نمناک سرگرمی

گوناگون

احسان علیخانی

موتورسواری جالب احسان علیخانی + تصاویر


محمد سلوکی و مهدی یراحی ترک موتور احسان علیخانی سوار شدند و در تصویری دیگر هادی قندی ترک موتور احسان علیخانی نشسته که این تصاویر را در ادامه مشاهده می کنید.
آزاده نامداری

آزاده نامداری در مکه + تصویر


آزاده نامداری با انتشار تصویری که در سفر خود به مکه گرفته بود مطالبی را عنوان کرد که دیدن آنها در سایت نمناک خالی از لطف نیست.
مهدی پاکدل

مهدی پاکدل و زنان شکسپیر + تصویر


مهدی پاکدل با انتشار تصویر مربوط به نمایش دورهمی زنان شکسپیر که در تماشاخانه ایران شهر برگزار شد، در شبکه اجتماعی از علاقه ی خود به تئاتر گفت.
بهنام صفوی

بهنام صفوی و خرید لباس کنسرت + تصاویر


بهنام صفوی قبل از اجرای کنسرت جدیدش در برج میلاد به فروشگاه رفت و لباس متناسب با کنسرت را خریداری کرد. در ادامه تصاویر خرید لباس بهنام صفوی از فروشگاه را مشاهده می کنید.
بیتا عشایری

گوینده زن معروف همراه اول + عکس


صدای ضبط شده همراه اول که گه گاه با گرفتن شماره مورد نظر این پیام در گوشی همراهمان پخش میشود مشترک مورد نظر در دسترس نمیباشد متعلق به خانم بیتا عشایری میباشد.
فرزاد حسنی

اولین اجرای فرزاد حسنی + عکس


عکسی جالب و دیده نشده از فرزاد حسنی و جمعی از هنرمندان و بازیگران سرشناس در 15 سال پیش را در این مطلب مشاهده می کنید.
بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در کنار سگش! + عکس


بهنوش بختیاری عکسی را از خود در ایستناگرامش منتشر کرد که سگی را در آغوش گرفته بود و جالب این است که نظرات متفاوت بسیاری را در این مورد دریافت کرد.
مار بدون سر

مار بی سر آشپز را کشت! +تصاویر


آشپزی که برای تهیه یکی از محبوب ترین غذاهای شرقی می بایست از گوشت مار کبری استفاده می کرد توسط مار بدون سر جان خود را از دست داد.