برو به :
فیلم نگهبانان

گران ترین صحنه های سینمایی هالیوود


در هالیوود مهم نیست چقدر هزینه برای هر صحنه گذاشته اید مهم کیفیت فیلم است. حتی بسیار رایج است که صحنه های بسیار پرخرج در اتاق تدوین از فیلم حذف شوند تا سرعت فیلم افزایش یابد.
حمید فرخ نژاد

بدشانس ترین بازیگر مشهور سینمای ایران + تصاویر


مشهورترین و بدشانس ترین بازیگر سینمای ایران که در دقیقه 90 سیمرغ بلورین جشنواره را از دست داد حمید فرخ نژاد می باشد. در ادامه افتخارات و عناوین فرخ نژاد در جشنواره های مختلف را مشاهده می کنید.
پیمان معادی

تهرانجلس ،فیلم جدید پیمان معادی + عکس


پیمان معادی بازیگر و کارگردان سینما در صفحه اینستاگرامش از نگارش فیلمنامه تهرانجلس خبر داده است. تهرانجلس دومین فیلم بلند معادی بعد از برف روی کاج ها است.
لادن طباطبایی

لادن طباطبایی در کنار همسر و فرزندانش + عکس


لادن طباطبایی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون متولد سال 1349 میباشد. او دو فرزند به نام های سها و شاهین دارد . در ادامه عکسهای لادن طباطبایی را در کنار همسر و فرزندانش مشاهده نمایید.
زیبا بروفه

کودکی زیبا بروفه + عکس


زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون ایران متولد سال 1354 میباشد . او همسر پیام صابری چهره پرداز میباشد. در ادامه عکس کودکی زیبا بروفه را مشاهده نمایید.
آزاده نامداری

جشن تولد آزاده نامداری + عکس


آزاده نامداری مجری مشهور تلویزیون روز تولد خود را در کنار همسرش و دوستانش جشن گرفت. آزاده نامداری همسر فرزاد حسنی متولد نهم آذر ماه است.
بیتا فرهی

بازیگر مشهور در پاریس + عکس


بیتا فرهی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران چند ماهی است به فرانسه سفر کرده و در کنار دخترش به سر می برد. او به زودی به ایران باز می گردد.
کمند امیرسلیمانی

جراحی زیبایی کمند امیر سلیمانی + عکس


کمند امیرسلیمانی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون جزء بازیگرانی ست که جراحی زیبایی انجام داده است. جراحی بینی او به قبل از بازی در سریال پدرسالار برمی گردد.
لیلا حاتمی و علی مصفا

لیلا حاتمی و همسرش یکبار دیگر در کنار هم


علی مصفا و لیلا حاتمی قرار است برای هفتمین بار در یک پروژه سینمایی همکاری کنند. این زوج هفته گذشته سفری چند روزه به رشت داشته اند تا لوکیشن های فیلم را مورد بازبینی قرار دهند.
شبنم مقدمی

واکنش بازیگر زن ایرانی به عکس جنجالی + عکس


شبنم مقدمی بازیگر زن فیلم گس به همراه تعدادی دیگر از بازیگران فیلم گس در جشنواره رم حضور یافت. این بازیگر ایرانی به انتقادات درباره پوشش متفاوت بازیگران در جشنواره رم واکنش جالبی نشان داد.
نرگس محمدی

کودکی نرگس محمدی + عکس


عکس نرگس محمدی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون در دوران کودکی اش را مشاهده نمایید. نرگس محمدی متولد 1364 میباشد. او با بازی در سریال ستایش به شهرت رسید.
آنا نعمتی و دخترش

آنا نعمتی و دخترش همبازی شدند + عکس


آنا نعمتی و دخترش رایکا پورعرب در نمایشنامه ماه در آب نوشته محمد یعقوبی همبازی میشوند. این نمایشنامه 16 آذرماه در فرهنگسرای اندیشه نمایشنامه خوانی می شود.
افسانه بایگان

افسانه بایگان در کنار همسرش + عکس


عکس افسانه بایگان بازیگر مشهور سینما و تلویزیون در کنار همسرش مصطفی زمانی تهیه کننده سینما را مشاهده نمایید. افسانه بایگان متولد 1340 میباشد.