برو به :
کمند امیرسلیمانی

کمند امیرسلیمانی و پسرش در جاجرود + عکس


کمند امیرسلیمانی فارغ التحصیل بازیگری و کارگردانی تئاتر بازیگر سینما و تلویزیون، دختر سعید امیر سلیمانی و خواهر سپند امیر سلیمانی میباشد. در ادامه گفتگویی جالب با این بازیگر را بخوانید.
نیوشا ضیغمی

مادر نیوشا ضیغمی بازیگر شد + عکس


نیوشا ضیغمی بازیگر مشهور سینمای ایران در فیلم چهارسو با خواهرش روشا ضیغمی همبازی بود و در بخش هایی از این فیلم کنار مادرش بازی کرده است.
نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی با گریم جدید + عکس


نیوشا ضیغمی بازیگر مشهور سینمای ایران با تست گریم جدید در فیلم دریا و ماهی پرنده بازی میکند. این فیلم داستان زندگی نوجوانی کر و لال است که بی گناه در زندان به سر می برد.
مریلا زارعی

عکسهای فیلم سینمایی شیار 143


فیلم سینمایی شیار 143 با مضمون دفاع مقدس درباره زنی است به نام الفت چشم انتظار فرزند است. مریلا زارعی، گلاره عباسی و جواد عزتی از بازیگران این فیلم هستند.
ترانه علیدوستی

دختر ترانه علیدوستی + عکس


ترانه علیدوستی بازیگر مشهور سینمای ایران متولد سال 1363 میباشد. او متاهل است و یک دختر دارد. در ادامه مطلب عکس همسر و دختر ترانه علیدوستی را مشاهد میکنید.
مهناز افشار

اسب سواری مهناز افشار + عکس


مهناز افشار بازیگر مشهور و سوپر استار سینمای ایران به عنوان دبیر هنری نخستین دوره آیین سوارکاری هنرمندان ایران انتخاب شد. در ادامه عکس اسب سواری مهناز افشار را مشاهده نمایید.
هومن سیدی

هومن سیدی در کنار دخترش + عکس


هومن سیدی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون و همسر آزاده صمدی بازیگر میباشد. در ادامه عکس هومن سیدی را در کنار همسر و دخترش را مشاهده نمایید.
باران کوثری

باران کوثری با تیپ متفاوت در برلین + عکس


باران کوثری و نوید محمدزاده بازیگر فیلم سینمایی عصبانی نیستم به همراه کارگردان این فیلم در جشنواره فیلم برلین حضور یافتند. در ادامه عکسهای باران کوثری را در برلین مشاهده نمایید.
عمو پورنگ

عمو پورنگ در دبی + عکس


داریوش فرضیایی مجری محبوب برنامه کودک که بچه ها او را با نام عمو پورنگ میشناسند، او عکسی از خودش را در سفر به دبی منتشر کرده که در ادامه مشاهده میکنید.
ملیکا شریفی نیا

بیوگرافی “ملیکا شریفی نیا” + عکس


“ملیکا شریفی نیا” بازیگر سینما و تلویزیون متولد 21 آبان 1365 در تهران هنرآموختهٔ رشتهٔ گرافیک است. او فرزند آزیتا حاجیان و محمدرضا شریفی نیا بازیگران سینما و تلویزیون و خواهر مهراوه شریفی نیا می باشد.