برو به :
مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی در مزار شریف + عکس


مهتاب کرامتی در فیلم مزار شریف به کارگردانی حسن برزیده با گریمی متفاوت ایفای نقش میکند او قرار است برای بازی در سکانسی از فیلم به الموت برود.
ستاره اسکندری

ستاره اسکندری در شاهچراغ + عکس


ستاره اسکندری با بازی در سریال نرگس به جای پوپک گلدره به شهرت رسید. در ادامه عکس تکثیر شده ستاره اسکندری را در شاهچراغ مشاهده میکنید.
لیلا اوتادی

لیلا اوتادی با لباس پلیس + عکس


لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون در مجموعه پلیسی زخم به کارگردانی مسعود آب پرور در نقش یک پلیس خانم بازی میکند. در ادامه عکس لیلا اوتادی را با لباس پلیس مشاهده نمایید.
پیمان معادی

پیمان معادی با برف ایرانی در چین + عکس


فیلم سینمایی برف با بازی رویا تیموریان جزء یازده فیلم حاضر در جشنواره شانگهای چین میباشد. پیمان معادی بازیگر سینما نیز در این جشنواره به عنوان داور شرکت میکند.
شهاب حسینی

دلیل اصلی بستری شدن شهاب حسینی


شهاب حسینی بازیگر محبوب و مشهور سینما برای اولین بار در خصوص اتفاقات رخ داده و علت بستری شدنش در بیمارستان صحبت کرد. شهاب حسینی به بیماری خواهر و پدر و مادرش اشاره داشت.
آنا نعمتی

آنا نعمتی با گریم چینی! + تصاویر


آنا نعمتی بازیگر سینما و تلویزیون چند سالی است که به تئاتر روی آورده و در نقشهای متفاوت ایفای نقش میکند این بار او در نقش یک زن چینی بازی میکند.
علی ضیا

مادر علی ضیا در بیمارستان + عکس


علی ضیا مجری برنامه ویتامین 3 در صفحه شخصی اش در اینستاگرام تصویری از مادرش در بیمارستان منتشر کرده و دلنوشته ای نیز در ادامه قرار داده است.