برو به :
مسعود رایگان و همسرش

رازهای زندگی یک زوج بازیگر + عکس


خانم رویا تیموریان حرف های جالبی از زندگی مشترک خود با آقای مسعود رایگان گفته که می تواند تجربه خوبی برای هر یک از زوج های جوانی باشد که این گفتگو را در سال جدید می خوانند.
مجموعه کلاه قرمزی

جذاب ترین دیالوگ های مجموعه کلاه قرمزی


مجموعه کلاه قرمزی در نوروز سال 1393 از شبکه دوم سیما پخش شد که در ادامه بهترین و ماندگارترین دیالوگ های این مجموعه از فامیل دور تا پسرعمه زا را در سایت نمناک می خوانید.
الناز شاکردوست

الناز شاکردوست با کلاه عجیب + تصاویر


حادثه نجات الناز شاکردوست در فیلم تابو یکی از اتفاقات جنجالی سال 92 بود که پس از آن اکنون جدیدترین عکس از الناز شاکردوست با تیپ زمستانی عجیب را مشاهده می کنید.
بازیگر

بازیگر مشهور در کنار همسر روسی اش + عکس


سید احمد نجفی بازیگر و مجری تلویزیون با اجرای برنامه صندلی داغ و بازی بی نظیرش در فیلم کاراگاه علوی شهرت یافت. او این روزها مشغول بازی در سریال معمای شاه است.
محمدعلی کشاورز

محمدعلی کشاورز در کنار دخترش + عکس


محمدعلی کشاورز در طول سال ها فعالیتش در عرصه بازیگری بسیار پرقدرت ظاهر شد و توانست با ایفای نقش های ماندگار و رعایت اخلاق هنرمندانه حضورش ر در ذهن مردم ماندگار کند.
امین-حیایی-و-پسرش-دارا

امین حیایی در کنار پسرش + عکس


امین حیایی بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها شاهد بازی او و همسرش در سریال نوروزی خوب بد زشت هستیم یک پسر 17 ساله دارد که در ادامه عکسهای امین حیایی را در کنار همسر و پسرش میبینید.
مهران مدیری

مژده ی مهران مدیری به مردم در سال 93


مهران مدیری هنرمند توانای کشورمان که مدتها از تلویزیون دور بود دیشب در برنامه ویژه تحویل سال نو در شبکه سه با عنوان سه ستاره به همه مردم ایران مژده داد که سال 93 ....
بهرام رادان و میترا حجار

جدیدترین عکسهای فیلم سینمایی آتش بس 2


فیلم سینمایی آتش بس 2 به کارگردانی تهمینه میلانی با بازی بهرام رادان و میترا حجار در مرحله تدوین است. در ادامه جدیدترین عکسها و اخبار از آتش بس 2 را ملاحظه نمایید.