برو به :
آزاده زارعی ، مهران رجبی ، گوهر خیراندیش و امیرحسین رستمی

بازیگران معروف در تعطیلات نوروز + عکس


بازیگران هم برای تعطیلات نوروز برنامه هایی دارند، مثلا گوهر خیر اندیش در تعطیلات میخواهد به شیراز سفر کند و امیرحسین رستمی نیز راهی خارج از کشور میشود.
هانیه توسلی

هانیه توسلی به اتاق جراحی رفت + تصاویر


عارضه مغزی و تردید در پذیرش یا عدم پریر جراحی داستان زنی است که هانیه توسلی در فیلم سه ماهی ایفاگر نقشش می باشد. در ادامه تصاویری از هانیه توسلی در فیلم سه ماهی را مشاهده می کنید.
بهنوش بختیاری

اعتیاد بهنوش بختیاری! + تصاویر


بهنوش بختیاری این روزها مشغول بازی در سریال خوب بد زشت ویژه نوروز 93 میباشد. بهنوش یختیاری در این سریال نقش زنی را بازی میکند که به فضای مجازی اعتیاد دارد.
مونا و مارال فرجاد

شباهت زیاد دو خواهر بازیگر به هم! + تصاویر


مونا و مارال فرجاد که هر دو از بازیگران سینما و تلویزیون میباشند دختران جلیل فرجاد بازیگر هستند آنها به تازگی عکسی دونفره از خودشان را در فضای مجازی منتشر کردند که در ادامه میبینید.
رضا عطاران

تفاوت سن رضا عطاران با خودش! + تصاویر


رضا عطاران در فیلم طبقه حساس در نقش شخصیتی جلوی دوربین رفته که ۱۵ سال از خودش بزرگتر است. رضا عطاران برای بازی در این فیلم سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کرد.
مرجانه گلچین و گوهر خیراندیش

مرجانه گلچین در حال بیل زدن! + تصاویر


هفته درختکاری بهانه ای برای چهره های سرشناس جهت کاشت نهال است. سه بازیگر زن معروف سینما و تلویزیون ایران در باغ گیاه شناسی ملی ایران بیل به دست شدند و نهال غرس کردند.
شاهرخ استخری

سالی نو با شاهرخ استخری


شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون با اجرای برنامه سالی نو به کارگردانی عباس اختری در ایام نوروز 93 هرشب میزبان بازیگران و چهره های محبوب و سرشناس خواهد بود.
احمد مهرانفر

ارسطو بعد از ازدواج! + عکس


سریال نوروزی پایتخت 3 در حال آماده سازی برای نوروز 93 میباشد. محسن تنابنده، احمد مهرانفر ، ریما رامین فر ، سارا و نیکا فوقانی اصل و علیرضا خمسه بازیگران اصلی این سریال هستند.
هانیه توسلی

تصمیم هانیه توسلی برای جراحی مغز + عکس


هانیه توسلی در فیلم تلویزیونی سه ماهی نقش زنی مبتلا به عارضه مغزی را بازی میکند که قرار است در نوروز 93 پخش شود. آخرین حضور توسلی در تلویزیون در مجموعه شمس العماره بود.
بهرام رادان

ماشین بهرام رادان در فیلم تراژدی + عکس


بهرام رادان بازیگر مشهور سینما در فیلم سینمایی تراژدی با گریمی متفاوت نقش یک راننده به نام آقا حبیب را بازی کرده است. رویا نونهالی و حسین یاری از دیگر بازیگران این فیلم هستند.