برو به :
نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی و بهاره رهنما در کنار امیرحسین آکادمی گوگوش + عکس


پس از برگزاری برنامه نمایشنامه خوانی ماه در آب که در بنیاد خیریه برکت برگزار شد امیرحسین هنرجوی آکادمی گوگوش در کنار بازیگران زن مشهور سینمای ایران نیوشا ضیغمی، بهاره رهنما، ویدا جوان، هنگامه حمید زاده و ... عکس یادگاری گرفت.
حامد کمیلی

حامد کمیلی درخانه ای کنار ابرها + عکس


در حالی که بهمن داداشی تدوین همزمان خانه کنار ابرها را آغاز کرده، فیلمبرداری این فیلم از نیمه گذشت. حامد کمیلی با گریمی متفاوت در خانه ای کنار ابرها ایفای نقش میکند.
جمشید مشایخی

مهریه همسر جمشید مشایخی + عکس


صحبت های جالب همسر جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران در خصوص زندگی خصوصی اش را در سایت نمناک می خوانید.
ستاره اسکندری

ستاره اسکندری در فیلم ناخواسته + عکس


ستاره اسکندری در فیلم ناخواسته به کارگردانی برزو نیک نژاد نقش یک زن روستایی را بازی میکند. الناز حبیبی و مهتاب کرامتی از دیگر بازیگران این فیلم هستند.
فیلم نگهبانان

گران ترین صحنه های سینمایی هالیوود


در هالیوود مهم نیست چقدر هزینه برای هر صحنه گذاشته اید مهم کیفیت فیلم است. حتی بسیار رایج است که صحنه های بسیار پرخرج در اتاق تدوین از فیلم حذف شوند تا سرعت فیلم افزایش یابد.
حمید فرخ نژاد

بدشانس ترین بازیگر مشهور سینمای ایران + تصاویر


مشهورترین و بدشانس ترین بازیگر سینمای ایران که در دقیقه 90 سیمرغ بلورین جشنواره را از دست داد حمید فرخ نژاد می باشد. در ادامه افتخارات و عناوین فرخ نژاد در جشنواره های مختلف را مشاهده می کنید.
پیمان معادی

تهرانجلس ،فیلم جدید پیمان معادی + عکس


پیمان معادی بازیگر و کارگردان سینما در صفحه اینستاگرامش از نگارش فیلمنامه تهرانجلس خبر داده است. تهرانجلس دومین فیلم بلند معادی بعد از برف روی کاج ها است.