دیگران چه می خوانند..؟
آزاده نامداری

تلنگر آزاده نامداری به خودش + عکس


آزاده نامداری که فعالیت گسترده ای در صفحات اجتماعی دارد اینبار با انتشار آیه ای از سوره ماعون در صفحه شخصی اش در اینستاگرام به خودش تلنگر زد.
حسادت همسر شهاب حسینی

حسادت همسر شهاب حسینی! + تصاویر


همسر شهاب حسینی در جدیدترین مصاحبه اش از یک حسادت زنانه پرده برداشت و از شهاب حسینی نیز تشکر کرد. در ادامه جزئیات جالب و خواندنی از حسادت همسر شهاب حسینی را می خوانید.
سیامک انصاری

گفتگوی خواندنی با سیامک انصاری + تصاویر


سیامک انصاری بازیگری را با سینما آغاز کرد و با بازی در برنامه جنگ 77 به گروه مدیری پیوست و تا کنون در تمام کارهای او حضور داشته است. در ادامه راز دوستی مهران مدیری و سیامک انصاری را میخوانیم.
آنجلینا جولی

آنجلینا جولی با چهره ای جدید + تصاویر


آنجلینا جولی بازیگر سرشناس سینمای هالیوود اولین فیلمش را پس از ازدواج با چهره ای متفاوت در کنار همسرش برد پیت آغاز کرد. در ادامه تصاویری جدید از آنجلینا جولی و برد پیت را مشاهده می کنید.
حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی در نقش حضرت عباس(ع) + تصاویر


حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی در اینستاگرامش از آن به عنوان تست گریم خودش برای نقش حضرت ابوالفضل(ع) یاد کرد و از تست گریم جدیدش برای نقش حر ابن یزید ریاحی خبر داد.
محمد حسینی

اعترافات محمد حسینی در من و تو! + تصاویر


محمد حسینی شب گذشته در برنامه صندلی داغ شبکه ماهواره ای من و تو حاضر شد با ریختن اشک و ابراز ندامت، خیانتهایی که در حق مردم و رسانه ملی انجام داده بود را فاش کرد.
مداحی مجید شهریاری

مداحی مجید شهریاری در هیئت + تصاویر


در سوگ سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع) مجید شهریاری بازیگر سریال ساختمان پزشکان به مداحی در هیئت می پردازد. در ادامه تصاویری از مداحی مجید شهریاری در محرم را مشاهده می کنید.