روناک یونسی رونی کلمن

ناگفته های روناک یونسی از حضور رونی کلمن در ایران


روناک یونسی دومین بازیگر زن است که پا به عرصه ورزش گذاشته و قرار است مدیریت کلاس های آموزشی رونی کلمن بدنساز و پرورش اندام مشهور جهان را در ایران بر عهده بگیرد توضیحاتی در خصوص حاشیه های ایجاد شده در این باره داده است.
پرویز پرستویی

روش لاغری پرویز پرستویی


پرویز پرستویی بازیگر محبوب و به نام سینما و تلویزیون که برای یکی از نقش هایش وزن خود را کاهش داده از راه کارهای سالم برای کاهش وزن صحبت کرده که در ادامه میخوانید.
عباس غزالی

عباس غزالی از دلبری تا حانیه + تصاویر


عباس غزالی بازیگر سریال حانیه که برای در فیلم اعترافات ذهن خطرناک من نامزد دریافت بهترین بازیگر مکمل نقش مرد شد، در گفتگویی از کار سینمایی جدیدش خبر داد.
شهرت باعث جنون ستاره ها

شهرت باعث جنون این ستاره ها شده است + تصاویر


شهرت ، معروف شدن و مورد توجه قرار گرفتن در کنار قدرت و ثروت فراوان شاید آرزوی خیلی از مردم باشد. ستارگانی هستند که به دلیل داشتن تمام این موارد با هم گاهی تحت تاثیر قرار گرفته و مثل دیوانه ها رفتار می کنند.
امین حیایی و همسرش

تجربه های دو نفره امین حیایی و همسرش


امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق یکی از زوج های هنرمند موفق هستند که زندگی عاشقانه ای را در کنار هم سپری میکنند، در ادامه گفتگوی پر از عشق این دو بازیگر توانمند کشورمان را میخوانید.
نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی مشاور انتخاباتی ایران برگر


نیوشا ضیغمی در فیلم سینمایی ایران برگر در نقش یک مشاور انتخاباتی به خوبی درخشید و بار دیگر در سینما دیده شد. در ادامه گفتگوی نیوشا ضیغمی را درباره ایران برگر میخوانید.