برو به :
فقیهه سلطانی

فقیهه سلطانی در نقش دختر هندی + عکس


فقیهه سلطانی در فیلم آسمان اینجا همیشه بارانی است به کارگردانی مهدی گلستانه نقش یک دختر هندی را بازی میکند. در ادامه تصاویری از گریم متفاوت فقیهه سلطانی را مشاهده نمایید.
زهرا سعیدی

زهرا سعیدی در کنار پسرش + عکس


عکس زهرا سعیدی بازیگر محبوب ایرانی را در کنار پسرش مشاهده نمایید. زهرا سعیدی با بازی زیبایش در سریال ستایش محبوبیت خاصی در میان مردم پیدا کرد.
ویدا جوان

ویدا جوان در کنار همسرش + عکس


عکس ویدا جوان در کنار همسرش. عکس ویدا جوان بازیگر نقش هدیه در سریال پژمان را در کنار همسرش در ادامه مشاهده نمایید.
محمدرضا گلزار

مصاحبه جدید محمدرضا گلزار + عکس


بازیگر مشهور و سوپراستار سینمای ایران پس از بازگشت از آمریکا طی مصاحبه ای مفصل از شرایطش برای بازی در فیلم های داخل کشور صحبت کرد.
محسن تنابنده

محسن تنابنده با گریم جدید در شاهگوش + عکس


محسن تنابنده اینبار با گریمی جدید و جالب در سریال شاهگوش به کارگردانی داوود میرباقری را ظاهر میشود. محسن تنابنده بار دیگر زیر دست عبدالله اسکندری، طراح گریم «شاهگوش» رفت تا با شمایلی تازه جلوی دوربین برود.
نفیسه روشن

کودکی نفیسه روشن + عکس


عکس کودکی نفیسه روشن بازیگر مشهور ایرانی را در ادامه مشاهده نمایید. نفیسه روشن با بازی در نقش پری در سریال اغماء به محبوبیت بین مردم رسید.
امیر جعفری

امیر جعفری و مادرش در خانه خدا + عکس


امیر جعفری بازیگر محبوب سینما و تلویزیون ایران در کنار مادرش در خانه خدا . امیر جعفری بازیگری را زیر نظر حمید سمندریان آموخت. او همسر ریما رامین فر ، بازیگر میباشد.
محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در کنار پدرش + عکس


عکس محمدرضا گلزار بازیگر سینمای ایران در کنار پدرش. گلزار در سال 1379 برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.
زیبا بروفه

زیبا بروفه در کنار همسرش + عکس


عکس زیبا بروفه بازیگر مشهور ایرانی در کنار همسرش. زیبا بروفه همسر پیام صابری چهره پرداز میباشد. زیبا بروفه فارغ التحصیل حقوق قضایی است.