برو به :
شقایق-فراهانی-در-کبریت

شقایق فراهانی هم به کبریت پیوست !


حضور محمدرضا فروتن و شقایق فراهانی در فیلم کبریت قطعی شد. کبریت داستان زندگی آدم هایی در اجتماع است که هر یک با مشکلات و معضلاتی دست و پنجه نرم می کنند و به روزمره گی رسیده اند.
بیشترین-دستمزدهای-بازیگران-هالیوودی

بیشترین دستمزدهای بازیگران هالیوودی + عکس


در اینجا سوپراستارهایی را برمی شماریم که بیشترین دستمزدهای بازیگری را در تاریخ هالیوود دریافت کرده اند. فقط دستمزدهای بالا نیست، آنها طرفداران فراوان، جت های اختصاصی، مهمانی های بزرگ و هزاران امتیاز دیگر دارند.
عیادت-احمدی-نژاد-از-ابوالفضل-پورعرب

عیادت احمدی نژاد از ابوالفضل پورعرب + عکس


رییس جمهور در این دیدار که فضای بسیار صمیمی و دوستانه ای داشت ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای پورعرب؛ نسبت به تسریع در روند درمان و بهبود سلامتی وی قول پیگیری و مساعدت داد.
اکبر-عبدی-و-پدر-و-مادرش

اکبر عبدی در کنار پدر و مادرش + عکس


اکبر عبدی بازیگر معروف و پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران در کنار پدر و مادرش. عکس اکبر عبدی بازیگر محبوب و دوست داشتنی سینما و تلویزیون ایران در کنار پدر و مادرش .
الناز-شاکر-دوست-و-ماشین-میلیاردی

النازشاکردوست با ماشین یک میلیاردی + عکس


الناز شاکر دوست با ماشین یک میلیاردی. در حاشیه اکران خصوصی فیلم "رالی ایرانی" که با حضور گروهی از هنرمندان برگزار شد ،الناز شاکردوست با یک ماشین پورشه پانامرا به محل اکران آمد.
ستایش-2

سعید سلطانی مشغول ساخت ستایش 2


این روزها درگیر پیش تولید سری دوم «ستایش» هستم و ترجیحم آن است که همه چیز روی برنامه پیش برود تا کیفیت کار بهتر از سری قبل باشد. ما مخاطبان بالقوه ای برای سریال «ستایش» داریم و باید بکوشیم مخاطبان دیگری را هم به خود جلب کنیم.
ستاره-اسکندری

ستاره اسکندری در جاده کن + عکس


تصویربرداری سریال «همه بچه های ما» به کارگردانی و نویسندگی تاجبخش فناییان و با ایفای نقش ستاره اسکندری با مضمون اجتماعی بچه های کار از سر گرفته شد.
اصغر-فرهادی

حرف های اصغر فرهادی درباره سینما


روز چهاردهم مارس برنامه «سینه است» در پاریس، با مجری گری میشل هازانا ویسیوس کارگردان برنده اسکار میزبان اصغر فرهادی و ژک اودیار بود. خواندن بخش هایی از صحبت های اصغر فرهادی فیلمساز برجسته ایرانی در این مراسم خالی از لطف نیست.