دیگران چه می خوانند..؟
الهام پاوه نژاد عزادار شد

الهام پاوه نژاد عزادار پدر شد


الهام پاوه نژاد بازیگر سینما و تلویوزیون کشورمان مدتی بود که در صفحات اجتماعی از هوادارانش می خواست تا برای پدرش دعا کنند امروز درگذشت پدرش را با این پست خبر داد.
مهناز افشار

مهناز افشار و دغدغه های پس از ازدواج


مهناز افشار به تازگی گفتگوی متفاوتی را با مجله استایل انجام داده است و درباره دغدغه های شخصی و حرفه ای اش پس از ازدواج، دنیای بارداری، همسرش و حضورش در دو فیلم و سریال جدید سخن گفته است.
رضا عطاران پرکارترین بازیگران

رضا عطاران و شقایق فراهانی پرکارترین بازیگران سال + تصاویر


با نگاهی کلی به سینما در سال 93 به آمار جالبی در مورد فیلم ها و بازیگران پر کار میرسیم، که رضا عطاران در صدر آنها قرار دارد. رضا عطاران که با طنازی ها و بازیگری خاص خود از محبوبیت ویژه ای برخوردار است با 6 فیلم پرکارترین بازیگر سال معرفی می شود.
فرزاد حسنی

جنجال فرزاد حسنی با عشق دوم


فرزاد حسنی در حالی خانم عاملی را روی خط برنامه رادیویی اش «موسیقی من» آورد که مدتی پیش تقدیم کردن یک ترانه از طرف خانم شاعر به آقای مجری دردسرساز شده بود
گله های مهوش صبرکن

گله های مهوش صبرکن


مهوش صبرکن بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون از شرایط حاکم بر تهیه فیلم ها و دستمزد بازیگران انتقاد کرد. مهوش صبرکن در صحبت هایش گفت که اگر به عقب برگردم پیتزا فروشی می زنم!!!
سقوط هواپیمای بازیگر معروف

سقوط هواپیمای بازیگر معروف + عکس


هواپیمای شخصی هریسون فورد بازیگر مشهور هالیوود در نزدیکی لس آنجلس و در یک زمین گلف سقوط کرد. هریسون فورد بازیگر مجموعه فیلم های جنگ ستارگان و ایندیانا جونز می باشد.
تست گریم فاطمه معتمدآریا

تست گریم متفاوت فاطمه معتمد آریا


مجید اسکندری چهره پرداز سینما و تلویزیون عکسی از گریم متفاوت فاطمه معتمدآریا را در اینستاگرام منتشر کرد که این تست گریم در هیچ فیلمی استفاده نشد.رد.