برو به :
طرز تهیه کوکی شکری

طرز تهیه کوکی شکری برای عید


طرز تهیه دو شیرینی بسیار خوشمزه کوکی شکری و رویال آیسینگ را به روشی بسیار ساده در این بخش از آشپزخانه نمناک برای شما انتخاب کرده ایم.
کاپ کیک لیمویی

طرز تهیه کاپ کیک لیمویی


کاپ کیک لیمویی یا همان کیک فنجانی با رنده پوست لیمو جزو کیک های خوشمزه و پرطرفدار تک نفره است که طرز تهیه ان را برایتان در نظر گرفته ایم.
شیرینی پادرازی

طرز تهیه شیرینی پادرازی برای عید


شیرینی پادرازی درست کنید و با کمک طرز تهیه شیرینی خانگی برای عید از میهمانان خود پذیرایی کنید. شیرینی پادرازی یک شیرینی مشهدی و پرطرفدار است.
طرز تهیه شیرینی های عید نوروز

طرز تهیه شیرینی های عید نوروز


طرز تهیه شیرینی های سنتی عید نوروز همچون شیرینی نخودچی و شیرینی گردویی و چند نوع شیرین دیگر را برای شیرین تر شدن میهمانی های نوروزی شما برایتان آماده ساخته ایم.
طرز تهیه شیرینی مارمالادی

طرز تهیه شیرینی مارمالادی عید نوروز


طرز تهیه ی شیرینی مارمالادی به عنوان یکی از شیرینی ها مناسبتی و سنتی ایرانی برای پذیرایی به صورت مرحله به مرحله را در این بخش از آشپزخانه نمناک مشاهده می کنید.
کیک وانیلی

طرز تهیه کیک وانیلی با تزیین گل


کیک وانیلی یک کیک خامه ای بسیار خوشمزه و زیباست که هم به عنوان دسر برای مهمانی ها و جشن ها استفاده میشود و حتی می توانید به عنوان کیک عروسی از آن استفاده کنید.
طرز تهیه پیراشکی مرغ

طرز تهیه پیراشکی سمبوسه مرغ


طرز تهیه پیراشکی سمبوسه را مرغ برای تهیه یک میان وعده و یا یک عصرانه خوشمزه برای روزهای سرد پاییز و زمستان بیاموزید و از خوردن آن در کنار اعضای خانواده لذت ببرید.
طرز تهیه پای

طرز تهیه پای ترد و خوشمزه


طرز تهیه پای با تزیینات متفاوت را به صورت مرحله به مرحله توسط آشپز و قناد معروف به نام آلن کارتر برای شما آماده کرده ایم که در این بخش از آشپزخانه نمناک مشاهده می کنید.
یخمک ایتالیایی هندوانه

یخمک ایتالیایی هندوانه و زنجبیل


یخمک هندوانه و زنجبیلی ایتالیایی یک دسر مناسب و خوش طمع فصلی است که با افزودن و یا حذف زنجبیل در فصل های سرد و گرم می توانید میل کنید.
کیک صبحانه

طرز تهیه کیک صبحانه شکلاتی


برای تهیه یک کیک صبحانه شکلاتی خوشمزه سری به آشپزخانه نمناک بزنید تا با دستور پختی ساده آن را تهیه کنید و از پخت یک کیک سالم و تازه برای صبحانه لذت ببرید.
کیک یزدی

ظرز تهیه کیک یزدی یا فنجانی


کیک یزدی یا همان کیک فنجانی با دستور پختی ساده مزه ای عالی دارد که حتی افرادی که علاقه به خوردن کیک های دیگر ندارند آن را امتحان می کنند.
اسموتی

این اسموتی را حتما امتحان کنید


اسموتی یک نوشیدنی فوق العاده خوشمزه و مقوی است که امروزه در بهترین کافی شاپ های دنیا سرو میشود که ما دستور تهیه یکی از آنها را برایتان آماده کرده ایم.