برو به :
اسکار 2014

برندگان جایزه اسکار 2014 + تصاویر


هشتاد و ششمین دوره جوایز فیلم اسکار در سالن دالبی تئاتر لس آنجلس برگزار شد و کیت بلانش به عنوان بهترین بازیگر نقش اصلی زن جایزه اسکار را دریافت کرد.
نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی و عروسکش دلتنگ کودکی + عکس


نیوشا ضیغمی بازیگر مشهور سینمای ایران با قرار دادن عکسهای دوران خردسالی اش در صفحه اینستاگرامش از دلتنگی هایش گفت. در ادامه عکس خردسالی نیوشا ضیغمی و عروسکش را ببینید.
علی ضیاء

علی ضیاء و پدرش + عکس


علی ضیاء مجری مشهور تلویزیون که این روزها برنامه زنده ویتامین 3 را اجرا میکند، کار خود را با برنامه پسری از کاشانه در رادیو جوان شروع کرد. در ادامه عکس علی ضیاء و پدرش را مشاهده نمایید.
الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در تونل مرگ + عکس


چندی پیش الناز شاکردوست بازیگر مشهور سینمای ایران در سکانسی از فیلم سینمای تابو تا دم مرگ رفت و برگشت، جزئیات حادثه را از زبان الناز شاکردوست بخوانید.
مهران غفوریان

مهران غفوریان و دخترش + عکس


مهران غفوریان بازیگر محبوب طنز سینما و تلویزیون بازیگری را با مجموعه طنز جنگ 39، داریوش کاردان آغاز کرد. در ادامه عکس مهران غفوریان و دخترش را مشاهده نمایید.
الهام پاوه نژاد

کودکی الهام پاوه نژاد + عکس


الهام پاوه نژاد بازیگر مشهور سینما و تلویزیون متولد سال 1350 میباشد. او با بازی در همسران به شهرت رسید، تازه ترین کار او بازی در سریال شاهگوش است.
الهام پاوه نژاد

خداحافظی الهام پاوه نژاد + عکس


الهام پاوه نژاد بازیگر نقش دکتر زوزنی در سریال شاهگوش داوود میرباقری با انتشار عکسی از بازیگران شاهگوش خداحافظی کرد. در ادامه عکس بازیگران شاهگوش را ببینید.
هانیه توسلی ، علی نصیریان ، مسعود ده نمکی و فریدون جیرانی

بازیگران مشهور و خاطرات عاشقانه + عکس


برای بسیاری از مخاطبان جالب است که درباره خاطرات عاشقانه بازیگران و چهره های مشهور سینما و تلویزیون بیشتر بدانند. در ادامه خاطرات عاشقانه برخی از چهره های مشهور را بخوانید.
آزاده زارعی

خانم بازیگر خلبان هواپیما شد + عکس


آزاده زارعی بازیگر سینما و تلویزیون با بازی در سریال آوای باران به شهرت رسید و طرفداران زیادی پیدا کرد. در ادامه عکس آزاده زارعی را با لباس خلبانی در هواپیما مشاهده نمایید.