نمناک سرگرمی

گوناگون

رستوران هادی کاظمی

ماجرای آتش زدن رستوران هادی کاظمی + عکس


هادی کاظمی بازیگر نقش حسام دو برره در سریال شب های برره که به تازگی در ایران برگر ایفای نقش میکند تصاویری از به آتش کشیده شدن رستورانش در فضای مجازی منتشر کرد.
مشهورترین اسب

مشهورترین اسب دنیا + تصاویر


تصویری حک شده از اسبی به نام سلطان در نزدیکی معدن زغال سنگ منطقه کارفیلی انگلستان بر روی زمین دیده می شود که این اسب بخاطر زحماتش در پیشرفت صنعت معدن زغال سنگ در یادها و خاطره ها جاودانه ماند.
سگ

تولد بره ای شبیه به سگ! + تصاویر


گوسفندی که بجای بره یک سگ بدنیا آورد سگی که جثه اش متشکل از گوسفند و سگ است وقوع چنین رویدادی یک واقعه عجیب و در عین حال بی سابقه است.
کلاه ناپلئون بناپارت

حراج کلاه ناپلئون بناپارت + تصاویر


در حراجی موناکو کلاه ناپلئون بناپارت با قیمت میلیونی فروخته شد،ناپلئون یکی از قدرتمندترین امپراطوری های فرانسه را بر عهده داشت،در ادامه جزئیات بیشتری را در رابطه با این حراجی و زندگی وی شرح خواهیم داد.
عماد طالب زاده

عماد طالب زاده پدر شد + تصاویر


عماد طالب زاده با انتشار عکس و متنی در صفحه شخصی خود از حس پدر شدنش گفت، در ادامه عکسهای عماد طالب زاده و همسر و پسرش ساتیار را مشاهده میکنید.
ویلای کرج

گرانقیمت ترین ویلای کرج + تصاویر


گرانقیمت ترین ویلای کرج که به ارزش 11 میلیارد است به همراه توضیحاتی درباره نوع معماری این ویلا و تصاویری از نماهای داخلی و بیرونی آن را در ادامه مشاهده فرمائید.
آرایش

آرایش مو با چشم بسته! + عکس


آرایش مو یکی از حساس ترین و ظریف ترین کارها در مشاغل به شمار می رود و آرایشگر بایستی بسیار دقیق و حرفه ای باشد ولی آرایش مو با چشمان بسته دیگه آخر مهارت بشمار می رود.
آتش زدن گاو

آتش زدن گاو در اسپانیا! + تصاویر


یکی از تفریحات مردم اسپانیا آتش زدن گاو نر در طی مراسمی می باشد، در این مراسم پس از اتش زدن این حیوان آن را رها می کنند ،در ادامه تصاویر مربوط بیشتری را مشاهده خواهید کرد.