برو به :
مهناز افشار

مهناز افشار با لباس تاجیکی + تصاویر


مهناز افشار برای بازی در یک فیلم تاجیکستانی در این کشور به سر میبرد در ادامه تصاویری از بازی مهناز افشار را در فیلم معلم محصول تاجیکستان میبینید.
نیوشا ضیغمی و همسرش

از مهناز افشار تا نیوشا ضیغمی و همسرش در جشن بزرگ + تصاویر


بزرگترین مراسم انتخاب برترین های سینما و تلویزیون با عنوان جشن حافظ برگزار شد و حاشیه های جالبی به همراه داشت. در ادامه حاشیه هایی از حضور مهران مدیری تا زمین خوردن داریوش ارجمند و بوسه مرجانه گلچین را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
مهناز افشار

شب رویایی مهناز افشار + تصاویر


در مراسم انتخاب برترین های سینما و تلویزیون در جشن حافظ سومین اتفاق فراموش نشدنی برای مهناز افشار رخ داد. پس از ازدواج در روز تولدش دریافت تندیس بهترین بازیگر زن برای فیلم برف روی کاج ها هتریک مهناز افشار در تالار وحدت کامل شد.
داریوش ارجمند ، مهدی سلوکی و نرگس محمدی

ساعت پخش جدید ستایش 2 + تصایور


در ایام مسابقات جام جهانی ساعت پخش سریال ستایش 2 تغییر خواهد کرد. ۲۳ خرداد سریال ساعت ۱۹ به روی آنتن خواهد رفت و ۳۰ خرداد نیز سریال ساعت ۱۷ پخش می شود.
کتایون ریاحی ، مریلا زارعی و رضا کیانیان

احسان علیخانی و کتایون ریاحی در یک جشن + تصاویر


بازیگران و چهره های مشهوری چون احسان علیخانی، مریلا زارعی، عادل فردوسی پور، بهاره رهنما، مهتاب کرامتی، بهروز شعیبی، کتایون ریاحی و رضا کیانیان با اجرای مرتضی پاشایی در مراسم جشن بخشش حضور یافتند.
لاله صبوری

دعانویسی لاله صبوری + تصاویر


برنامه طنز عینک آفتابی با بازی لاله صبوری ، پرستو صالحی و کارگردانی رضا رشیدپور هر شب روی آنتن شبکه نسیم میرود. لاله صبوری نگارش بخش دعای این برنامه را نیز بر عهده دارد.
ثریا قاسمی

ثریا قاسمی در کنار پسرش + عکس


ثریا قاسمی بازیگر پیشکسوت و محبوب سینما و تلویزیون متولد سال 1319 دختر حمیده خیرآبادی بازیگر میباشد. در ادامه عکس ثریا قاسمی و پسرش را مشاهده نمایید.