سعید امیرسلیمانی

جشن تولد سعید امیرسلیمانی + تصاویر


تولد 72 سالگی سعید امیرسلیمانی با حضور فرزندانش سپند و کمند امیرسلیمانی برگزار شد و کمند امیرسلیمانی تصاویری از این جشن را در فضای مجازی منتشر کرد.
اتاق مرتضی پاشایی

مهناز افشار پشت اتاق مرتضی پاشایی ماند + تصاویر


ممنوع الملاقات شدن مرتضی پاشایی در بیمارستان همزمان با رفتن مهناز افشار، محمدرضا گلزار و جمع دیگری از هنرمندان به بیمارستان بود و آنها فقط لحظاتی کوتاه توانستند با این خواننده ملاقات کنند.
سلفی بازیگران

سلفی بازیگران 360 درجه + تصاویر


میلاد کی مرام جدیدترین تصاویر سلفی خود در پشت صحنه فیلم سینمایی 360 درجه در کنار بهاره رهنما، پولاد کیمیایی و سایر بازیگران این فیلم را در صفحه اجتماعی خود به اشتراک گذاشت.
الهام چرخنده

یادداشت پسر الهام چرخنده + تصاویر


پس از بستری شدن الهام چرخنده در بیمارستان به دلیل عارضه قلبی، پسر او و فرشید نوابی یادداشتی را در رابطه با بیماری مادرش برای مخاطب خاص منتشر کرد که در ادامه می خوانیم.
مسعود کیمیایی

خائن کشی مسعود کیمیایی در خیابان


مسعود کیمیایی که به تازگی فیلم متروپل را در سینمای خانگی ارائه کرده قصد دارد تازه ترین کار خود را با عنوان خائن کشی که فیلمنامه ای قدیمی است کلید بزند.
بازیگران هالیوودی

بازیگران هالیوودی و بدل هایشان + تصاویر


بازیگران هالیوودی و بدل هایشان را در کنار هم می بینید که در این بین بدل بازیگرانی چون آنجلینا جولی و جنیفر لوپز و بازیگران مشهور هالیوودی دیگر به چشم می خورند.
دعای آزاده نامداری

دعای آزاده نامداری برای مرتضی پاشایی + عکس


آزاده نامداری در اینستاگرام خود از مرتضی پاشایی خواست که به خاطر هوادارانش مراحل سخت بیماری را تحمل کند که در ادامه علاوه بر عکس میتوانید متن دعای آزاده نامداری در صفحه شخصی اش را بخوانید.
آزاده نامداری

تلنگر آزاده نامداری به خودش + عکس


آزاده نامداری که فعالیت گسترده ای در صفحات اجتماعی دارد اینبار با انتشار آیه ای از سوره ماعون در صفحه شخصی اش در اینستاگرام به خودش تلنگر زد.
حسادت همسر شهاب حسینی

حسادت همسر شهاب حسینی! + تصاویر


همسر شهاب حسینی در جدیدترین مصاحبه اش از یک حسادت زنانه پرده برداشت و از شهاب حسینی نیز تشکر کرد. در ادامه جزئیات جالب و خواندنی از حسادت همسر شهاب حسینی را می خوانید.