برو به :
جمشید مشایخی

مهریه همسر جمشید مشایخی + عکس


صحبت های جالب همسر جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران در خصوص زندگی خصوصی اش را در سایت نمناک می خوانید.
ستاره اسکندری

ستاره اسکندری در فیلم ناخواسته + عکس


ستاره اسکندری در فیلم ناخواسته به کارگردانی برزو نیک نژاد نقش یک زن روستایی را بازی میکند. الناز حبیبی و مهتاب کرامتی از دیگر بازیگران این فیلم هستند.
فیلم نگهبانان

گران ترین صحنه های سینمایی هالیوود


در هالیوود مهم نیست چقدر هزینه برای هر صحنه گذاشته اید مهم کیفیت فیلم است. حتی بسیار رایج است که صحنه های بسیار پرخرج در اتاق تدوین از فیلم حذف شوند تا سرعت فیلم افزایش یابد.
حمید فرخ نژاد

بدشانس ترین بازیگر مشهور سینمای ایران + تصاویر


مشهورترین و بدشانس ترین بازیگر سینمای ایران که در دقیقه 90 سیمرغ بلورین جشنواره را از دست داد حمید فرخ نژاد می باشد. در ادامه افتخارات و عناوین فرخ نژاد در جشنواره های مختلف را مشاهده می کنید.
پیمان معادی

تهرانجلس ،فیلم جدید پیمان معادی + عکس


پیمان معادی بازیگر و کارگردان سینما در صفحه اینستاگرامش از نگارش فیلمنامه تهرانجلس خبر داده است. تهرانجلس دومین فیلم بلند معادی بعد از برف روی کاج ها است.
لادن طباطبایی

لادن طباطبایی در کنار همسر و فرزندانش + عکس


لادن طباطبایی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون متولد سال 1349 میباشد. او دو فرزند به نام های سها و شاهین دارد . در ادامه عکسهای لادن طباطبایی را در کنار همسر و فرزندانش مشاهده نمایید.
زیبا بروفه

کودکی زیبا بروفه + عکس


زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون ایران متولد سال 1354 میباشد . او همسر پیام صابری چهره پرداز میباشد. در ادامه عکس کودکی زیبا بروفه را مشاهده نمایید.
آزاده نامداری

جشن تولد آزاده نامداری + عکس


آزاده نامداری مجری مشهور تلویزیون روز تولد خود را در کنار همسرش و دوستانش جشن گرفت. آزاده نامداری همسر فرزاد حسنی متولد نهم آذر ماه است.