برو به :
سروش صحت

شمعدانی متفاوت سروش صحت + تصاویر


سروش صحت کارگردان سریال پژمان و ساختمان پزشکان که هر دو از سریال های پر مخاطب هستند این بار با سریال متفاوت به نام شمعدانی ها ویژه ماه رمضان کار خود را آغاز کرد.
ریما رامین فر

زندگی شخصی ریما رامین فر + تصاویر


ریما رامین فر با یک بازی روان، قابل باور و ملموس سه سال متمادی نقش هما را در «پایتخت» بازی کرد؛ یک مادر نمونه و یک زن فداکار. شخصیتی که به قول رامین فر خانواده همیشه در اولویت است..
گلاره عباسی

گلاره عباسی در آمریکا + تصاویر


جشنواره آسیا پاسیفیک در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار شد که گلاره عباسی به همراه نرگس آبیاری برای فیلم اشیا از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک ترند در این جشنواره حضور یافتند.
شقایق فراهانی

شقایق فراهانی در انقلاب زیبا + تصاویر


شقایق فراهانی برای بازی در نقش مانیا به گروه سازندگان سریال انقلاب زیبا پیوست. انقلاب زیبا در تهران در حال تصویربرداری می باشد و بهرنگ توفیقی کارگردانی آن را بر عهده دارد.
هما روستا و استاد سمندریان

زندگی خصوصی هما روستا + تصاویر


هما روستا در گفت و گویی خواندنی از نحوه آشنایی تا ازدواج با استاد سمندریان را بازگو کرد. در ادامه مصاحبه بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر ایران را می خوانید.
پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ و بازیگران زن در رستوران + عکس


مدتی است که آزیتا حاجیان و دخترش و پوریا پورسرخ برای بازی در سریال کیمیا در آبادان بسر می برند. در ادامه عکسی از این سه بازیگر مشهور را در یک رستوران آبادانی مشاهده میکنید.
بهاره رهنما

راز کاهش وزن بهاره رهنما چیست؟ + تصاویر


بهاره رهنما بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران و همسر پیمان قاسمخانی نویسنده مطرح کشورمان در گفت و گویی از شیوه کاهش وزن خود و مواردی جالب از زندگی خصوصی اش گفت.