نمناک سرگرمی

گوناگون

قورباغه ی بچه زا

تا حالا قورباغه ی بچه زا دیدین؟! + عکس


قورباغه ی عجیب در عمق جنگل های بارانی اندونزی به تازگی شناخته شده است که به جای تخم گذاشتن بچه زا است که تصاویر این قورباغه و فرزندان تازه متولد شده اش را می بینید.
کودک بندانگشتی

جشن تولد کودک بندانگشتی + تصاویر


کودکی که به دلیل جثه غیر طبیعی اش پزشکان هیچ امیدی به زنده ماندنش نداشتند و به کودک بندانگشتی شهرت یافته بود اما اکنون پدر و مادر او تولد یک سالگی اش را جشن گرفتند.
عشق داعش

عشق داعش به ناتلا +عکس


تصاویری که از عناصر گروه تروریستی داعش در شبکه های اجتماعی منتشر می شود نشان از علاقه عجیب آنها به نوعی خوراکی شکلاتی با مارک غربی می دهد.
خیابان دربند

خیابان دربند 83 سال پیش + عکس


دربند یکی از پرترددترین خیابانهای تهران می باشد و همچنین یکی از مناطق تفریحی و گردشی تهران به شمار می رود. در ادامه عکسی قدیمی از این خیابان قدیمی را مشاهده می کنید.
عمل زیبایی

عمل زیبایی زیباترین بازیگر زن سینما + تصاویر


نانا زیباترین بازیگر سوپراستار ی است که طی عمل های متعددی که روی صورتش انجام داده و به طور کامل با چهره قبل از عمل زیبایی اش فرق دارد. در ادامه تصاویری از چهره قبل و بعد از عمل زیبایی این بازیگر مشهور را مشاهده می کنید.
اوباما

مگس پرانی اوباما! + عکس


انتشار عکس باور نکردنی و دیدنی از باراک اوباما که در حال کشتن یک مگس است این عکس یکی از بهترین عکس های کاخ سفید در سال گذشته بوده است.
سلفی کامران نجف زاده

سلفی کامران نجف زاده روی شتر! + عکس


کامران نجف زاده خبرنگار و مجری واحد مرکزی خبر تصویری از خود سوار بر شتر در بافق یزد منتشر کرده است که با تلاش هر چه تمام در حال گرفتن سلفی است.
رستوران عجیب و غریب

رستوران عجیب و غریب +18 + تصاویر


رستورانی با عجیب ترین قوانین در زندان بریکستون که در جنوب پایتخت انگلیس قرار دارد. این رستوران توسط سازمان خیریه "کلینیک" با همکاری زندان های "کاردیو" و "های داون" در لندن افتتاح شد.
سلفی های جنجالی

سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر


گرفتن سلفی که به تازگی رواج پیدا کرده و همه ی اقشار جامعه را درگیر خود کرده است برخی اوقات واکنشهای زیادی را در جامعه برانگیخته و به سلفی های جنجالی تبدیل می شود.
بی پولی دختر ایرانی

سرانجام بی پولی دختر دانشجوی ایرانی در خارج


ﺍﻳﻦ ﻣﺎﻩ ﺍﻭﺿﺎﻉ ﺟﻴﺒﻢ ﺍﻓﺘﻀﺎﺡ ﺍﺳﺖ. ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺍﻓﺘﻀﺎﺡ ﺍﺳﺖ، ﺍﻣﺎ ﺍﻳﻦ ﻣﺎﻩ ﺑﺪﺗﺮ! داستان دختر دانشجوی ایرانی که در فرانسه زندگی کرده و در پی بی پولی اتفاقی عجیب برای او رخ داده است.
پیرترین اسب

ارکید پیرترین اسب جهان + تصاویر


اسبی با نژاد عرب و اصیل که دو برابر صاحبش عمر کرده است و با وجود اینکه کاملا بیناییش را از دست داده اما هنوز هم با انرژی فوق العاده به زندگی خود ادامه می دهد.
جسد های پر از طلا

جسد های پر از طلا و سکه + تصاویر


کشف جسد هایی پر از جواهرات گران قیمت و لباس های فاخر در شهر رم که این اجساد متعلق به افراد مطرحی همچون سنت البرتوس ، سنت والریوسو... می باشد.