برو به :
الهام چرخنده و سام درخشانی

تغییر پایان آوای باران با سلیقه مخاطبان + عکس


مخاطبان سریال آوای باران در انتظارند تا ببینند آخر این سریال چه میشود. حسین سهیلی زاده کارگردان این سریال با هدف ایجاد جذابیت بیش تر برای مخاطبان پایان فیلم نامه سریال آوای باران را تغییر داده است.
شبنم قلی خانی

تیپ متفاوت شبنم قلی خانی در دوران دبیرستان + عکس


شبنم قلی خانی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران به علت کار همسرش و ادامه تحصیل در مقطع دکترای رشته کارگردانی تئاتر در استرالیا زندگی میکند. در ادامه عکس شبنم قلی خانی و دوستش را در دوران دبیرستان میبینید.
نیوشا ضیغمی

کودکی نیوشا ضیغمی + عکس


نیوشا ضیغمی از بازیگران موفق کانون سینما گران جوان بود که بلافاصله پس از پایان دوره آموزشی خود مشغول به کار در عرصه حرفه ای سینما و تلویزیون شد.
نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی در آغوش پدرش + عکس


نیوشاضیغمی بازیگر مشهور سینما ایران متولد 1359 فارغ التحصیل رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران است. در ادامه عکس نیوشا ضیغمی و پدرش را مشاهد میکنید.
سید جواد رضویان

مشکل جواد رضویان با مهران مدیری! + عکس


سید جواد رضویان این روزها مشغول بازی در سریال شوخی کردم به کارگردانی مهران مدیری میباشد در ادامه مصاحبه ای جذاب را با این بازیگر مشهور طنز سینما و تلویزیون را میخوانید.
مهراوه شریفی نیا

اتاق شخصی مهراوه شریفی نیا + عکس


مهراوه شریفی نیا بازیگر مشهور سینما و تلویزیون یک پرسپولیسی دو آتیشه است. او عکسی از همه وسایل قرمز اتاقش را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد تا پرسپولیسی بودنش را ثابت کند.
ستاره اسکندری

بازیگران مشهور در کیش + تصاویر


بازیگران و هنرمندان مشهور سینما، تئاتر و تلویزیون برای شرکت در جشنواره تئاتر فجر به کیش سفر کردند. ستاره اسکندری، علی نصیریان، داوود رشیدی و انوشیروان ارجمند از جمله این بازیگران هستند.