برو به :
مرتضی پاشایی

اجرای مرتضی پاشایی برای مخاطب خاص! + تصاویر


مرتضی پاشایی با وجود رنج بردن از بیماری سرطان روزهای پر کاری را میگذراند و به عشق هوادارانش کنسرتهای مختلفی را در شهرهای کشور اجرا میکند. برای مرتضی پاشایی دعا می کنیم تا هرچه زود تر سلامتی خود را به دست آورد.
الهام چرخنده

تحریم الهام چرخنده از سوی هنرمندان + تصاویر


الهام چرخنده بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران که با بازی در سریال آوای باران به شهرت رسید در خصوص استعفایش از طرح یار دوازدهم و حضور نیافتن در رقابت های جام جهانی 2014 برزیل را مطرح کرد.
بیژن بنفشه خواه

بیژن بنفشه خواه با 5 تا بچه! + تصاویر


بیژن بنفشه خواه بازیگر خنده رو و کمدین سینما و تلویزیون عاشق دخترش یاسمین است و میگوید حس پدری بهترین حس دنیاست ، او آرزو دارد 5 بچه داشته باشد.
شهاب حسینی

گلایه همسر شهاب حسینی


شهاب حسینی بازیگر محبوب و محجوب کشورمان به دلیل فشار کاری و تنگی نفس راهی بیمارستان شده بود که خبر اشتباه سکته قلبی وی موجب رنجش خاطر خانواده و همسر شهاب حسینی شد.
شهاب حسینی

وضعیت شهاب حسینی از زبان همسرش + عکس


پریچهر حسینی همسر شهاب حسینی بازیگر مشهور و محبوب سینما و تلویزیون ایران در صفحه فیس بوک شهاب حسینی آخرین وضعیت وی را تشریح کرد و از علت بستری شدن شهاب حسینی نیز خبر داد.
شهره لرستانی

عشق شهره لرستانی! + تصاویر


شهره لرستانی معتقد است تئاتر به عشقی قدیمی می‎ماند که هرگاه سراغ او بروید گرم و دوست‏ داشتنی است اما شما نمی توانید با او زندگی کنید. تئاتر فقط یک عشق است و با زندگی واقعی فرق دارد.