دیگران چه می خوانند..؟
سحر قريشي

سحر قریشی شاهزاده یا گدا؟! + تصاویر


سحر قریشی در تازه ترین فیلم رسول محمدی با عنوان شاهزاده و گدا در کنار حمید لولایی، ارژنگ امیرفضلی، اصغر سمسارزاده و ... حضور دارد که در ادامه جزئیات بیشتری از حضور سحر قریشی در فیلم شاهزاده و گدا را میخوانید.
فرزاد حسنی

عروس خانواده فرزاد حسنی در ویتامین 3 + تصاویر


فرزاد حسنی مجری توانمند رادیو و تلویزیون در روز عید قربان به همراه خانواده در برنامه ویتامین 3 حضور داشت و تازه عروس خانواده شان را معرفی کرد که در ادامه گفت و گوی این برنامه را میخوانید.
سپند امیر سلیمانی

بیماری سپند امیر سلیمانی + تصاویر


در پی بالا گرفتن بیماری میگرن سپند امیرسلیمانی بازیگر جوان سینما و تلویزیون وی این روزها را بر روی تخت بسر میبرد و آرزومند دعای مردم است.
بازیگر زن ایرانی در ماهواه

خاطره حلیمه سعیدی از پسر شهیدش + عکس


حلیمه سعیدی بازیگر زن تلویزیون که با حضور در سریال زن بابا به کارگردانی رضا عطاران به عرصه تلویزیون وارد شد و بعدها به نام خاله قزی شهرت یافت خاطره ای جالب از شنیدن خبر شهادت فرزندش را مطرح می کند.
شهاب حسینی

شهاب حسینی در نقش خواننده قدیمی + تصاویر


شهاب حسینی در فیلم ساکن طبقه وسط یکی از نقش هایی که بر عهده دارد بازی در نقش خواننده قدیمی مرحوم فرهاد مهراد می باشد. در ادامه تصاویر مربوط به شهاب حسینی در فیلم ساکن طبقه وسط را مشاهده می فرمائید.
نفیسه روشن

نفیسه روشن در مراسم حج + تصاویر


نفیسه روشن از جمله بازیگرانی بود که با کاروان هنرمندان به سفر حج تمتع رفت. این بازیگر با انتشار عکسهای خود با لباس احرام از خاطرات آن روزها گفت که در سایت نمناک می خوانید.
فرزاد حسنی و پدرش

فرزاد حسنی و خانواده اش در ویتامین 3 + فیلم


در روز عید سعید قربان فرزاد حسنی به همراه مادر، پدر و دو برادرش و همچنین تازه عروس این خانواده میهمان ویژه برنامه زنده ویتامین 3 بود. در ادامه گفت و گوی متفاوت فرزاد حسنی و خانواده اش را مشاهده می کنید.
احسان کرمی

احسان کرمی پدر شد + عکس


عید قربان امسال برای احسان کرمی حال و هوای خاصی داشته و خاطره پدر شدن در این روز مبارک را برای همیشه به یادگار گذاشت. اولین تصویر فرزند این مجری مشهور را در سایت نمناک مشاهده کنید.
فلور نظری و سارا منجزی

سلفی جدید سحر قریشی و سارا منجزی


جدیدترین عکس سلفی از سحر قریشی با بازیگران سینما و تلویزیون فلور نظری، سیروس گرجستانی و سارا منجزی و بازیگران مشهور ایرانی را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
بازیگران ایرانی

پرطرفدارترین بازیگران ایرانی در اینترنت


به نطر شما کدام یک از بازیگران ایرانی بیشتر از همه جستجو می شوند؟ لینک های جالب در مورد بازیگران کدامند؟ پاسخ این سوالات و کلی سوال دیگر در مورد بازیگران را در این بخش بخوانید.
لاله صبوری

علت کم کاری لاله صبوری + تصاویر


لاله صبوری بازیگر سینما و تلویزیون که در سریال معراجی ها در نقش لیلا همسر یک رزمنده مفقودالاثر به ایفای نقش پرداخته بود علت کم کاری اش را بیان کرد.