برو به :
فیلم کیفر

تیتراژ فیلم کیفر + دانلود


فیلم کیفر به کارگردانی حسن فتحی و بازی هومن برق نورد می باشد که در این مطلب می توانید تیتراژ فیلم کیفر با صدای رضا یزدانی را دانلود کنید.
نسرین مقانلو

ماجرای خداحافظی نسرین مقانلو


نسرین مقانلو بازیگر زن سینما و تلویزیون ضمن رد شایعه خداحافظی اش از عرصه بازیگری اظهار داشت: قصد خداحافظی ندارم و این روزها یکی از داوران مسابقه ستاره 20 هستم.
محبوبه بیات

خاطرات هنرمندان از روزهای مدرسه


اول مهر بهانه ای شد تا پای خاطرات دوران مدرسه کسانی بنشینیم که اکنون در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری به مرتبه ای رسیده اند که لازم است کنار نامشان استاد بگذاریم.
عکس های سلفی بازیگران

عکس بازیگران همین الان یهویی! + تصاویر


از ارسلان قاسمی تا الناز حبیبی و از پسر شیلا خداداد تا رضا قوچان نژاد به همراه کلی از بازیگران عکس های زیبا و جالبی در همین روزها از خود منتشر کرده اند که همگی آنها را در این بخش از نمناک مشاهده می کنید.
همسر پیمان ابدی

بازیگری همسر پیمان ابدی + عکس


ساناز نوروز زاده همسر پیمان ابدی بدلکار مشهور سریال هشدار برای کبرا 11 که چند سال قبل در ایران درگذشت قرار است در در فیلم جدید حمید کوهپایی به همراه کاظم مهبوتیان نقش اصلی را ایفا کند.
هند جگر خوار

بازیگر هند جگر خوار در تهران + عکس


در فیلم سینمایی محمد رسول الله به کارگردانی مصطفی عقاد خانم نونا جلمیران واصف بازیگر نقش هند جگرخوار را بر عهده داشت که این بازیگر قصد حضور در تهران برای جشنواره فیلم مقاومت را دارد.
الهام پاوه نژاد

جشن تولد الهام پاوه نژاد + عکس


عکسی از جشن تولد الهام پاوه نژاد بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی در سریال هفت سنگ حضور داشت را مشاهده می کنید که از کودکی تا به امروز را نشان می دهد.
بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری با تیپ جنجالی + عکس


تیپ بهنوش بختیاری همیشه با تفاوت هایی عجیب و جنجالی در رسانه ها مطرح میشد ولی اینبار تیپ و چهره ای کاملا متفاوت از بهنوش بختیاری را در سایت نمناک می بیند.