نمناک سرگرمی

گوناگون

مژده لواسانی

مژده لواسانی هنرمند 7 ساله!!! + تصاویر


مژده لواسانی که این روزها در برنامه کافه سوال میزبان بازیگران و چهره های مشهور سینما و تلویزیون است عکس و مصاحبه ای از دوران کودکی اش را منتشر کرده که دیدنش خالی از لطف نیست.
روناک یونسی

نذر روناک یونسی در حرم امام رضا(ع) + تصاویر


روناک یونسی بازیگر نقش خجسته در سریال رستگاران که با پوریا پورسرخ همبازی بودند پس از ازدواج با محسن میری و تجربه مادرش شدن اکنون با حضور در حرم امام رضا(ع) نذرش را ادا کرد.
اشک

اشک های انسان زیر میکروسکوپ + تصاویر


اشک مایعی است که به صورت پی در پی از غدد اشکی در چشم ترشح می شود ترکیبات اشک انسان در حالت های احساسی متفاوت میباشد در ادامه تصاویری شگفت انگیز از اشک انسان در حالت های متفاوت را میبینید.
احمد مهرانفر

جشن تولد احمد مهران فر + عکس


احمد مهران فر متولد ۱۰ خرداد ۱۳۵۴ با اجرای نقش ارسطو در سریال پایتخت از بازی های تئاتری و چند فیلم جسته و گریخته ناگهان به چهره ای شناخته شده تبدیل شد.
درخت رژ لب

عجیب ترین رژلب دنیا + تصاویر


درختی بسیار عجیب در جنگلهای آمازون یافت میشود که به درخت رژ لب معروف است این درخت میوه هایی به رنگ قرمز دارد و سرشار از ویتامین است.
دختر

دلشکسته ترین دختر +عکس


گریه های پنهان و پیدا، انزوا و گوشه گیری عدم امکان ازدواج در آینده همه بخش کوچکی از زجرها و دردهای نهفته و پنهان رقیه ۷ ساله است.
کوتوله

روستای آدم کوتوله ها! + تصاویر


اهالی یکی از روستاهای دور افتاده چین با قد های بسیار کوتاه زندگی میکنند. در ادامه تصاویری از زندگی راز آلود این آدم کوتوله ها را میبینید.
سحر قریشی

سحر قریشی با سر تراشیده + عکس


سحر قریشی بازیگر سینما برای بازی در فیلم 6 دی موهای خود را تراشید در ادامه عکس سحر قریشی را با سر تراشیده مشاهده میکنید.
هواپیما

خطرناک ترین فرودگاه دنیا + تصاویر


در فرودگاه پرنسس جولیانا در هنگام فرود هواپیماها با فاصله بسیار کمی از بالای سر مردم بر زمین می نشیند و یکی از خطرناک ترین فرودگاه های جهان به شمار میرود.