برو به :
هند جگر خوار

بازیگر هند جگر خوار در تهران + عکس


در فیلم سینمایی محمد رسول الله به کارگردانی مصطفی عقاد خانم نونا جلمیران واصف بازیگر نقش هند جگرخوار را بر عهده داشت که این بازیگر قصد حضور در تهران برای جشنواره فیلم مقاومت را دارد.
الهام پاوه نژاد

جشن تولد الهام پاوه نژاد + عکس


عکسی از جشن تولد الهام پاوه نژاد بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی در سریال هفت سنگ حضور داشت را مشاهده می کنید که از کودکی تا به امروز را نشان می دهد.
بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری با تیپ جنجالی + عکس


تیپ بهنوش بختیاری همیشه با تفاوت هایی عجیب و جنجالی در رسانه ها مطرح میشد ولی اینبار تیپ و چهره ای کاملا متفاوت از بهنوش بختیاری را در سایت نمناک می بیند.
بهنوش بختیاری

درد دل بهنوش بختیاری


بهنوش بختیاری بازیگر زن سینما و تلویزیون با انتشار متنی در اینستاگرام از سختی ها و به نوعی بیوگرافی کوتاهی از زندگی اش را برای هوادارانش بازگو کرد.
آرایش غلیظ

افتتاحیه آرایش غلیظ + تصاویر


مراسم افتتاحیه فیلم سینمایی آرایش غلیظ به کارگردانی حمید نعمت الله شب گذشته با حضور عوامل فیلم و هنرمندانی چون نرگس آبیار، مصطفی کیایی، آزاده نامداری ،سامان مقدم و... در سینما استقلال برگزار شد.
مهدی پاکدل

مهدی پاکدل سوار موتور 1000 + عکس


جدیدترین عکس مهدی پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرام مربوط به موتور سوزوکی 1000 می باشد که مهدی پاکدل سوار بر آن عکس یادگاری گرفته است.
رزیتا غفاری

رزیتا غفاری و خانواده اش + عکس


عکسی از رزیتا غفاری و همسر و دخترش را در در حاشیه برگزاری جشن خانه سینما میبینید که که طی آن صالحی به عنوان بهترین چهره پرداز جایزه دریافت کرد.
سحر قریشی

عکس یک سالگی سحر قریشی!


سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون عکسی از 1 سالگی خود را در اینستاگرامش منتشر کرد که در این مطلب مشاهده می کنید.
منوچهر نوذری

عکس جوانی منوچهر نوذری


زنده یاد منوچهر نوذری هنرمند رادیو و تلویزیون که با هنرنمایی منحصر به فرد خود در سالهای دور خاطراتی شیرین از خود خلق کرد را در سالهای جوانی با همان لبخند زیبا می بینید.