برو به :
باران کوثری

تولد باران کوثری در کنار دوستانش + عکس


عکس تولد امسال باران کوثری در میان دوستانش. دوستان باران کوثری به مناسبت تولدش بعد از اجرای روایت ناتمام یک فصل معلق در تالار حافظ دور هم جمع شدند. باران کوثری متولد 25 مهر 1364 است.
مهناز افشار

مهناز افشار در حال بازی با دلفینش + عکس


جدیدترین عکسهای مهناز افشار بازیگر مشهور و ستاره سینمای ایران در حال بازی با دلفینش. مهناز افشار متولد 1356 یکی از مشهور ترین و پر طرفدارترین بازیگران زن ایرانی است.
روشا ضیغمی

مرگ روشا ضیغمی بخاطر عشق به یک بازیگر مشهور


بازیگر زن جوان سینما و خواهر نیوشا ضیغمی دیگر بازیگر مشهور زن ایرانی که به تازگی در سریال ماتادور در نقش هدیه ایفای نقش می کرد عشق به بازیگر جوان ایرانی نابودی اش را رقم زد. در ادامه بیوگرافی روشا ضیغمی را می خوانید.
لیلا حاتمی

لیلا حاتمی در کنار مادرش + عکس


عکس لیلا حاتمی بازیگر مشهور ایرانی در کنار مادرش. لیلا حاتمی متولد مهر 51 است. او فرزند علی حاتمی کارگردان و زری خوشکام از هنرمندان پیشکسوت عرصه ی بازیگری میباشد.
مهرانه مهین ترابی

بازیگر مشهور زن از سفر حج خود میگوید


مهرانه مهین ترابی از تاثیرات سفر حج میگوید : سفر حج باعث سر و سامان گرفتن زندگی و آرامش من شده و این حداقل نتیجه ای است که یک بنده می تواند از چنین سفری کسب کند.
پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی سفره دلش را باز کرد + عکس


هر شب که از سریال پژمان می گذرد، او حرف هایی می زند که می توان به حساب همه حرف های نگفته دوران بازیکنی اش گذاشت! در ادامه گفتگوی با پژمان جمشدی درباره سریال پژمان را مشاهده نمایید.
الناز شاکردوست

الناز شاکردوست و شایعات


بازیگر زن مشهور سینمای ایران که این روزها به یکی از سوژه های اصلی در سایت ها و شبکه های اجتماعی تبدیل شده است در تماشاخانه ایرانشهر میهمان کمدی شایعات بود.
مهران مدیری

مهران مدیری در نقش روحانی شاهگوش!


داود میرباقری مذاکره ای با مهران مدیری بازیگر ممنوع التصویر سینما و تلویزیون برای ایفای نقش یک روحانی در سریال شاهگوش انجام داده است.
مهتاب نصیرپور

مهتاب نصیرپور در کنار همسرش + عکس


عکسهای مهتاب نصیرپور بازیگر مشهور تئاتر و تلویزیون در کنار همسرش محمد رحمانیان کارگردان و نویسنده . مهتاب نصیرپور متولد 1344 و دارای مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر میباشد.
آنجلینا جولی

آنجلینا جولی در سه سالگی + عکس


عکس آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوود در سن 3 سالگی در آغوش پدرش جان ویت که او هم بازیگری شناخته شده و معروف امریکایی میباشد.
آزاده نامداری

آزاده نامداری دیگر خوشحال نیست!


مجری مشهور و جوان صدا و سیما که چند ماهیست با فرزاد حسنی ازدواج کرده در اولین و جدیدترین مصاحبه اش از حال و احوال پس از ازدواجش می گوید.