاد بازیگر هستند آنها به تازگی عکسی دونفره از خودشان را در فضای مجازی منتشر کردند که در ادامه میبینید.
رضا عطاران

تفاوت سن رضا عطاران با خودش! + تصاویر


رضا عطاران در فیلم طبقه حساس در نقش شخصیتی جلوی دوربین رفته که ۱۵ سال از خودش بزرگتر است. رضا عطاران برای بازی در این فیلم سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کرد.