دیگران چه می خوانند..؟
خامه زده شده

طرز تهیه خامه زده شده


خامه زده شده به دو صورت تهیه می شود: در صورتیکه با شکر زده شود کرم شانتیلی به فرانسوی Crème chantilly نام دارد و در صورتیکه خامه به تنهایی و بدون داشتن شکر زده شود، به فرانسوی Crème fouettèe نامیده می شود.
بروانی شکلات

طرز تهیه بروانی شکلات


بروانی نوعی شیرینی تخت و چهار گوش است و از نظر طبقه بندی مابین کیک و بیسکویت قرار دارد. در ادامه دستور تهیه بروانی شکلات را برای شما در نظر گرفته ایم.
باقلوا گل رز قزوینی

طرز تهیه باقلوا گل رز قزوینی


باقلوا را می توان در فر نیز تهیه کرد. باقلوا گل رز قزوینی یکی از خوشمزه ترین باقلواها به شمار می رود که در ادامه طرز تهیه آن را به شما آموزش خواهیم داد.
کیک شیفون

طرز تهیه کیک شیفون


کیک شیفون یک نوع کیک سبک است که در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه کیک شیفون را به شما آموزش خواهیم داد.
کیک رولت خامه ای

طرز تهیه کیک رولت خامه ای


کیک رولت یا رولت سوئیسی نوعی کیک اسفنجی است. کیک بصورت نازک پخته شده و سپس بر روی آن مربا یا خامهٔ زده شده به همراه میوه های تازه، کرم کره و یا مواد دیگر مالیده شده و سپس پیچانده می شود.
کیک جنگل سیاه

طرز تهیه کیک جنگل سیاه


یکی از کیک های خوشمزه و پرطرفدار میتوان به کیک جنگل سیاه اشاره داشت. دستور تهیه کیک جنگل سیاه را در آشپزخانه نمناک یاد بگیرید.
کیک ژوکوند

طرز تهیه کیک ژوکوند


کیک ژوکوند (به انگلیسی: Joconde Cake) یا به فرانسوی بیسکویت ژوکوند biscuit joconde یا کیک اسفنجی بادامی، یکی از انواع کیک های اسفنجی است.
شیرینی نان چایی

طرز تهیه شیرینی نان چایی قزوین


نان چایی ، شیرینی سنتی قزوین می باشد که به سادگی و بسیار آسان قابل آماده کردن می باشد که در این مطلب دستور تهیه شیرینی نان چایی را برای شما آموزش می دهیم.
نان پنجره ای

طرز تهیه نان پنجره ای


نان پنجره ای یک شیرینی لذیذ و سبک است. نان پنجره ای سریع و آسان تهیه میشود و برای دسر مهمانان شما مناسب است. پس از سرخ شدن روغن اضافی شیرینی را بگیرید.
شیرینی کاکا کدو حلوایی

طرز تهیه شیرینی کاکا کدو حلوایی


شیرینی کاکا کدو حلوائی یک شیرینی مخصوص گیلان است یک دسر بسیار خوشمزه و مورد علاقه شماست. کاکا کدو بسیار آسان و سریع تهیه میشود مانند کوکو آن را سرخ کنید.
کیک گل سرخ

طرز تهیه کیک گل سرخ


کیک گل سرخ جزو کیک های خانگی ساده و خوشمزه است که برای تهیه ان نیاز به هیچ مهرت خاصی نخواهید داشت فقط باید یکدست کردن مواد کیک را درست انجام دهید.
طرز تهیه کانولی

طرز تهیه کانولی با طعم پنیر


طرز تهیه کانولی به عنوان یک دسر جدید با روغن قنادی و پنیر ریکوتا مزه و طعم شیرینی های خارجی خوشمزه و شیک را به شما خواهد بخشید.
شیرینی قهوه

طرز تهیه شیرینی قهوه


شیرینی قهوه با پودر قهوه فوری و آرد سفید تهیه می شود. مواد لازم این شیرینی خوشمزه طعمی کمی متفاوت با شیرینی های دیگر خلق می کنند.