برو به :
الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در تونل مرگ + عکس


چندی پیش الناز شاکردوست بازیگر مشهور سینمای ایران در سکانسی از فیلم سینمای تابو تا دم مرگ رفت و برگشت، جزئیات حادثه را از زبان الناز شاکردوست بخوانید.
مهران غفوریان

مهران غفوریان و دخترش + عکس


مهران غفوریان بازیگر محبوب طنز سینما و تلویزیون بازیگری را با مجموعه طنز جنگ 39، داریوش کاردان آغاز کرد. در ادامه عکس مهران غفوریان و دخترش را مشاهده نمایید.
الهام پاوه نژاد

کودکی الهام پاوه نژاد + عکس


الهام پاوه نژاد بازیگر مشهور سینما و تلویزیون متولد سال 1350 میباشد. او با بازی در همسران به شهرت رسید، تازه ترین کار او بازی در سریال شاهگوش است.
الهام پاوه نژاد

خداحافظی الهام پاوه نژاد + عکس


الهام پاوه نژاد بازیگر نقش دکتر زوزنی در سریال شاهگوش داوود میرباقری با انتشار عکسی از بازیگران شاهگوش خداحافظی کرد. در ادامه عکس بازیگران شاهگوش را ببینید.
هانیه توسلی ، علی نصیریان ، مسعود ده نمکی و فریدون جیرانی

بازیگران مشهور و خاطرات عاشقانه + عکس


برای بسیاری از مخاطبان جالب است که درباره خاطرات عاشقانه بازیگران و چهره های مشهور سینما و تلویزیون بیشتر بدانند. در ادامه خاطرات عاشقانه برخی از چهره های مشهور را بخوانید.
آزاده زارعی

خانم بازیگر خلبان هواپیما شد + عکس


آزاده زارعی بازیگر سینما و تلویزیون با بازی در سریال آوای باران به شهرت رسید و طرفداران زیادی پیدا کرد. در ادامه عکس آزاده زارعی را با لباس خلبانی در هواپیما مشاهده نمایید.
فتحعلی اویسی

بازیگر مشهور در کنار فرزندانش + عکس


فتحعلی اویسی بازیگرمعروف و محبوب سینما و تلویزیون دو فرزند به نام های علیرضا و کتایون دارد که هر دو هنرمند هستند. او یک آلبوم هم به همراه پسرش علیرضا اویسی روانه بازار کرده است.