نمناک سرگرمی

گوناگون

دندان اضافه

پسری با 80 دندان اضافه جراحی شد + تصاویر


پسربچه ای 7 ساله که به دلیل دردهای شدید و مکرر به بیمارستان برده شد و بعد از عکسبرداری پزشکان به وجود 80 دندان اضافه در داخل فک او پی برده و بعد از جراحی دندان های اضافه ی او را خارج کردند.
بزرگترین گاو دنیا

بزرگترین گاو دنیا با 2 تن وزن + تصاویر


بزرگترین گاو دنیا با وزن 1500 کیلوگرم در انگلیس زندگی می کند.این گاو سفید رنگ به اندازه یک کرگدن بزرگسال رشد داشته است.تصاویر این حیوان بزرگ را در ادامه مشاهده می کنید.
بچه سوسول داعش

بچه سوسول داعش! + عکس


داعشی ها که باظاهر ترسناک و خشن به همراه لباسهای خاک آلود و سنتی مشهور شده اند نسبت به ظاهر خود تغیر رویه داده و با انتشار تصاویر خود خبر از استراتژی جدید می دهند.
کشف جسد سالم

کشف جسد سالم مرد 2300 ساله + تصاویر


کشف باور نکردنی جسد مردی کاملا سالم که از باتلاقی در حوالی معدن سنگی در کشور دانمارک توسط گروهی از کارکنان این معدن که این جسد به 2300سال پیش بر می گردد.
تیپ دانشجویی الناز شاکردوست

تیپ دانشجویی الناز شاکردوست + عکس


الناز شاکردوست بازیگر زن مشهور سینما عکسی از دوران دانشجویی خود در کنار دوستانش منتشر کرد و از آن دوران به عنوان خاطره انگیز ترین دوران زندگی اش یاد کرده است.
چندش آورترین رکوردهای گینس

چندش آورترین رکوردهای گینس!


عجیب ترین رکوردهای گینس همیشه برای علاقه مندان به این مقوله، جالب بوده است در این قسمت چندش آورترین و حال به هم زن ترین رکوردهای گینس را میخوانید.
احمد مهران فر

احمد مهران فر در آنکارا + عکس


احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت که به تازگی در فیلم ایران برگر حضور دارد تصویری از حضورش در ترکیه را در اینستاگرامش منتشر کرد.
عکس های سلفی

احمقانه ترین عکس های سلفی 2014


عکس های سلفی خیلی ها را مجبور به کارهایی کرده است که اصلا پسندیده و جالب نیستند. سلفی گرفتن با جسد و یا در حال سقوط هواپیما بخشی از آنهاست که در ادامه می بینید.