برو به :
نرگس آبیار و  محمدحسین قاسمی

ازدواج نرگس آبیاری با یک تهیه کننده + تصاویر


نرگس آبیار کارگردان فیلم شیار 143 پس از موفقیت فیلمش در جشنواره فیلم فجر 32 با محمد حسین قاسمی تهیه کننده این فیلم ازدواج کرد. شایان ذکر است فیلم شیار 143 برگرفته از کتاب اختر و روزهای تلواسی نوشته نرگس آبیار می باشد.
روز مادر

الناز شاکردوست و نیوشا ضیغمی در روز مادر + تصاویر


تبریک روز مادر بازیگران مشهوری چون شهاب حسینی، بهرام رادان، الناز شاکردوست، مهناز افشار، نیوشا ضیغمی، باران کوثری، میلاد کی مرام را که در صفحات شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده اند را ملاحظه می فرمائید.
امین حیایی

تیپ لاتی امین حیایی از کجا شروع شد؟ + تصاویر


امین حیایی بازیگر نقش بهادر در سریال خوب بد زشت نقش جوانی لات با موهای فر و پاهای پرانتزی را بازی میکند نقشی شباهت زیادی به کارهای قبلی او دارد. امین حیایی این کلیشه را دوست دارد چون مردم آن را میپسندند.
کلاه قرمزی و پسر خاله

خواندنی از شخصیت های جذاب کلاه قرمزی 93 + تصاویر


جالب ترین و جذاب ترین مطالب درباره پرمخاطب ترین برنامه نوروزی با شخصیت های عروسکی چون فامیل دور، کلاه قرمزی، جیگر، پسرعمه زا، ببخشید، دیوی و ... از مجموعه کلاه قرمزی 93 را در سایت نمناک می خوانید.
سالن کاسترو

مشهورترین سینماهای جهان + تصاویر


هر چقدر فضای سینمایی که می رویم بهتر و راحت تر باشد لذت دیدن فیلم نیز بیشتر می شود. در ادامه با بهترین و مهم ترین سینماهای جهان با امکانات خاص آشنا شوید.
کلاه قرمزی و پسر عمه زا

راز موفقیت کلاه قرمزی + تصاویر


برنامه کلاه قرمزی رنگ و بوی شیرین تری به تعطیلات عید بخشیده و بهانه ای برای دور هم نشستن اعضای خانواده در هر رده سنی به وجود آورده است، راز این محبوبیت و موفقیت کلاه قرمزی در چیست؟