فیلم های ایرانی

شخصیت های منفی فیلم های ایرانی + تصاویر


در این مقال و مجال اشاره ای هر چند کوتاه به شخصیت های منفی فیلم های ایرانی همچون شمربن ذی الجوشن در مختارنامه، شعبون بی مخ در هزار دستان، فرخ در پس از باران و سایر نقش های منفی در سال های اخیر داریم.
علیرضا خمسه

علیرضا خمسه از آقا خان تا پنجعلی + تصاویر


علیرضا خمسه بازیگر کمدین سینما و تلویزیون بر خلاف کارهای قبلی که از وی دیده ایم اینبار در نقشی منفی در سریال میکائیل به کارگردانی سیروس مقدم به ایفای نقش پرداخته است که در ادامه گفت و گویی جالب از وی را میخوانید.
لیلا زارع

لیلا زارع در فیلم غیر مجاز + تصاویر


لیلا زارع که در جشنواره سی و سوم با فیلم شیفت شب حضور داشت به تازگی در فیلم غیر مجاز به کارگردانی حسن یکتاپناه ایفای نقش می کند که در ادامه جزئیاتی در این باره با چند عکس از پشت صحنۀ این فیلم مشاهده می کنید.
کامران تفتی

کامران تفتی هم خواننده شد + دانلود آهنگ


کامران تفتی بازیگر سریال میکائیل با انتشار ترانه ای به نام باج رسما به جرگه بازیگران خواننده پیوست. در ادامه میتوانید ترانه باج با صدای کامران تفتی را دانلود نمایید.
احسان علیخانی

پاسخ احسان علیخانی به اعتراض معلم ها


یک سری از معلم هایی که شب عید مخاطب برنامه ی احسان علیخانی بودند از لحن این مجری درباره معلمین اعتراض کرده بودند که احسان علیخانی پاسخ ان اعتراض را داد.
آنا نعمتی

گفتگوی داغ آنا نعمتی در برنامه هفت + فیلم


برنامه هفت شب گذشته میزبان آنا نعمتی بازیگر سینما و تلویزیون بود که در ادامه خلاصه گفتگوی این بازیگر را ارائه کرده ایم، در ضمن فیلم این برنامه را نیز میتوانید در ادامه این مطلب دانلود نمایید.
سیما تیرانداز

زندگی شخصی سیما تیرانداز


همه ما بازیگر نقش انیس در سریال ستایش را به خوبی به یاد داریم ، گفتگوی جالب سیما تیرانداز بازیگر سینما و تلویزیون را در ادامه میخوانید.