نمناک سرگرمی

گوناگون

انسان های آدم خوار

انسان های آدم خوار نخستین + تصاویر


شاید برای بسیاری از شما جای سوال باشد که آیا اجداد ما آدم خوار بودند؟ یا اقوام نخستین ما یکدیگر را می خوردند؟ در این مطلب به صحت و سقم این موضوع توسط باستان شناسان پی می برید.
عکسهای فریبا نادری

جدیدترین عکسهای آتلیه ای فریبا نادری


بعد از عکسهای آتلیه ای مدلینگ منتشر شده از سحر قریشی اینبار نوبت فریبا نادری شده که عکسهای جدید و متفاوت آتلیه ای و همچنین عکسی مشابه عکس سحر قریشی در صفحه شخصی اش منتشر کند.
پارک هواپیما

پارک هواپیما در حیاط یک خانه! + عکس


تا به حال دیده اید هواپیمایی در حیاط یک خانه پارک شده باشد؟!!اگر این خبر شگفت آور و عجیب به نظرتان می رسد با ما همراه باشید تا پارک هواپیمای ایران ایر را در حیاط خانۀ یک تهرانی مشاهده کنید.
پل طبیعت

پل زیبا و باشکوه طبیعت در تهران + تصاویر


در این مطلب تصویر هوایی جالبی از پل طبیعت را مشاهده می کنید که این پل یکی از بی نظیرترین نمادهای شهر تهران است در ادامه تصاویر دیگری از این پل زیبا و دیدنی را مشاهده می کنید.
شبکه تلویزیونی داعش

برنامه های شبکه تلویزیونی داعش + تصاویر


گروه تروریستی داعش که پیش از این کنترل ساختمان رادیو سرت لیبی را به دست گرفته بودند اکنون نیز در اقدامی عجیب با راه اندازی شبکه تلویزیونی قصد دارد از این طریق تفکرات و فعالیتهای خود را تبلیغ کند.
سالگرد ازدواج شیلا خداداد

پنجمین سالگرد ازدواج شیلا خداداد + تصاویر


شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون عکسی خانوادگی از خود در کنار همسر و فرزندش در یک قاب به مناسبت پنجمین سالگرد ازدواجش منتشر کرد که در ادامه همراه با مصاحبه ای از زندگی شخصی اش مشاهده می کنید.
روستای زنانه

روستای عجیب و غریب زنانه! + تصاویر


در این مطلب با روستایی آشنا می شوید که در این روستا هیچ مردی برای امرارومعاش زندگی وجود ندارد و زنان این روستا مسئولیت همۀ کارهای روستا و خانوادۀ خود را یک تنه به جان خریده و انجام می دهند.
کنده کاری روی جمجمه

کنده کاری روی جمجمه فیلسوف معروف + عکس


دکارت از آن دسته فیلسوف های معروف است نبوغ و استعدادش زبان زد عام و خاص بوده طوریکه بعد گذشت سالها از مرگش استخوان هایش همچون انگشتان و جمجمه اش و ... به فروش رسید و حتی روی جمجمۀ او شعری کنده کاری شده است.