نمناک سرگرمی

گوناگون

پورشه

پورشه تصادفی در تهران! + تصاویر


پورشه پانامرا یک ماشین زیبا و گرانقیمت است که هر کسی آرزوی داشتن این ماشین را دارد. یک پورشه در تهران بر اثر یک تصادف تبدیل به آهن غراضه شده که در ادامه میبینید.
کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز پدر شد + عکس


کامبیز دیربازی بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی پدر شده است عکسی از فرزندش را در فضای مجازی منتشر کرد که در ادامه مشاهده میکنید.
خرچنگ

خرچنگ غول پیکر 2 تنی + عکس


یک صیاد آمریکایی در کمال ناباوری یک خرچنگ 2000 کیلویی بسیار عجیب را صید کرد و همه شاهدان را شگفت زده کرد. این خرچنگ 2 تن وزن دارد و رنگ بسیار نادری دارد.
حمام

زنان در حمام زیبایی + تصاویر


در این بخش برخی از زنان از نقاط مختلف دنیا جمع شده در یک کشور را برای گرفتن حمامی داغ و بسیار عذاب آور را مشاهده می کنید.
لاله اسکندری

سالگرد ازدواج لاله اسکندری + تصاویر


سال 1386 در نمایشگاه صنعت ساختمان در تبریز اولین آشنایی لاله اسکندری بازیگر زن ایرانی و خواهر ستاره اسکندری با همسرش ساسان فیروزی بود. در ادامه پیام تبریک سید محمد خاتمی در سالروز ازدواج لاله اسکندری را می خوانید.
رضا عطاران

جشن تولد رضا عطاران + تصاویر


رضا عطاران بازیگر سینما و تلویزیون چند روز گذشته 46 سالگی خودش را با بریدن یک کیک در پشت صحنه فیلم جدیدش جشن گرفت.
بستنی

جالب ترین بستنی های دنیا + تصاویر


در یک رستوران ژاپنی بستی های بسیار عجیب با ارتفاع یک و نیم متر سرو میشود. این بستنی های متفاوت به برج ناگاساکی معروف هستند و انواع کیک و شکلات در آنها به کار رفته است.
بیژن بنفشه خواه

بیژن بنفشه خواه در کنار همسر و دخترش + تصاویر


بیژن بنفشه خواه بازیگر نقش های کمدی سینما و تلویزیون که فرزند مرحوم محمود بنفشه خواه از بازیگران فقید ایران می باشد. در ادامه تصاویری از بیژن بنفشه خواه و همسرش که از دوستان لیلی رشیدی می باشد به همراه دخترش را مشاهده می کند.
مرد چینی

دردناک ترین شغل جهان!!! + تصاویر


مرد 48 ساله اهل استان هویی چین به روشی باورنکردنی و بسیار دردناک اقدام به کسب درآمد و امرار معاش کرده است. این فرد در ازای گرفتن پول اجازه می دهد مشتریان با نهایت قدرت به شکمش ضربه وارد کنند.