نمناک سرگرمی

گوناگون

جسورترین مرد

جسورترین مرد دنیا + عکس


انجام بعضی کارها دل شیر میخواهد یعنی آنقدر پر دل و جرآت و نترس باشی که بتوانی روی بلندترین نقطه آسمان خراشی بایستی، در ادامه جسورترین مرد دنیا را ببینید.
راه پیمایی اربعین

عربستانی ها در راه پیمایی اربعین


در راه پیمایی اربعین حسینی که از نجف تا کربلا است مردم زیادی از عربستان نیز شرکت کردند،آنها با برپایی درمانگاه پزشکی و پخش روزانه هزاران پرس غذا به زائران خدمت رسانی می کنند.
نانوای با انصاف

خوش انصاف ترین نانوای ایرانی+عکس


نانوای خوش انصافی که در روزهای گرانی نان با گذاشتن اعلامیه ای در نانوایی بازتاب زیادی در رسانه ها داشته و مردم را به تفکر بیشتری از اوضاع جامعه واداشته است.تصویر این نانوایی را در ادامه مشاهده کنید.
رستوران

معرفی بهترین رستورانهای دنیا + تصاویر


شاید برایتان جالب باشد بهترین رستوران های جهان را ببینید و و با غذاهای آنها بشناسید. در این مطلب به معرفی بهترین رستوران های جهان پرداخته ایم که در ادامه مشاهده میکنید.
پله برقی

نخستین پله برقی برای تنبل ها + تصاویر


در یکی از شهرهای نروژ خلاقیت جدید و جالبی جهت بالا رفتن از سربالایی در خیابان صورت گرفته که بعضی از افراد که قادر به عبور از سر بالایی نیستند میتوانند از این پله برقی استفاده کنند.
خوابگاه دانشجویی

زندگی در خوابگاه دانشجویی + تصاویر


بخش مهمی از زندگی یک دانشجو که توام با خاطرات تلخو شیرین و گاه فراموش نا شدنیست، در ادامه تصاویری از زندگی در خوابگاه دانشجویی را مشاهده میکنید.
ازدواج زیر آب

مراسم عقد و ازدواج در زیر آب! + تصاویر


زوجی که مکانی عجیب برای پیوند ازدواج خود انتخاب کردند و با پوشیدن لباس عروس و داماد در قعر دریا در میان ماهی ها و جانوران دریایی مراسم عروسی خود را برگزار کردند.
گربه ای با دو صورت

گربه ای با دو صورت + تصاویر


گربه ای با دو صورت دو بینی و سه چشم لقب پیرترین گربه جهان را از آن خود کرد. این گربه در 15 سالگی به دلیل سرطان تلف شد.
خوردن نوزاد

خوردن نوزاد توسط مادر چینی


مادر چینی پس از وضع حمل در بیمارستان،اقدام به خوردن نوزاد خود کرد.مسئولان بیمارستان پس از دیدن وضعیت به پلیس گزارش کرده و خواستار پیگیری شدند.
دختر خوشگل

کریستینا خوشگل ترین دختر دنیا!+تصاویر


تصاویری از زیباترین خوشگل ترین دختر دنیا که بیش از همه توجه بینندگان را به خود جلب کرده است و تبدیل به یک چهره شناخته شده برندهای برتر و لوکس دنیا شده است.