برو به :
عمو پورنگ

رازهای ناگفته عموپورنگ از زندگی شخصی اش


عمو پورنگ و مادرش گفتگوی بسیار شیرین و خودمانی را انجام داده اند و در آن از کودکی عمو پورنگ شیطنت ها و آشپزی عمو پورنگ صحبت کرده اند. خواندن این گپ دوستانه را از دست ندهید.
پسر آلن دلون

پسر آلن دلون در اتاق عمل + عکس


آنتونی دلون پسر آلن دلون بازیگر معروف فرانسوی در سریال اتاق عمل نقش یک پزشک و جراح را بازی میکند. در ادامه جزییات بیشتر این سریال را میخوانید.
گلاره عباسی در روسیه

گلاره عباسی در جشنواره فیلم روسیه + تصاویر


فیلم سینمایی اشیاء از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک ترند به کارگردانی نرگس آبیار در جشنواره اسب نقره ای روسیه مورد استقبال قرار گرفت. گلاره عباسی نیز در جشنواره فیلم روسیه حضور داشت.
جانی دپ

جدایی جانی دپ و نامزدش + عکس


جانی دپ بازیگر و کارگردانی معروف هالیوودی چندی پیش در حالت غیرطبیعی سخنرانی کرد که این سخرنرانی باعث ناراحتی نامزدش امبر هرد شده است.
بازیگران هالیوود

گرانترین بازیگران هالیوود + تصاویر


بازیگران هالیوود برای بازی در هر سریال چقدر دستمزد دریافت میکنند. این موضوع شاید برای خیلی ها سوال باشد. در ادامه به بالاترین میزان دستمزد برخی از بازیگران هالیوودی میپردازیم.
هنرمندان

هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران + تصاویر


بازیگران و هنرمندان جوان بسیاری در دهه اخیر به دلایل متعدد از جمله تصادف، سرطان و سکته دار فانی را وداع گفتند در ادامه یادی از این هنرمندان کردیم. روحشان شاد.
رضا داودنژاد

جراحی رضا داودنژاد در شیراز


رضا داودنژاد بازیگر جوان سینما و تلویزیون که مدتی است عمل پیوند کبد انجام داده برای تکمیل دوره درمانی عمل پیوندش آخرین جراحی خود را امروز در شیراز انجام میدهد.
فریماه فرجامی

عیادت بازیگران زن از فریماه فرجامی + تصاویر


فریماه فرجامی که مدت زیادی در بستر بیماری بود با به عیادت رفتن تعدادی از بازیگران زن جوان کشورمان ابراز خوشحالی کرد و از علاقه مندی اش به بازگشت به دنیای سینما و تلویزیون گفت.