برو به :
گلاره عباسی

گلاره عباسی در آمریکا + تصاویر


جشنواره آسیا پاسیفیک در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار شد که گلاره عباسی به همراه نرگس آبیاری برای فیلم اشیا از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک ترند در این جشنواره حضور یافتند.
شقایق فراهانی

شقایق فراهانی در انقلاب زیبا + تصاویر


شقایق فراهانی برای بازی در نقش مانیا به گروه سازندگان سریال انقلاب زیبا پیوست. انقلاب زیبا در تهران در حال تصویربرداری می باشد و بهرنگ توفیقی کارگردانی آن را بر عهده دارد.
هما روستا و استاد سمندریان

زندگی خصوصی هما روستا + تصاویر


هما روستا در گفت و گویی خواندنی از نحوه آشنایی تا ازدواج با استاد سمندریان را بازگو کرد. در ادامه مصاحبه بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر ایران را می خوانید.
پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ و بازیگران زن در رستوران + عکس


مدتی است که آزیتا حاجیان و دخترش و پوریا پورسرخ برای بازی در سریال کیمیا در آبادان بسر می برند. در ادامه عکسی از این سه بازیگر مشهور را در یک رستوران آبادانی مشاهده میکنید.
بهاره رهنما

راز کاهش وزن بهاره رهنما چیست؟ + تصاویر


بهاره رهنما بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران و همسر پیمان قاسمخانی نویسنده مطرح کشورمان در گفت و گویی از شیوه کاهش وزن خود و مواردی جالب از زندگی خصوصی اش گفت.
ترانه علیدوستی

گریم جدید ترانه علیدوستی + تصاویر


ترانه علیدوستی به همراه رضا عطاران و بابک حمیدیان در فیلم استراحت مطلق جلوی دوربین رفتند. در ادامه عکسی ترانه علیدوستی را در پشت صحنه این فیلم ببینید.
تینا آخوندتبار

پای شکسته تینا آخوندتبار + تصاویر


تینا آخوندتبار بازیگر جوان سینما در یکی از صحنه های فیلم جدیدش از روی اسب سقوط کرد و از ناحیه پا دچار شکستگی شد. در ادامه تصاویر وی را پس از آسیب دیدگی مشاهده می کنید.
شوخی با ستارگان

جدیدترین دوربین مخفی جالب بازیگران ایرانی + فیلم


دوربین مخفی از هنرمندان مشهوری چون، فریدون آسرایی، شهرام شکوهی، مرتضی پاشایی، بهنام تشکر، بهاره رهنما و چهره های مشهور دیگر با عنوان شوخی با شما که قبلا شوخی با ستارگان بود به نمایش خانگی می رود.
لوپیتا نیونگو

بازیگر مکزیکی زیباترین زن 2014 جهان شد + تصاویر


لوپیتا نینونگو بازیگر 31 ساله متولد مکزیکوسیتی که در فیلم 12 سال بردگی مورد تحصین منتقدین و مخاطبین قرار گرفته بود و جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن را نیز دریافت کرده بود به عنوان زیباترین فرد سال 2014 انتخاب شد.
ویشکا آسایش

راز ازدواج ویشکا آسایش + تصاویر


ویشکا آسایش بازیگر سرسخت فیلم سینمایی ورود آقایان ممنوع بر خلاف دختران دیگر خودش به خواستگاری همسرش رفته و به او ابراز علاقه کرده است.