خواص عسل خام

خواص خارق العاده عسل خام برای بدن


آیا تا به حال عسل خام مصرف کرده اید ؟ می دانید تفاوت آن با عسل های دیگر چیست ؟ بعد از آشنایی با خواص عسل خام بی شک آن را در میان مواد غذایی پرمصرف خود خواهید گنجاند.
مریم گلی

خواص برگ مریم گلی نسخه قوی طب سنتی


خواص مریم گلی به خصوص برگ این گیاه پرفایده به عنوان نسخه های درمانی گیاهی کاربردهای فراوانی دارد ، سلامت و رفع مشکلات گوارش و بهبود زخم و جراحت موردی از آنهاست.
کله پاچه

بدترین و زیان آورترین قسمت کله پاچه


کله پاچه نه تنها از غذاهای سنتی کشورمان ایران بلکه یکی از غذاهای مورد استقبال در خاورمیانه و قفقاز جنوبی است و تقریبا روش طبخ آن در کشورهای مختلف مشابه است.
شستن سیب

نحوه شستن صحیح و مناسب سیب


شستن میوه و سبزیجات یکی از نکات مهمی است که هر خانم خانه داری باید بداند و آن را رعایت کند. با ما همراه شوید تا بدانید چگونه میتوان میوه سیب را میکروب زدایی کرد وآن را به نحوه درست شست.
روغن کنجد

روغن کنجد و خواص شگفت انگیز آن


روغن کنجد به عنوان یک روغن با قیمت و کیفیت بالا شناخته می شود. این روغن بیشترین مقاومت و ماندگاری را در بین روغن های خوراکی با درصد بالای چربی غیراشباع دارد.
موادغذایی

مواد غذایی با جربی مفید


احتمالاً شما هم شنیده اید که مواد غذایی چرب برای سلامتی مضر است و مدام سعی می کنید که مواد غذایی کم چرب میل کنید. اما حواستان باشد که دچار اشتباه نشوید. باید بدانید که همه ی چربی ها مضر نیستند.