برو به :
ترانه علیدوستی

گریم جدید ترانه علیدوستی + تصاویر


ترانه علیدوستی به همراه رضا عطاران و بابک حمیدیان در فیلم استراحت مطلق جلوی دوربین رفتند. در ادامه عکسی ترانه علیدوستی را در پشت صحنه این فیلم ببینید.
تینا آخوندتبار

پای شکسته تینا آخوندتبار + تصاویر


تینا آخوندتبار بازیگر جوان سینما در یکی از صحنه های فیلم جدیدش از روی اسب سقوط کرد و از ناحیه پا دچار شکستگی شد. در ادامه تصاویر وی را پس از آسیب دیدگی مشاهده می کنید.
شوخی با ستارگان

جدیدترین دوربین مخفی جالب بازیگران ایرانی + فیلم


دوربین مخفی از هنرمندان مشهوری چون، فریدون آسرایی، شهرام شکوهی، مرتضی پاشایی، بهنام تشکر، بهاره رهنما و چهره های مشهور دیگر با عنوان شوخی با شما که قبلا شوخی با ستارگان بود به نمایش خانگی می رود.
لوپیتا نیونگو

بازیگر مکزیکی زیباترین زن 2014 جهان شد + تصاویر


لوپیتا نینونگو بازیگر 31 ساله متولد مکزیکوسیتی که در فیلم 12 سال بردگی مورد تحصین منتقدین و مخاطبین قرار گرفته بود و جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن را نیز دریافت کرده بود به عنوان زیباترین فرد سال 2014 انتخاب شد.
ویشکا آسایش

راز ازدواج ویشکا آسایش + تصاویر


ویشکا آسایش بازیگر سرسخت فیلم سینمایی ورود آقایان ممنوع بر خلاف دختران دیگر خودش به خواستگاری همسرش رفته و به او ابراز علاقه کرده است.
مریلا زارعی

تصویر دروغین مریلا زارعی! + عکس


تصویری مربوط به دوران جوانی از بهترین بازیگر نقش زن ایران خانم مریلا زارعی در فضای مجازی منتشر شده بود که وی این تصویر را دروغین خواند.
نیکی کریمی

نیکی کریمی به جام جهانی نمی رود! + تصاویر


نیکی کریمی جزء بازیگران اعزامی به جام جهانی برزیل بود که از این سفر انصراف داد. نیکی کریمی بازیگر مشهور سینما مدتی است علاوه بر بازیگری کارگردانی نیز انجام میدهد.
نرگس آبیار و  محمدحسین قاسمی

ازدواج نرگس آبیاری با یک تهیه کننده + تصاویر


نرگس آبیار کارگردان فیلم شیار 143 پس از موفقیت فیلمش در جشنواره فیلم فجر 32 با محمد حسین قاسمی تهیه کننده این فیلم ازدواج کرد. شایان ذکر است فیلم شیار 143 برگرفته از کتاب اختر و روزهای تلواسی نوشته نرگس آبیار می باشد.