دیگران چه می خوانند..؟
اکبر عبدی

نقش جنجالی اکبر عبدی + تصاویر


اکبر عبدی تنها بازیگر مرد سینمای ایران شاید هم دنیاست که 4 بار در نقش یک زن در فیلم های مختلف ایفای نقش کرد که در همه آنها نیز موفق بوده است.
جورج کلونی

مراسم ازدواج جورج کلونی + تصاویر


آقای جورج کلونی مشهور و پرطرفدار آمریکایی مراسم ازدواج سه روزه خود را در شهر ونیز پایان داد و یک جشن و مراسمی بی نظیر و مجلل را ثبت کرد که تصاویر آن را در ادامه می بینید.
فرزاد حسنی و مهران دوستی

عیادت فرزاد حسنی از مهران دوستی + فیلم


در پی بستری شدن مهران دوستی گوینده پیشکسوت رادیو در بیمارستان شهید رجایی فرزاد حسنی بازیگر و مجری سرشناس در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان حضور یافت و با مهران دوستی گفت و گو کرد.
الهام چرخنده

تصادف شدید الهام چرخنده + عکس


الهام چرخنده ضمن تایید خبر تصادفش در یزد یادداشتی را در اینستاگرام در این خصوص منتشر کرد. الهام چرخنده این روزها در سریال هانیه در یزد حضور دارد.
سعید آقاخانی

سعید آقاخانی در نقش زندانی + عکس


سعید آقاخانی بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون که اغلب ساخته ها و بازی هایش در حوزه طنز میباشد اینبار در فیلم خداحافظی طولانی نقشی جدی را تجربه می کند.
امین زندگانی

امین زندگانی در نقش روحانی


امین زندگانی بازیگر سینما و تلویزیون در فیلم سینمایی غیرت به کارگردانی حمید آقایی نقش یک روحانی را بازی میکند. امین زندگانی قبل از این نیز یک بار در نقش یک روحانی مقابل دوربین رفته بود.
شهره سلطانی

حال شهره سلطانی مساعد نیست


همسر شهره سلطانی از وضعیت نامناسب جسمی این بازیگر زن سینما و تلویزیون خبر داد. به گفته همسر شهره سلطانی دلیل این بیماری به طور قطعی اعلام نشده است.
شریفی‌ نیا

مسافرکشی شریفی نیا! + تصایور


محمدرضا شریفی نیا که در سریال معراجی ها با گریمی متفاوت در نقش یک راننده مینی بوس ایفای نقش میکند عکسی از خودش را در این سرال منتشر کرد که در ادامه میبینید.
احسان علیخانی و علی ضیا

بازگشت احسان علیخانی و علی ضیا


مدیر شبکه سوم سیما طی نشستی برنامه های شبکه سوم سیما را اعلام کرد. علی ضیاء و احسان علیخانی نیز با برنامه های جدید در شبکه سه سیما حضور پیدا میکنند.
الناز شاکردوست

سلفی الناز شاکردوست و محمدرضا گلزار


الناز شاکردوست در صفحه اینستاگرامش عکسی یادگاری از خودش در کنار محمدرضا گلزار و امین حیایی را به اشتراک گذاشت. الناز شاکردوست همچنین سلفی جالبی با گلزار را نیز در اینستاگرام منتشر کرد.