راهنمای خرید سویشرت مردانه و 5 ست کاربردی

راهنمای خرید سویشرت مردانه و 5 ست کاربردی


هودی و سویشرت مردانه تفاوتی با هم ندارند جز اینکه سویشرت جلو باز است و زیپ می خورد و هودی ها جلو بسته هستند و مدل های کلاه دارشان محبوب تر! با توجه به نزدیک شدن فصل پاییز، در این نوشته به روش های پوشیدن هودی و سویشرت مردانه پرداخته ایم.
تزیین دیوار

تزیین دیوار کنار پنجره با هزینه کم


اگر از هزینه ی بعضی اثار هنری برنمی آیید یا نمی توانید تزیینات مناسب برای خانه یتان پیدا کنید، پیشنهادهایی که در ادامه برای تزیین دیوار داده میشوند، ساده و جذاب و مناسب شما هستند.
با انتخاب کیف و کفش دخترانه در مدرسه خوشتیپ باشید

با انتخاب کیف و کفش دخترانه در مدرسه خوشتیپ باشید


اگر می خواهید بدانید که چطور در مدرسه خوشتیپ باشید، از حالا باید به فکر ست کردن کیف و کفش و لباس مدرسه باشید. اگرچه دلتان نمی خواهد چیزی در مورد شروع کلاس ها و صبح زود از خواب بیدار شدن بشنوید، اما شاید بدتان نیاید کمی در مورد ست کیف و کفش مدرسه بخوانید!
ست شلوار با کفش

اصول ست کردن رنگ شلوار با کفش


این مطلب یک راهنمای جامع در زمینه ست کردن رنگ شلوار با کفش است, پس با دانشی که از این مقاله دریافت میکنید دیگر نگران خرید شلوار و کفش نباشید.
7 مدل جین مد پاییز و زمستان 2017

7 مدل جین مد پاییز و زمستان 2017


جین ها پرطرفدارترین لباس هایی هستند که در هر جای دنیا در کمد لباس هر کسی می توان آن ها را پیدا کرد، پس تعجبی ندارد که همیشه طراحان برای نشان دادن خلاقیت خود در شکل دهی به این لباس های دوست داشتنی با یکدیگر در رقابت باشند.