دیگران چه می خوانند..؟
پای سیب

طرز تهیه پای سیب


آشپزخانه نمناک : طرز تهیه پای سیب به صورت تصویری و طرز تهیه خمیر پای برای تهیه این شیرینی خوشمزه با هر طعم دیگری در این بخش از آموزش شیرین پزی.
تارت اسفناج و پنير

طرز تهیه تارت اسفناج و پنیر


آشپزخانه نمناک : تارت اسفناج و پنیر جزو تارت های سبریجات محسوب می شود و به دلیل داشتن پنیر و سیر طعم خاص و متفاوتی دارد که توصیه می شود امتحان کنید.
پیراشکی تن ماهی

طرز تهیه پیراشکی تن ماهی


پیراشکی تن ماهی به شکل ماهی جزو پیراشکی های شکم پر است که با داشتن امگا3 به عنوان یک میان وعده برای کودکان و نوجوانان توصیه می شود.
کیک آجیلی

طرز تهیه کیک آجیلی


کیک آجیلی یکی از کیک های خوشمزه و پرطرفدار در اکثر کشورهای جهان است. طرز تهیه کیک اجیلی به خصوص در اروپا برای پذیرایی از میهمانان ویژه مورد استفاده قرار می گیرد.
طرز تهیه کوکی شکری

طرز تهیه کوکی شکری برای عید


طرز تهیه دو شیرینی بسیار خوشمزه کوکی شکری و رویال آیسینگ را به روشی بسیار ساده در این بخش از آشپزخانه نمناک برای شما انتخاب کرده ایم.
کاپ کیک لیمویی

طرز تهیه کاپ کیک لیمویی


کاپ کیک لیمویی یا همان کیک فنجانی با رنده پوست لیمو جزو کیک های خوشمزه و پرطرفدار تک نفره است که طرز تهیه ان را برایتان در نظر گرفته ایم.
شیرینی پادرازی

طرز تهیه شیرینی پادرازی برای عید


شیرینی پادرازی درست کنید و با کمک طرز تهیه شیرینی خانگی برای عید از میهمانان خود پذیرایی کنید. شیرینی پادرازی یک شیرینی مشهدی و پرطرفدار است.
طرز تهیه شیرینی های عید نوروز

طرز تهیه شیرینی های عید نوروز


طرز تهیه شیرینی های سنتی عید نوروز همچون شیرینی نخودچی و شیرینی گردویی و چند نوع شیرین دیگر را برای شیرین تر شدن میهمانی های نوروزی شما برایتان آماده ساخته ایم.
طرز تهیه شیرینی مارمالادی

طرز تهیه شیرینی مارمالادی عید نوروز


طرز تهیه ی شیرینی مارمالادی به عنوان یکی از شیرینی ها مناسبتی و سنتی ایرانی برای پذیرایی به صورت مرحله به مرحله را در این بخش از آشپزخانه نمناک مشاهده می کنید.
کیک وانیلی

طرز تهیه کیک وانیلی با تزیین گل


کیک وانیلی یک کیک خامه ای بسیار خوشمزه و زیباست که هم به عنوان دسر برای مهمانی ها و جشن ها استفاده میشود و حتی می توانید به عنوان کیک عروسی از آن استفاده کنید.
طرز تهیه پیراشکی مرغ

طرز تهیه پیراشکی سمبوسه مرغ


طرز تهیه پیراشکی سمبوسه را مرغ برای تهیه یک میان وعده و یا یک عصرانه خوشمزه برای روزهای سرد پاییز و زمستان بیاموزید و از خوردن آن در کنار اعضای خانواده لذت ببرید.
طرز تهیه پای

طرز تهیه پای ترد و خوشمزه


طرز تهیه پای با تزیینات متفاوت را به صورت مرحله به مرحله توسط آشپز و قناد معروف به نام آلن کارتر برای شما آماده کرده ایم که در این بخش از آشپزخانه نمناک مشاهده می کنید.
یخمک ایتالیایی هندوانه

یخمک ایتالیایی هندوانه و زنجبیل


یخمک هندوانه و زنجبیلی ایتالیایی یک دسر مناسب و خوش طمع فصلی است که با افزودن و یا حذف زنجبیل در فصل های سرد و گرم می توانید میل کنید.