برو به :
پژمان جمشیدی

بازی پژمان جمشیدی در فیلم کوتاه + تصاویر


پژمان جمشیدی در تازه ترین فعالیت بازیگری خود در فیلمی کوتاه به نام سرخ ایفای نقش کرده است. این فیلم کوتاه که اپیزود اول یک سه گانه با محوریت حضور ایران در جام جهانی فوتبال است.
شهاب حسینی

شهاب حسینی در حال گیتار زدن + عکس


فیلم ساکن طبقه وسط اولین تجربه کارگردانی شهاب حسینی می باشد که نوعی طنز فلسفی است. در این مطلب سکانسی از نوازندگی گیتار توسط شهاب حسینی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون را مشاهده می کنید.
گوهر خیراندیش

اولین عکس گوهر خیراندیش لحظه تصادف + عکس


بهروز افخمی پشت فرمان نشسته است، مهدی فخیم زاده روی صندلی جلو و گوهر خیراندیش در صندلی عقب دیالوگ می گویند، ماشینی از روبرو نزدیک می شود، چشمان متعجبِ فخیم زاده «شاخ به شاخ» شدن دو ماشین را تعقیب می کند...
بازیگر

سن واقعی بازیگران مشهور سینما + عکس


در عرصه هنر بازیگرانی را داریم که سن شان بالا رفته اما چهره ی آن ها به نوعی است که افزایش سن را نشان نمی دهد . بهاره رهنما، شهاب حسینی، حامد بهداد 3 بازیگر 40 ساله سینما هستند.
بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

بهنوش طباطبایی و همسرش در فیلم آزاد راه + تصاویر


جدیدترین عکسهای فیلم سینمایی آزاد راه به کارگردانی عباس رفعی را مشاهده نمایید. فیلم سینمایی آزاد راه با بازی متفاوت بهنوش طباطبایی ، مهدی پاکدل ، هومن سیدی و تینا آخوند تبار از چهارشنبه 8 آبان اکران می شود.
نیکی کریمی

بازیگران مشهور کنار ساحل + عکس


نیکی کریمی و مهدی پاکدل بازیگران مشهور سینما و تلویزیون در کنار ساحل در پشت صحنه فیلم تمشک به کارگردانی سامان سالور را مشاهده نمایید.