دیگران چه می خوانند..؟
حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی در نقش حضرت عباس(ع) + تصاویر


حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی در اینستاگرامش از آن به عنوان تست گریم خودش برای نقش حضرت ابوالفضل(ع) یاد کرد و از تست گریم جدیدش برای نقش حر ابن یزید ریاحی خبر داد.
محمد حسینی

اعترافات محمد حسینی در من و تو! + تصاویر


محمد حسینی شب گذشته در برنامه صندلی داغ شبکه ماهواره ای من و تو حاضر شد با ریختن اشک و ابراز ندامت، خیانتهایی که در حق مردم و رسانه ملی انجام داده بود را فاش کرد.
مداحی مجید شهریاری

مداحی مجید شهریاری در هیئت + تصاویر


در سوگ سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع) مجید شهریاری بازیگر سریال ساختمان پزشکان به مداحی در هیئت می پردازد. در ادامه تصاویری از مداحی مجید شهریاری در محرم را مشاهده می کنید.
مداحی امیرمحمد

مداحی امیرمحمد در محرم + تصاویر


امیرمحمد متقیان در شب ششم محرم در کنار سعید حدادیان مداح اهل بیت به مداحی پرداخت امیر محمد قبل از این در برنامه عمو پورنگ نیز ترانه های مداحی اجرا کرده بود.
سلفی نیوشا ضیغمی

سلفی نیوشا ضیغمی و سحر جوزانی + عکس


نیوشا ضیغمی سلفی جدید در کنار سحر جعفری جوزانی از بازیگران فیلم ایران برگر را در فضای مجازی منتشر کرده است. در ادامه عکس جدید نیوشا ضیغمی و سحر جوزانی را در پشت صحنه ایران برگر مشاهده می کنید.
بهنوش بختیاری

ماجرای ازدواج بهنوش بختیاری + فیلم


بهنوش بختیاری بازیگر طنز و کمدی سینما و تلویزیون در یک گپ دوستانه از مراسم ازدواجش ، لباس عروس ، آرایشگاه و تعداد سکه های مهریه اش صحبت کرد که در ادامه میتوانید فیلم این گفتگو را ببینید.
شهره سلطانی

وضعیت جسمانی شهره سلطانی + عکس


چندی پیش خبر بیماری شهره سلطانی در رسانه ها منتشر شد، در ادامه تازه ترین اخبار از وضعیت جسمانی این بازیگر را از زبان خودش میخوانید.