برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

مرد هالک

مرد معتاد تبدیل به هالک شد! + تصاویر


از کودکی بدنی لاغر و ضعیف داشت تا اینکه دچار اعتیاد شد ، مردم او را سگ لاغر نامیده بودند اما مدتی بعد تبدیل به یک مرد هالک با عضلاتی شبیه هیولا شد.
خانواده ظالم

عکسی که اشک همه را درآورد


عکسی از ظلم خانواده اندونزیایی نسبت به خدمتکار خود در رستوران واکنش های بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت.
دختر

داستان دختر زیبا و خواستگار پیر


در اینجا داستان حیرت انگیز حیله مرد طمعکار و دختر زیبا را می خوانید که این پیغام را به مخاطب می رساند که همیشه یک راهی برای رهایی وجود دارد.
شغل

باحال ترین شغل دنیا + تصاویر


عکاس اینستاگرام باحال ترین شغل جهان را به مردم دنیا معرفی کرد وی در مسافرت های خود برای عکس گرفتن و به اشتراک گذاشتن در اینستاگرام پول می گیرد.
مرغ

مرغ هایی با گوشت و تخم سیاه! + تصاویر


تصاویر زیر از مرغ های عجیب و غریب و با گوشت های سیاه می باشد که گونه نادر و کمیاب از مرغ ها است که تا وقتی زنده باشد بسیار زیبا و جذاب است اما هنگام خوردنش حتما شوکه خواهید شد.
داستان

داستان غم انگیز و عاشقانه فاطمه و مرد جوان


داستان عاشقانه و غمگینی که در این بخش می خوانید ماجرای زندگی مرد جوانی را می باشد که در پی خوشبختی خیالی خود می باشد و تلخی های فروانی برایش رقم خورد و عاقبت به کام مرگ فرو رفت.
مرد بی دست

رانندگی حرفه ای مرد بی دست + تصاویر


مرد بی دست یک روز بعد از سالها کمک گرفتن از راننده شخصی تصمیم گرفت خودش خودرو را هدایت کند و حالا یکی از پاهایش فرمان را هدایت می کند و پای دیگرش مسئول کنترل پدال ها شده.
پسردار شدن

مردی که برای پسردار شدن 35 سال حمام نرفت


یک مرد هندی برای پسردار شدن همسرش 35 سال حمام و مسواک زدن را برای خود و 7 دخترش ممنوع کرد . او به دخترانش اجازه حمام رفتن نمی داد و به روشی دیگر آنها را برای تمیز شدن مجبور می ساخت.