دیگران چه می خوانند..؟
الهام چرخنده

یادداشت پسر الهام چرخنده + تصاویر


پس از بستری شدن الهام چرخنده در بیمارستان به دلیل عارضه قلبی، پسر او و فرشید نوابی یادداشتی را در رابطه با بیماری مادرش برای مخاطب خاص منتشر کرد که در ادامه می خوانیم.
مسعود کیمیایی

خائن کشی مسعود کیمیایی در خیابان


مسعود کیمیایی که به تازگی فیلم متروپل را در سینمای خانگی ارائه کرده قصد دارد تازه ترین کار خود را با عنوان خائن کشی که فیلمنامه ای قدیمی است کلید بزند.
بازیگران هالیوودی

بازیگران هالیوودی و بدل هایشان + تصاویر


بازیگران هالیوودی و بدل هایشان را در کنار هم می بینید که در این بین بدل بازیگرانی چون آنجلینا جولی و جنیفر لوپز و بازیگران مشهور هالیوودی دیگر به چشم می خورند.
دعای آزاده نامداری

دعای آزاده نامداری برای مرتضی پاشایی + عکس


آزاده نامداری در اینستاگرام خود از مرتضی پاشایی خواست که به خاطر هوادارانش مراحل سخت بیماری را تحمل کند که در ادامه علاوه بر عکس میتوانید متن دعای آزاده نامداری در صفحه شخصی اش را بخوانید.
آزاده نامداری

تلنگر آزاده نامداری به خودش + عکس


آزاده نامداری که فعالیت گسترده ای در صفحات اجتماعی دارد اینبار با انتشار آیه ای از سوره ماعون در صفحه شخصی اش در اینستاگرام به خودش تلنگر زد.
حسادت همسر شهاب حسینی

حسادت همسر شهاب حسینی! + تصاویر


همسر شهاب حسینی در جدیدترین مصاحبه اش از یک حسادت زنانه پرده برداشت و از شهاب حسینی نیز تشکر کرد. در ادامه جزئیات جالب و خواندنی از حسادت همسر شهاب حسینی را می خوانید.
سیامک انصاری

گفتگوی خواندنی با سیامک انصاری + تصاویر


سیامک انصاری بازیگری را با سینما آغاز کرد و با بازی در برنامه جنگ 77 به گروه مدیری پیوست و تا کنون در تمام کارهای او حضور داشته است. در ادامه راز دوستی مهران مدیری و سیامک انصاری را میخوانیم.