نمناک سرگرمی

گوناگون

یخ زدن سربازان چینی

یخ زدن سربازان چینی! + تصاویر


تصاویری از تمرینات آموزشی سخت سربازان چینی در دمای بسیار پایین در استان هیلونگ جیانگ در شمال شرقی چین در مرز روسیه را مشاهده میکنید.
موفقیت یک ایرانی

راز موفقیت یک ایرانی در چین + تصاویر


ایرانیان ثابت کرده اند که در هر کجای دنیا که باشند می توانند موفقیت های زیادی را بدست بیاورند. دکتر ابوالفضل سرآبادانی یکی از این افراد است که رسانه های چینی به ستایش وی پرداخته اند.
مهدی پاکدل سوژه امیر آقایی

مهدی پاکدل سوژه امیر آقایی شد! + تصاویر


امیر آقایی امروز در صفحه اینستاگرامش از درگیری مهدی پاکدل برای ثبت یک عکس و قرار دادن در شبکه اجتماعی تصویری را به اشتراک گذاشت که در ادامه جزئیات این اتفاق جالب را می خوانید.
مرد رویاهای سحر قریشی

مرد رویاهای سحر قریشی! + عکس


سحر قریشی بازیگر زن سینما و تلویزیون در تازه ترین پست خود در اینستاگرامش از مردی سخن گفته که حتی در رویا هم دست نیافتنی است.
تروریست کره ای داعش

تروریست کره ای داعش سوار بر اسب + عکس


با پیوستن نیروهای افراطی بیگانه به گروه تروریستی داعش دامنه فعالیت آن در کشورهای مختلف بیشتر شده و این گروه را برای رسیدن به اهداف خود نزدیکتر می کند.
دختر شایسته سال 2014

دختر شایسته سال 2014 معرفی شد + تصاویر


دختر شایسته سال 2014 دختری از آفریقا بود که جایزه ی خود را دریافت کرد. در این بخش تصاویری از اهدای جوایز و دختران برگزیده دیگر در کنار دختر برگزیده سال 2014 مشاهده می کنید.
تونل رسالت

کار عجیب و غریب روی تونل رسالت! + عکس


ساختمانی که روی بخشی از تونل رسالت ساخته شده و باعث تعجب ساکنین شهر شده است،جایی که دیگر انتظار ساخت و ساز در آنجا نبود.در ادامه تصویر این ساخت و ساز را مشاهده کنید.