برو به :
گلاب آدینه

گلاب آدینه در نقش یک مرد + عکس


عکسهای گلاب آدینه در حال ایفای نقش یک مرد در نمایش سیندرلا را مشاهده نمایید. نمایش سیندرلا جلال تهرانی با بازی گلاب آدینه و بهنوش طباطبایی این روزها در تئاترشهر تهران به روی صحنه رفته است.
بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی در نقش سیندرلا + عکس


جدیدترین عکسهای بهنوش طباطبایی را در نمایش سیندرلا مشاهده نمایید. تصاویری از بهنوش طباطبایی در حال بازی در نمایش سیندرلا را در سایت نمناک ببینید.
ساره بیات و صابر ابر

عکسهای فیلم سینمایی خواب زده ها


جدیدترین عکسهای فیلم سینمایی خواب زده ها ساخته فریدون جیرانی را مشاهده نمایید. تصاویری از سکانسهای جالب فیلم سینمایی خواب زده هارا در سایت نمناک ببینید.
عزت الله انتظامی

بازیگر مشهور در کنسرت پسرش + عکس


استاد عزت الله انتظامی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران برای دیدن کنسرت فرزندش مجید انتظامی به تالار خلیج فارس در باغ موزه دفاع مقدس رفت. تصاویری از ایشان را در ادامه مشاهده می کنید.
رضا عطاران

رضا عطاران با کت و دامن + عکس


عکس بامزه رضا عطاران با دامن ، بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون در سکانسی از فیلم من خوابم می آد با کت و دامن ایفای نقش میکند. تصاویری از رضا عطاران در فیلم خوابم می آد را مشاهده نمایید.
هانیه توسلی و فرهاد اصلانی

عکسهای فیلم سینمایی به خاطر پونه


تصاویری از فیلم سینمایی به خاطر پونه را مشاهده نمایید. فیلم سینمایی به خاطر پونه به کارگردانی هاتف علیمردانی و بازی هانیه توسلی و فرهاد اصلانی از 27 شهریور در سینماهای کشور به اکران رسیده است.
فاطمه معتمد آریا

فاطمه معتمد آریا در کنار پدرش + عکس


تصاویری از فاطمه معتمد آریا بازیگر سینمای ایران را در کنار پدرش مشاهده نمایید. عکسهای فاطمه معتمد آریا بازیگر محبوب و مشهور ایرانی در کنار پدرش را در سایت نمناک ببینید.
رضا کیانیان

رضا کیانیان سوار بر اسب + عکس


عکس رضا کیانیان در حال تمرین سوار کاری با اسب را مشاهده نمایید. این بازیگر مشهور تئاتر ، سینما و تلویزیون این روزها مشغول تمرین سوار کاری برای بازی در نمایش عرق خورشید، اشک ماه میباشد.
آزاده نامداری و فرزاد حسنی

شعر عاشقانه فرزاد حسنی برای همسرش


آزاده نامداری و همسرش فرزاد حسنی روز گذشته میهمان برنامه صبحی دیگر بودند. فرزاد حسنی در این برنامه شعر تیتراژ برنامه خانومی که شما باشی را به همسر خود آزاده نامداری تقدیم کرد .
احسان علیخانی

احسان علیخانی در مصلی تبریز + عکس


تصاویری از احسان علیخانی مجری مشهور برنامه ماه عسل را در تبریز مشاهده نمایید. عکسهای احسان علیخانی در حال اجرای جشن زیر سایه خورشید در مصلای اعظم امام خمینی (ره) تبریز را مشاهده کنید.