برو به :
محمدرضا گلزار

مصاحبه جدید محمدرضا گلزار + عکس


بازیگر مشهور و سوپراستار سینمای ایران پس از بازگشت از آمریکا طی مصاحبه ای مفصل از شرایطش برای بازی در فیلم های داخل کشور صحبت کرد.
محسن تنابنده

محسن تنابنده با گریم جدید در شاهگوش + عکس


محسن تنابنده اینبار با گریمی جدید و جالب در سریال شاهگوش به کارگردانی داوود میرباقری را ظاهر میشود. محسن تنابنده بار دیگر زیر دست عبدالله اسکندری، طراح گریم «شاهگوش» رفت تا با شمایلی تازه جلوی دوربین برود.
نفیسه روشن

کودکی نفیسه روشن + عکس


عکس کودکی نفیسه روشن بازیگر مشهور ایرانی را در ادامه مشاهده نمایید. نفیسه روشن با بازی در نقش پری در سریال اغماء به محبوبیت بین مردم رسید.
امیر جعفری

امیر جعفری و مادرش در خانه خدا + عکس


امیر جعفری بازیگر محبوب سینما و تلویزیون ایران در کنار مادرش در خانه خدا . امیر جعفری بازیگری را زیر نظر حمید سمندریان آموخت. او همسر ریما رامین فر ، بازیگر میباشد.
محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در کنار پدرش + عکس


عکس محمدرضا گلزار بازیگر سینمای ایران در کنار پدرش. گلزار در سال 1379 برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.
زیبا بروفه

زیبا بروفه در کنار همسرش + عکس


عکس زیبا بروفه بازیگر مشهور ایرانی در کنار همسرش. زیبا بروفه همسر پیام صابری چهره پرداز میباشد. زیبا بروفه فارغ التحصیل حقوق قضایی است.
عباس غزالی

عباس غزالی در کنار مادرش + عکس


عکس عباس غزالی بازیگر مشهور ایرانی در کنار مادرش را مشاهده نمایید. عباس غزالی بازیگر پر طرفدار نقش فرزاد در سریال مادرانه در کنار مادرش.
لیزا رینا

جراحی زیبایی بازیگر زن مشهور هالیوود + عکس


یکی از بازیگران مشهور هالیوود که به اذعان اغلب مردم جزء یکی از هزاران قربانی جراحی های زیبایی می باشد. عکس های لیسا رینا قبل و بعد از عمل جراحی را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
باران کوثری

استقبال بازیگر زن مشهور سینما از روحانی + عکس


باران کوثری بازیگر مشهور سینما در میان استقبال کنندگان از دکتر روحانی در بازگشت از سفر نیویورک حضور داشت. باران کوثری فرزند رخشان بنی اعتماد کارگردان مشهور سینما به استقبال رییس جمهور رفت.
پیمان معادی

پیمان معادی در کنار مادرش + عکس


عکس پیمان معادی بازیگر و کارگردان مشهور ایرانی در کنار مادرش. پیمان معادی در نیویورک از پدر و مادری ایرانی متولد شد. او به عنوان فیلمنامه نویس با نگارش فیلمنامه آواز قو فعالیت خود را در سینما آغاز کرد.