دیگران چه می خوانند..؟
رضا عطاران پرکارترین بازیگران

رضا عطاران و شقایق فراهانی پرکارترین بازیگران سال + تصاویر


با نگاهی کلی به سینما در سال 93 به آمار جالبی در مورد فیلم ها و بازیگران پر کار میرسیم، که رضا عطاران در صدر آنها قرار دارد. رضا عطاران که با طنازی ها و بازیگری خاص خود از محبوبیت ویژه ای برخوردار است با 6 فیلم پرکارترین بازیگر سال معرفی می شود.
فرزاد حسنی

جنجال فرزاد حسنی با عشق دوم


فرزاد حسنی در حالی خانم عاملی را روی خط برنامه رادیویی اش «موسیقی من» آورد که مدتی پیش تقدیم کردن یک ترانه از طرف خانم شاعر به آقای مجری دردسرساز شده بود
گله های مهوش صبرکن

گله های مهوش صبرکن


مهوش صبرکن بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون از شرایط حاکم بر تهیه فیلم ها و دستمزد بازیگران انتقاد کرد. مهوش صبرکن در صحبت هایش گفت که اگر به عقب برگردم پیتزا فروشی می زنم!!!
سقوط هواپیمای بازیگر معروف

سقوط هواپیمای بازیگر معروف + عکس


هواپیمای شخصی هریسون فورد بازیگر مشهور هالیوود در نزدیکی لس آنجلس و در یک زمین گلف سقوط کرد. هریسون فورد بازیگر مجموعه فیلم های جنگ ستارگان و ایندیانا جونز می باشد.
تست گریم فاطمه معتمدآریا

تست گریم متفاوت فاطمه معتمد آریا


مجید اسکندری چهره پرداز سینما و تلویزیون عکسی از گریم متفاوت فاطمه معتمدآریا را در اینستاگرام منتشر کرد که این تست گریم در هیچ فیلمی استفاده نشد.رد.
مهران مدیری در اتاق عمل

مهران مدیری در نقش متخصص زیبایی + عکس


ادامه فیلمبرداری مجموعه طنز اتاق عمل به کارگردانی مهران مدیری بعد از انجام اصلاحات فیلمنامه آغاز شده و مهران مدیری در نقش متخصص زیبایی حضور خواهد داشت.
سلبریتی های ممنوع الورود

سلبریتی های ممنوع الورود + تصاویر


برخی از سلبریتی های معروف از جمله برد پیت، لیدی گاگا، هریسون فورد، هایدن پانتیر، فیقتی سنت، جی زی، بیانسه، ایکان، مایلی سایرس و ... که به دلایلی نمی توانند به کشورهای مختلف سفر کنند را بشناسید.
فرزاد حسنی

خط و نشان فرزاد حسنی برای فردوسی پور!


اجرای رادیویی فرزاد حسنی در اختتامیه جشنواره فیلم فجر با بازتاب های زیادی همراه بود تا جایی که این مجری بار دیگر یک تیتر خبری دیگر را نیز تکذیب کرد.
غلامرضا صنعتگر

جراحی سنگین غلامرضا صنعتگر


غلامرضا صنعتگر خواننده جوان پاپ بعد از انجام یک عمل سنگین در وضعیت خوبی به سر برده و سلامتی اش را نسبتا به دست آورده است.