نمناک سرگرمی

گوناگون

پاره شدن شلوار مجری

پاره شدن شلوار مجری در برنامه زنده! + فیلم


در برنامه زنده تلویزیونی که از ورزشکاران رزمی کار دعوت شده بود تا به اجرای برنامه بپردازند مجری برنامه اقدام به انجام حرکات ورزشی کرد که در این مطلب مشاهده می کنید.
ماشین بازیگر مشهور

حراج ماشین بازیگر مشهور + عکس


آتکینسون بازیگر انگلیسی که بیشتر به خاطر نقش کمدی مستر بین شهرت زیادی در سراسر دنیا دارد از به حراج گذاشتن خودروی معروف تصادفی اش به قیمت هشت میلیون پوند خبر داد.
درختی که شیرین برای فرهاد کاشت

درختی که شیرین برای فرهاد کاشت + تصاویر


شیرین و فرهاد شخصیت های فراموش نشدنی داستان های عاشقانه ی ایرانی در یکی از شهرهای ایران زمین درختی دارند که به نام درخت رحمت مشهور است و مربوط به دوره ساسانی است.
دم عجیب یک مار

دم عجیب یک مار! + تصاویر


ماری نسبتاً متوسط از جنس افعی ها که این مار دارای دم عنکبوتی بسیارشگفت انگیز است و مشخصه اصلی این مار باعث شهرت آن گردیده است. این مار از طریق حرکات دم خود اقدام به جلب، فریب و سپس شکار طعمه می نماید.
مخفی شدن پرنده

مخفی شدن جالب یک پرنده + تصاویر


پرنده ای در جنگل های آمازون برای شکار یا مخفی ­ماندن از دید دشمنان خود شیوه و روشی ماهرانه­ برای استتار و دفاع از خود دارد تا از خورده شدن در امان بماند.
فروش کفن

فروش کفن ضد آتش و عذاب قبر! + عکس


فروش و تبلیغ کفن های ضد آتش در ترکیه برای رهایی از آتش عذاب شب اول قبر که مرده را از عذاب الهی دور می کند و از عذاب شب اول قبر کم می کند. انتشار این خبر جنجالی واکنش های بسیاری در پی داشت.
ترب عجيب

ترب عجیب به شکل پای انسان + عکس


ترب عجیب و غریبی که در مزرعه ی کشاورز ژاپنی رشد کرد کشاورز را شگفت زده ساخت. این ترب که شباهت بسیاری به پای انسان دارد حالت رشدی منحصر به فرد دارد.
سحر قریشی در اوین

سحر قریشی و بازیگران زن در هتل اوین‎ + تصاویر


سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون که با نقش یلدا در تلویزیون شهرت پیدا کرد روزهای پرکاری را سپری می کند. این بازیگر بعد از اکران فیلم شانس، عشق، تصادف شبی را به همراه دوستان بازیگرش در هتل اوین گذراند.
ساعت روز قیامت

ساعت روز قیامت دو دقیقه جلوتر رفت


دانشمندان در نشانه ای از بدبینی در مورد آینده بشریت، اخیرا عقربه ساعت معروف به ساعت روز قیامت را دو دقیقه نسبت به دو سال قبل جلوتر بردند!
کشنده ترین مار

کشنده ترین مار های جهان + تصاویر


شاید افراد بسیاری هستند که مایل به شناختن مرگبارترین و خطرناکترین مارهای جهان باشند. در این مطلب 10 نوع مار کشنده را معرفی کرده ایم که در ادامه این مطلب میبینید.