برو به :
شیلا خداداد

شایعات درباره شیلا خداداد در فیس بوک


شیلا خداداد بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران با ابراز تاسف درباره خبرهای کذبی که از او به تازگی در فضای مجازی منتشر شده تاکید کرد در فیس بوک و هیچ شبکه اجتماعی دیگری عضو نیست.
مسعود ده نمکی

جدیدترین عکسهای پشت صحنه فیلم معراجی ها


جدیدترین تصاویر از پشت صحنه فیلم معراجی ها به کارگردانی مسعود ده نمکی را در ادامه مشاهده نمایید. اکبر عبدی، محمدرضا شریفی نیا، رضا رویگری، نیما شاهرخ شاهی و سمانه پاکدل از بازیگران این فیلم هستند.
مهناز افشار در حال اهدای خون

مهناز افشار در لحظه اهدای خون + فیلم


مهناز افشار بازیگر مشهور و سوپراستار زن سینمای ایران برای کمک به بیماران و نیازمندان خون خود را اهدا کرد. در ادامه فیلم لحظه خونگیری از مهناز افشار را مشاهده می کنید.
پیمان معادی و دخترش

پیمان معادی و دخترش همبازی شدند + عکس


پیمان معادی تصویری از حضور دخترش باران معادی در تمرین نمایش در انتظار گودو را در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرده است. در این نمایش معادی و دخترش همبازی هستند.
محمدرضا شریفی نیا

ماشین گرانقیمت محمدرضا شریفی نیا + عکس


محمد رضا شریفی نیا بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران که به تازگی در فیلم معراجی ها ایفای نقش می کند سوار بر ماشین شاسی بلند و گرانقیمتش را در ادامه مشاهده می کنید.
لیلا حاتمی

لیلا حاتمی در حال نماز خواندن + عکس


فیلم داستان سر به مهر دختر تنها و خسته ای است که کمک های یک دوست باعث بهبود شرایطش می شود. خاطره اسدی ، لیلا حاتمی و آرش مجیدی بازیگران اصلی این فیلم هستند.
رضا کیانیان

سنگ قبر رضا کیانیان سوژه شد + عکس


تشابه نام یک فرد مرحوم با رضا کیانیان بازیگر مشهور و پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون به سوژه ای بامزه برای یک هنرمند عکاس تبدیل شد.