دیگران چه می خوانند..؟
گلاره عباسی در روسیه

گلاره عباسی در جشنواره فیلم روسیه + تصاویر


فیلم سینمایی اشیاء از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک ترند به کارگردانی نرگس آبیار در جشنواره اسب نقره ای روسیه مورد استقبال قرار گرفت. گلاره عباسی نیز در جشنواره فیلم روسیه حضور داشت.
جانی دپ

جدایی جانی دپ و نامزدش + عکس


جانی دپ بازیگر و کارگردانی معروف هالیوودی چندی پیش در حالت غیرطبیعی سخنرانی کرد که این سخرنرانی باعث ناراحتی نامزدش امبر هرد شده است.
بازیگران هالیوود

گرانترین بازیگران هالیوود + تصاویر


بازیگران هالیوود برای بازی در هر سریال چقدر دستمزد دریافت میکنند. این موضوع شاید برای خیلی ها سوال باشد. در ادامه به بالاترین میزان دستمزد برخی از بازیگران هالیوودی میپردازیم.
هنرمندان

هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران + تصاویر


بازیگران و هنرمندان جوان بسیاری در دهه اخیر به دلایل متعدد از جمله تصادف، سرطان و سکته دار فانی را وداع گفتند در ادامه یادی از این هنرمندان کردیم. روحشان شاد.
رضا داودنژاد

جراحی رضا داودنژاد در شیراز


رضا داودنژاد بازیگر جوان سینما و تلویزیون که مدتی است عمل پیوند کبد انجام داده برای تکمیل دوره درمانی عمل پیوندش آخرین جراحی خود را امروز در شیراز انجام میدهد.
فریماه فرجامی

عیادت بازیگران زن از فریماه فرجامی + تصاویر


فریماه فرجامی که مدت زیادی در بستر بیماری بود با به عیادت رفتن تعدادی از بازیگران زن جوان کشورمان ابراز خوشحالی کرد و از علاقه مندی اش به بازگشت به دنیای سینما و تلویزیون گفت.
نفیسه روشن

گفتگو با نفیسه روشن بازیگر برابراصل


نفیسه روشن بازیگر پر کار و فعال این روزهای تلویزیون که حضور کم رنگی هم در سینما دارد در گفتگویی درباره دنیای بازیگری اش صحبت کرد که در ادامه میخوانید.
کامران تفتی

خوانندگی رسمی کامران تفتی


کامران تفتی بازیگر مستعد کشورمان پس از اجرای موفق دکلمه های آلبوم مکث به شکلی کاملا مستقل فعالیت رسمی خود را در دنیای موسیقی آغاز کرد.
لیلا اوتادی

ماشین لندکروز لیلا اوتادی


لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگویی از زندگی شخصی و کاری اش صحبت کرد، او گفت مجرد است و یک لندکروز مشکی دارد، در ادامه این گفتگو را میخوانید.
رامين ناصرنصير

دلیل کم کاری رامین ناصرنصیر + عکس


رامین ناصرنصیر ازجمله بازیگران موفق و پرطرفدار سریال های طنز دهه 70 بود، ولی این روزهای این بازیگر محبوب کم تر در سریال ها دیده میشود در ادامه صحبت های او را درباره علت کم کاری اش میخوانید.