دیگران چه می خوانند..؟
کوروش تهامی

بیوگرافی “کوروش تهامی


بیوگرافی کامل کوروش تهامی به همراه عکسهای این بازیگر در نقشهای متفاوت و عکس “کوروش تهامی” و همسرش را در سایت نمناک ببینید.
کوروش تهامی

کوروش تهامی در بیمارستان + عکس


کوروش تهامی بازیگر سینما و تلویزیون این روزها به دلیل بیماری در بیمارستان بستری است. در ادامه وضعیت جسمانی کوروش تهامی را از زبان خودش بشنوید.
فلور نظری

انتقاد فلور نظری از عکس های موبایلی


فلور نظری بازیگر سینما و تلویزیون درباره دردسرهای شهرت بازیگری بیان داشت برخی افراد با موبایل خود از بازیگران عکس گرفته و سوء استفاده میکنند.
روناک یونسی رونی کلمن

ناگفته های روناک یونسی از حضور رونی کلمن در ایران


روناک یونسی دومین بازیگر زن است که پا به عرصه ورزش گذاشته و قرار است مدیریت کلاس های آموزشی رونی کلمن بدنساز و پرورش اندام مشهور جهان را در ایران بر عهده بگیرد توضیحاتی در خصوص حاشیه های ایجاد شده در این باره داده است.
پرویز پرستویی

روش لاغری پرویز پرستویی


پرویز پرستویی بازیگر محبوب و به نام سینما و تلویزیون که برای یکی از نقش هایش وزن خود را کاهش داده از راه کارهای سالم برای کاهش وزن صحبت کرده که در ادامه میخوانید.
عباس غزالی

عباس غزالی از دلبری تا حانیه + تصاویر


عباس غزالی بازیگر سریال حانیه که برای در فیلم اعترافات ذهن خطرناک من نامزد دریافت بهترین بازیگر مکمل نقش مرد شد، در گفتگویی از کار سینمایی جدیدش خبر داد.
شهرت باعث جنون ستاره ها

شهرت باعث جنون این ستاره ها شده است + تصاویر


شهرت ، معروف شدن و مورد توجه قرار گرفتن در کنار قدرت و ثروت فراوان شاید آرزوی خیلی از مردم باشد. ستارگانی هستند که به دلیل داشتن تمام این موارد با هم گاهی تحت تاثیر قرار گرفته و مثل دیوانه ها رفتار می کنند.
امین حیایی و همسرش

تجربه های دو نفره امین حیایی و همسرش


امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق یکی از زوج های هنرمند موفق هستند که زندگی عاشقانه ای را در کنار هم سپری میکنند، در ادامه گفتگوی پر از عشق این دو بازیگر توانمند کشورمان را میخوانید.