نمناک سرگرمی

گوناگون

دعوای الاغ

دعوای خونین الاغ ها! + تصاویر


تصویری که در ادامۀ این مطلب مشاهده می کنید تصویر در گیری شدید دو الاغ با یکدیگر می باشد که به شدت با هم پیکار کردند و در نهایت یکی از آنها از ناحیه گردن دچار جراحت شده است.
عجیب ترین اسم و فامیل دنیا

عجیب ترین و رند ترین اسم و فامیل دنیا + عکس


یک زن کلمبیایی در اقدامی عجیب و جالب اسم و فامیل خود را عوض کرد و از تمام حروف الفبای لاتین برای اسم و فامیل خود استفاده کرد. با این نام جدید صدا زدن او با اسم و فامیل کامل غیرممکن می شود.
دوقلوهای به هم چسبیده

جراحی جداسازی دوقلوهای به هم چسبیده


دوقلوهای به هم چسبیده ی 10 ماهه که اعضای داخلی مشترک آنها ترس بزرگ پزشکان برای جداسازی آنها بود بعد از تلاش 26 پزشک در یک جراحی 26 ساعته بالاخره دیروز از هم جدا شدند.
سلطان سليمان

سلفی سلطان سلیمان با بازیگر ایرانی


بازیگر نقش سلطان سلیمان هالیت ارگنج در کنار یکی از بازیگران ایرانی عکس سلفی گرفته و در صفحات اجتماعی منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می کنید.
تست هوش میمون

تست هوش میمون بازیگوش و چرخ دنده ها


اگر فکر می کنید فرد باهوش و زیرکی هستید پیشنهاد می کنیم با تست هوش جالب میمون بازیگوش و چرخ دنده ها مغز خود را به چالش بکشید تا با انجام آن میزان هوش و توانایی خود را بسنجید.
مومیایی 200 ساله

مومیایی 200 ساله در پوست گاو + تصاویر


کشف مومیایی یک راهب 200 ساله با پوست و مو و حتی ناخن های سالم کارشناسان را شگفت زده کرد. مردی که قصد فروش این مومیایی را داشت باعث کشف این مومیایی شد.
ضرب المثل عروس خودم

ضرب المثل عبرت آموز عروس خودم می دونم


ضرب المثل جالب و عبرت آموز عروس خودم می دونم، ضرب المثلی است که در این بخش از سایت نمناک برایتان آماده کرده ایم و مخصوص عروس خانم های بی تجربه و تازه کار است.
عروس داماد را عوض کرد

عروس وسط جشن داماد را عوض کرد! + عکس


در یک مراسم عروسی در شهر رامپور هند عروس هندی وسط مراسم متوجه دروغگو بودن داماد شد از شدت عصبانیت داماد هندی را عوض کرد و با یکی از اقوام دور داماد ازدواج کرد.
عشق منطقی

داستان کوتاه عشق منطقی


داستان کوتاه جالب عشق منطقی که در ادامۀ این مطلب می خوانید داستان پسر جوانی است که در مقابل عشق از دست رفته اش به جای اینکه احساساتی برخورد کند،منطق را پیشه رو گرفته است.
دایناسور در مریخ

کشف دایناسور در مریخ + تصاویر


شکار تصویری عجیب از اسکلت یک دایناسور در منطقه ای از مریخ با نام گلنلگ تازه ترین کشفیات کاوشگر رباتیک کنجکاوی ناسا است که این اتفاق چالش ها و جنجال های زیادی به دنبال داشت.