دیگران چه می خوانند..؟
الناز شاكردوست

الناز شاکردوست در فیلم مبارک + عکس


از پوستر فیلم سینمایی مبارک به کارگردانی محمدرضا نجفی امامی و با بازی الناز شاکردوست رونمایی شد. در این فیلم از تکنیک های انیمیشن استفاده شده و شخصیت های شاهنامه را بازسازی میکند.
بازیگران مشهور

شایعه مرگ بازیگران مشهور ایرانی + عکس


سالهاست انتشار خبر های کذب مبنی بر فوت برخی از هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی با عث مکدر شدن آنها و طرفدارانشان شده است. در ادامه برخی از این شایعات و عکس العمل هنرمندان را ملاحظه میکنید.
سلمان خان

سلمان خان در دام جهاد نکاح! + عکس


جدیدترین فیلم کبیر خان کارگردان مشهور هندی با عنوان Bajrangi Bhaijaan با بازی سلمان خان از نظر تحلیلگران هندی نوعی تبلیغ برای پدیدۀ جهاد نکاح خوانده شد.
سینمای جهان

فیلم های جالب سینمای جهان در سال 2015 + تصاویر


در سال جدید میلادی فیلم های سینمایی مهیج و پرهزینه ای که سرشار از صحنه های اکشن،انیمیشن های بسیار قوی وهیجانی چون ماموریت غیرممکن جدید،جیمزباند 24 و... بر روی پرده سینماهای جهان خواهد بود
بازیگر مشهور

بارداری بازیگر مشهور جنجال آفرید


بازیگری که چند ماه گذشته با ازدواجش خبرساز شده بود به تازگی به خاطر مشکلات فیزیکی ناشی از بارداری برای بازی در نقشش کمی به مشکل خورده است.
آزاده نامداری

ناگفته های آزاده نامداری


آزاده نامداری در گفتگویی از حواشی که پس از ازدواج و جدایی اش با فرزاد حسنی برایش بوجود آمده سخن گفت که در ادامه این گفتگو را میخوانید.
جورج کلونی و همسر جدیدش

طلاق جورج کلونی و همسر جدیدش به این زودی !!


جورج کلونی و همسر جدیدش خانم امل علم الدین بعد از خبر ساز شدن برای داشتن مجلل ترین و هزینه ترین جشن ازدواج تاریخ حالا بعد از تنها 3 ماه زندگی مشترک خبرهایی از دعواها و جدایی شان به گوش می رسد.