برو به :
پژمان جمشیدی

جراحی پلاستیک پژمان جمشیدی + تصاویر


پژمان جمشیدی بازیکن پیشکسوت تیم ملی پس از موفقیت در سریال پژمان همچنان در عرصه بازیگری حضور دارد و نمایش آرسنیک و تور کهنه جدیدترین بازی وی می باشد.
روحانی

مراسم افطاری بازیگران با رئیس جمهور + تصاویر


هنرمندان و بازیگران سینما و تلویزیون در مراسم افطاری دکتر روحانی رئیس جمهور دولت یازدهم حضور داشتند. در ادامه تصاویر حضور شهاب حسینی، هومن سیدی، فاطمه معتمدآریا و دیگر بازیگران مشهور را مشاهده می کنید.
نرگس محمدی

شواهد ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی + تصاویر


پس از بازگشت بازیگران و هنرمندان حامی تیم ملی از جام جهانی برزیل صحبت هایی مبنی بر ممنوع التصویر شدن تعدادی از این بازیگران از جمله نرگس محمدی بود که در ادامه شواهد موجود بر این موضوع را می خوانید.
لیلا بلوکات

علی کریمی میهمان جشن لیلا بلوکات + تصاویر


لیلا بلوکات بازیگر زن سینما و تلویزیون میهمانی خیریه ای به نفع کودکان بی سرپرست برگزار کرد که چهره هایی چون امیر قلعه نویی، آندرانیک تیموریان، مجید صالحی، علی کریمی، داریوش فرضیایی و بسیاری دیگر میهمان این جشن بودند.
لعیا زنگنه

دختر لعیا زنگنه + عکس


لعیا زنگنه بازیگر زن سینما و تلویزیون که با بازی در سریال در پناه تو به شهرت رسید در ادامه تصویری در کنار دخترش مشاهده می کنید.
احسان علیخانی

کابوس احسان علیخانی! + تصاویر


فرهنگ فلاح نابغه ایرانی که در سن 28 سالگی دکترای فیزیک دارد میهمان برنامه ماه عسل بود و احسان علیخانی در این برنامه از اتفاقی خانمانسوز پرده برداشت.