برو به :
مجید مظفری

جشن تولد بازیگر مشهور در برج میلاد + عکس


جشن تولد 63 سالگی مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون در حاشیه جشنواره فیلم فجر در برج میلاد برگزار شد. چکامه چمن ماه، رضا یزدانی و اندیشه فولادوند در جشن تولد او حضور داشتند.
نیکی کریمی و یکتا ناصر

تیپ متفاوت نیکی کریمی و یکتا ناصر + عکس


این روزها در جشنواره فیلم فجر بازیگران و هنرمندان مشهور در برج میلاد حضور دارند. در ادامه عکسهایی از نیکی کریمی و یکتا ناصر را در جشنواره فیلم فجر مشاهده میکنید.
سیمرغ بلورین

اسامی نامزدهای جشنواره 32 فیلم فجر معرفی شدند


دبیرخانه جشنواره سی و دوم فیلم فجر اسامی نامزدهای این جشنواره را اعلام کرد. «چ»، «رستاخیز»، «شیار 143»، «قصه ها» و «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» به عنوان نامزدهای بهترین فیلم دیده می شود.
ساره بیات

حرکت جالب بازیگر زن مشهور + عکس


فیلم سینمایی خواب زده ها یه کارگردانی فریدون جیرانی و با بازی ساره بیات و فرهاد اصلانی در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد. در این نشست ساره بیات دست به اقدامی جالب زد که در ادامه میبینید.
اصغر فرهادی

اصغر فرهادی در کنار دخترش + عکس


اصغر فرهادی کارگردان معروف ایرانی تنها کارگردانی است که جایزه اسکار را دریافت کرده است. در ادامه عکس اصغر فرهادی و دخترش را در جشنواره فیلم فجر مشاهده نمایید.
باران کوثری

ژست های باران کوثری با آرایش غلیظ + عکس


آرایش غلیظ با بازی حامد بهداد و طناز طباطبایی یکشنبه شب در جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد. نشست خبری فیلم آرایش غلیظ با احساسات شدید باران کوثری همراه بود.
مهناز افشار

عکسهای دیدنی مهناز افشار + عکس


مهناز افشار بازیگر مشهور سینمای ایران با فیلم سینمایی متروپل مسعود کیمیایی در جشنواره فیلم فجر حضور یافت. در ادامه عکسهای جدید و دیدنی از مهناز افشار را در یک روز برفی مشاهده نمایید.
مریلا زارعی

اشک های مریلا زارعی در نشست خبری + عکس


در پنجمین روز از جشنواره فیلم فجر امروز فیلم سینمایی شیار 143 به کارگردانی نرگس آبیار و بازی مریلا زارعی به نمایش در آمد، در این نشست مریلا زارعی به شدت متاثر شده و اشک میریخت.