برو به :
الناز شاکردوست

دربندگردی الناز شاکردوست! + عکس


الناز شاکردوست با تیپی متفاوت در منطقه خوش آب و هوای دربند به گشت و گذار مشغول بود و با انتشار عکسی در اینستاگرام هوادارانش را نیز در این طبیعت زیبا سهیم کرد.
الهام چرخنده

الهام چرخنده در روستای محروم + عکس


الهام چرخنده بازیگر زن تلویزیون که به تازگی در سریال آوای باران به محبوبیت رسید در صفحه اینستاگرام عکسی از حضورش در یکی از روستاهای محروم کشور را منتشر کرد.
سریال پدر سالار

خانه پدر سالار پس از 20 سال + تصاویر


سریال پدر سالار با بازی زیبای محمدعلی کشاورز و حمیده خیرآبادی در آن خانه قدیمی در ذهن همه ما ماندگار است. حالا آن خانه قدیمی پدر سالار تبدیل به یک خانه فرهنگ شده است.
مژده لواسانی

حجاب مژده لواسانی در خارج از کشور + عکس


مژده لواسانی مجری برنامه کافه سوال در سفر به فرانسه عکس یادگاری در کنار برج مشهور ایفل گرفته بود ه در ادامه عکس با حجاب مژده لواسانی در کنار برج ایفل را مشاهده می کنید.
آزاده نامداری

کودکی آزاده نامداری + عکس


در ادامه عکسی از کودکی آزاده نامداری که این روزها به دلیل جدایی اش از فرزاد حسنی در صدر اخبار رسانه ها قرار دارد را مشاهده می کنید.
لیلا زارع

لیلا زارع پلیس فرمول 13 می شود


لیلا زارع این بار با ایفای نقشی متفاوت از همیشه مشغول بازی در فرمول 13 آقای ناصر رفایی است که چزئیات بیشتر را در این بخش از نمناک خواهید خواند.
فرزاد حسنی و آزاده نامداری

آشتی فرزاد حسنی و آزاده نامداری؟! + عکس


پس از انتشار خبر جدایی فرزاد حسنی و آزاده نامداری به تازگی مجله خانواده سبز مطلبی را منتشر کرده و از پادرمیانی برای آشتی آزاده نامداری و فرزاد حسنی را مطرح نموده است که در ادامه می خوانید.