برو به :
کیک-سیب-هلندی

طرز تهیه کیک سیب هلندی


ابتدا فر را از قبل روی 200 درجه سانتی گراد، یا شماره ی 4 گاز، گرم کنید. تخم مرغ ، شکر و وانیل را در یک کاسه بزرگ آن قدر هم بزنید تا مایه ی خمیری سفت و ضخیمی به دست آید
حلوای-خرما

طرز تهیه حلوای خرما


ابتدا آرد را دو بار الک کنید و در روغن تفت دهید تا رنگ آن مایل به قهوه ای شود .سپس روغن را به آرد اضافه نموده و خوب هم بزنید .
طرز-تهیه-نان-بربری

طرز تهیه نان بربری در منزل


بربری از جمله نانهایی است که میان ما ایرانیها طرفدار زیادی دارد و بخصوص به همراه پنیر تبریز یک صبحانه جانانه خواهد شد. امروز سرآشپز ما می خواهد طرز تهیه این نان خوشمزه را در خانه آموزش دهد.
 نوشیدنی-برای-رفع-عطش

5 نوشیدنی بسیار مؤثر برای رفع عطش


در فصل گرما آب بدن آب زیادی را از دست میدهد که باید آن را با جبران نمود. 5 نوشیدنی وجود دارد که بیشترین تأثیر را برای رفع عطش و تشنگی دارند پس برای آشنایی ادامه همین مطلب را مطالعه کنید.
کلوچه-دارچینی

طرز تهیه کلوچه دارچینی


طرز تهیه کلوچه دارچینی. ابتدا آرد، کرم تارتار و جوش شیرین را باهم مخلوط کنید.کره و شکر را هم بزنید، سپس تخم مرغ ها را اضافه کنید.
شیرینی نخودچی

طرز تهیه شیرینی نخودچی


شیرینی نخودچی به عنوان شیرینی مخصوص سفره ی هفت سین عید نوروز در بین خانواده های ایرانی طرفداران زیادی دارد. بانوان با سلیقه ی ایرانی میتوانند در منزل این شیرینی خوشمزه را تهیه کنند.طرز تهیه شیرینی نخودچی...
دونات

طرز تهیه دونات


طرز تهیه ی یک شیرینی بسیار خوشمزه و پرطرفدار به نام دونات در منزل.شما میتوانید این شیرینی خیلی خوشمزه را به راحتی در منزل آماده کنید و با اطمینان کامل به همراه فرزندان سرو نمایید.
مربای گلابی

طرز تهیه مربای گلابی


ابتدا گلابی ها را پوست گرفته و خرد کنید و در ظرف مناسبی به همراه شکر و آب روی حرارت بگذارید
معجون

طرز تهیه معجون


خرماها را در آب بگذارید تا پوست آن به راحتی جدا شود. پس از اینکه پوست خرماها را جدا کردید، هسته خرما را هم درآورید.
کارامل-موز

طرز تهیه کارامل موز


روشی ساده و در عین حال سریع برای آماده کردن کارامل موز با شیوه ای جدید را به شما آموزش می دهیم. با ما همراه باشید با طرز تهیه کارامل موز...
ژله مکعبی

طرز تهیه ژله مکعبی


این ژله خیلی زیبا است و تنوع رنگ آن به زیبایی میز غذای می افزاید و کودکان با دیدن آن تشویق به خوردن این دسر میشوند.