دیگران چه می خوانند..؟
آنا نعمتی

پیشنهاد نوروزی آنا نعمتی


آنا نعمتی بازیگر سینما و تلویزیون با توجه به نزدیک شدن تعطیلات نوروزی پیشنهاداتی برای مردم در سفرهای نوروزی دارد که در ادامه میخوانید.
ماه چهره خلیلی و همسرش

ماه چهره خلیلی و همسرش در انتظار پسرشان


ماهچهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی زوج هنرمندی هستند که در سالگرد ازدواجشان منتظر تولد فرزند پسرشان هستند، در ادامه گفتگوی متفاوت این زوج هنرمند را میخوانید.
ازدواج آزاده نامداری

شایعه ازدواج احسان علیخانی و آزاده نامداری


در روزهای پایانی سال شایعات زیادی درباره آزاده نامداری به گوش می رسد که در شبکه های اجتماعی با عناوین مختلف بازار گرمی را به وجود آورده اند. خبر آخر نیز درباره ازدواج و ارتباط احسان علیخانی با وی صورت گرفته است.
فرزاد حسنی

فرزاد حسنی سکوتش را شکست


فرزاد حسنی از جدایی خبرسازشان با آزاده نامداری تا نبودن های طولانی اش روی آنتن تلویزیون بعد از یک سال جلوی دوربین های تی وی پلاس، سکوت یک ساله اش را شکست.
آزاده نامداری

مهاجرت آزاده نامداری به خارج؟


آزاده نامداری مجری برنامه خانومی که شما باشی در پی شایعات اخیر مهاجرت وی به خارج از کشور نسبت به حواشی جدید پیرامون زندگی خود پاسخ داد.
 امین حیایی

حادثه برای امین حیایی


امین حیایی که این روزها مشغول بازی در سریال آمین به کارگردانی بهرنگ توفیقی است ، سر یکی از صحنه های این سریال از ناحیه پا دچار شکستگی شد.
درآمد هنرمندان

درآمد میلیونی هنرمندان در افتتاحیه رستوران ها


بازیگران و هنرمندان سینما و تلویزیون در کنار درآمد بازیگری خود با حضور در مراسم افتتاحیه رستوران ها درآمد دیگری را نیز کسب می کنند.برخی از درآمد هنرمندان در این مراسم ها گاه ب چند میلیون نیز می رسد.
سلفی بازیگران

سلفی بازیگران سر به راه


الناز حبیبی ، سیاوش خیرابی و ارژنگ امیر فضلی از بازیگران سریال نوروزی سر به راه هستند که در پشت صحنه این سریال سلفی گرفتند.