برو به :
سام درخشانی و کامران تفتی

بوغ کامران تفتی و سام درخشانی در برزیل + تصاویر


در پی حضور تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2014 جمعی از بازیگران مشهور همچون نرگس محمدی، لیندا کیانی، فاطمه معتمدآریا، کامران تفتی، محمدرضا شریفی نیا، محسن تنابنده برای تشویق ایران به جام جهانی رفتند.
نرگس محمدی ، لیندا کیانی و فاطمه گودرزی

بازیگران زن ایرانی در ورزشگاه برزیل + تصاویر


بازیگران زنی که به برزیل سفر کرده بودند شب گذشته با حضور در ورزشگاه تیم ایران را مقابل نیجریه در جام جهانی 2014 تشویق کردند. در ادامه عکسهای نرگس محمدی ، فاطمه گودرزی و لیندا کیانی را در برزیل مشاهده می کنید.
نیوشا ضیغمی و همسرش

حلقه ازدواج بازیگران زن ایرانی + تصاویر


حلقه پهن خانم نیوشا ضیغمی پر از نگین است. در ادامه حلقه های ازدواج بازیگرانی چون ریما رامین فر، نیلوفر خوش خلق، ویشکا آسایش و همسر شهاب حسینی را مشاهده می کنید.
رامسین کبریتی

دفاع صابر از ستایش + تصاویر


اگر صابر در سری اول کمی خنثی تر از ستایش 2 عمل می کرد و نقش پررنگی نداشت، هدفمند بوده است و آقای مطلبی نویسنده سریال از این ویژگی هدفی را دنبال می کرد.
مهناز افشار

مهناز افشار با لباس تاجیکی + تصاویر


مهناز افشار برای بازی در یک فیلم تاجیکستانی در این کشور به سر میبرد در ادامه تصاویری از بازی مهناز افشار را در فیلم معلم محصول تاجیکستان میبینید.
نیوشا ضیغمی و همسرش

از مهناز افشار تا نیوشا ضیغمی و همسرش در جشن بزرگ + تصاویر


بزرگترین مراسم انتخاب برترین های سینما و تلویزیون با عنوان جشن حافظ برگزار شد و حاشیه های جالبی به همراه داشت. در ادامه حاشیه هایی از حضور مهران مدیری تا زمین خوردن داریوش ارجمند و بوسه مرجانه گلچین را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
مهناز افشار

شب رویایی مهناز افشار + تصاویر


در مراسم انتخاب برترین های سینما و تلویزیون در جشن حافظ سومین اتفاق فراموش نشدنی برای مهناز افشار رخ داد. پس از ازدواج در روز تولدش دریافت تندیس بهترین بازیگر زن برای فیلم برف روی کاج ها هتریک مهناز افشار در تالار وحدت کامل شد.
داریوش ارجمند ، مهدی سلوکی و نرگس محمدی

ساعت پخش جدید ستایش 2 + تصایور


در ایام مسابقات جام جهانی ساعت پخش سریال ستایش 2 تغییر خواهد کرد. ۲۳ خرداد سریال ساعت ۱۹ به روی آنتن خواهد رفت و ۳۰ خرداد نیز سریال ساعت ۱۷ پخش می شود.