برو به :
بازیگران برتر هالیوود

بهترین بازیگران هالیوود در سال 2013 + تصاویر


مجله معتبر فوربس اسامی بهترین بازیگران زن و مرد مشهور سینمای هالیوود را منتشر کرد. اما استون، میلا کانیس، جنیفر لارنس، ناتالی پورتمن، دواین جانسون، دانیل کریگ، راسل کرو، کریستین استوارت و رابرت پتینسون می باشند.
محسن تنابنده

بازیگر مشهور معتاد شد + عکس


محسن تنابنده در فیلم لامپ صد نقش یک معتاد را بازی میکند. ساره بیات ، پوریا پورسرخ ، نیما شاهرخ شاهی و حمید لولایی از دیگر بازیگران این فیلم هستند.
شبنم قلی خانی

کودکی شبنم قلی خانی + عکس


شبنم قلی خانی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران با فیلم مریم مقدس به شهرت رسید. او به علت کار شخصی همسرش از ابتدای سال 92 به استرالیا نقل مکان کرد.
شهاب حسینی

پیام عاشقانه شهاب حسینی به همسرش + متن


شهاب حسینی بازیگر جوان و مشهور سینمای ایران در صفحه شخصی خود در فیسبوک تولد همسرش را به وی تبریک گفت. در ادامه متن تبریک فیسبوکی شهاب حسینی را می خوانید.
شاهرخ استخری

وداع تلخ شاهرخ استخری با بازیگری + عکس


شاهرخ استخری بازیگر محبوبی که با سریال دلنوازان طرفداران زیادی پیدا کرد. او این روزها کم کارتر از گذشته شده و با وسواس بیشتری پیشنهادهایش را بررسی می کند.
حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی : تا دل تان بخواهد لباس دارم + عکس


حسام نواب صفوی بایگر مشهور سینما متولد1353 میباشد او سبک خاصی برای لباس پوشیدن دارد کت و شلوارهای آنچنانی با پیراهن های یقه ایستاده طرح دار و دوختی کاملا متفاوت از انتخاب های او در پوشیدن لباس هایش است.