نمناک سرگرمی

گوناگون

جوانترین مادر دنیا

جوانترین و جذاب ترین مادر و دختر دنیا + عکس


جوانترین و جذاب ترین مادر و دختر دنیا , یک مادر و دختر چینی هستند که با انتشار تصویرشان در دنیای مجازی نظر همگان را به خود جلب کرده است. جوانترین مادران دنیا تبدیل به یک سوژه در سراسر دنیا شده است.
خواص شیرموز

آیا شیرموز برای اقراد چاق و دیابتی ها مفید است؟


مصرف شیرموز یا آب میوه های طبیعی همراه با عسل و خرما تاثیری در کاهش جذب کلسیم شیر ندارد.این نوشیدنی دلچسب در روزهای گرم تابستان تشنگی را برطرف کرده و یک میان وعده مغذی و مناسب برای کودکان محسوب می شود
تفریح رانندگان آمریکایی

تفریح رانندگان آمریکایی در جاده ها


اکثر رانندگان آمریکایی به هنگام رانندگی با تلفن همراه خود مشغول صحبت هستنداما این تنها کار خطرناکی نیست که رانندگان در جاده ها و خیابان ها انجام می دهند.
قبض تلفن ثابت میلیونی

قبض تلفن ثابت 16 میلیون تومانی + مستندات


چهار خانواده در علی‎آباد کتول با دیدن قبض‎های نجومی تلفن منزل مسکونی شان شوکه شده و پیگیر ماجرا از سال گذشته تا کنون هستند تا ببینند ماجرای قبض‎های تلفن چند میلیون تومانی به کجا می انجامد؟
کارت عروسی

متن کارت دعوت عروسی طنز + عکس


کاربران شبکه های مجازی عکسی از یک کارت عروسی با متنی جالب منتشر کردند که سوژه بسیاری از رسانه ها شد، عکس این کارت عروسی جالب را در ادامه بینید.
پل شیشه ای چین

طولانی ترین پل شیشه ای جهان در چین + تصاویر


مهندسین چینی به تازگی ایده ای جدید را پیاده کرده اند که در جای خود بسیار جالب است. اگر از ارتفاع نمی ترسید قطعا پل شیشه ای چین یکی از جاذبه های جالب و دیدنی برای شما خواهد بود.
جراحی دوقلوهای به هم چسبیده

خطرناکترین جراحی دوقلوهای به هم چسبیده


پزشکان اندونزیایی امیدوار هستند با کمک فناوری های حال حاضر دنیا بتوانند دو نوزاد دوقلوی به هم چسبیده از ناحیه سر را طی عمل جراحی از یکدیگر با موفقیت جدا کنند.
رضا کيانيان

رضا کیانیان در کنار همسرش + عکس


رضا کیانیان بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون از سال 1345 فعالیت بازیگری را با تئاتر اغاز کرد و در این مطلب عکسی از استاد رضا کیانیان و همسرش را مشاهده می کنید.